Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 09, 2024, 20:35:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите - 4 част  (Прочетена 188173 пъти)
 
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 29, 2013, 10:52:05 »

Подобрена версия! (ВДЪХНОВИХ СЕ НЕЩО)

Скъпи гости ни бъдете, радостта ни споделете, но цветя не ни носете,  с шоколад ни подсладете!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #196 -: март 29, 2013, 10:56:33 »

Това е по-добро girl_wink Иначе браво, страшна си Bravo
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 31, 2013, 17:50:06 »

това с шоколада е супер ще го открадна Wink
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #198 -: март 31, 2013, 20:43:37 »

Здравейте момичета,

много Ви благодаря за идеите, които ми дадохте! Това е окончателния текст, в сряда ще си вземем вече напечатаните покани  smile

Ние ... и ...,

най-сърдечно ви каним да споделите нашия

 сватбен ден !

Ако искате да ни честитите,
и да се повеселите направите го с нас
на 07.07.2013 от 14:20 ч. в ритуална зала "....".
Венчавката ще се извърши  от 16:00 ч.
в "..".
Веселбата  продължава от 18:30 ч. в  "..."

Радостта ни споделете, но цветя не ни носете,  шоколад ни поднесете,
за подарък не мислете, просто в плик го поставете!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 31, 2013, 20:52:19 »

така много директно си искате парите-по мое мнение,повечето хора знаят 4е на едно младо семейство му трябват пари, семейството си знае,какво има  и от какво има нужда
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: март 31, 2013, 22:04:36 »

И аз имах текст с намек, че искаме пари, но никой /родителите ми и свекърва ми/ не го харесаха и сега трябва на ново да ги печатам.
Това, което ме дразни е че от сега някой гости почнаха- ама кажете кво искате за подарък, ти муказваш нищо искаме пари и да си купим ние каквото сме решили. Не, не кажете искам да ви взема чаши или др. да ви е спомен  angry
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #201 -: март 31, 2013, 22:07:16 »

Рататуй, ние направи си предупредихме като ни питаха, че каквото искаме сами ще си купим pardon Това с текста и за мен е малко грубо... nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 31, 2013, 23:15:32 »

 Offtopic Знам, че е грубо и затова ще го махна, но пък некак не ми се искат ненужни подаръци /ние живеем заедно от 100 години и каквото искаме да си купим, никой няма да ни го подари, най-малко вкуса ни се различава/. Нас никой не ни е питал какво искаме  sad , а като казахме че искаме пари отговора на един приятел беше "А, не аз искам да ви купя нещо, нещо до ме помните! Ще ви купя чаши!"  angry
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 01, 2013, 00:48:36 »

И на мен са ми много тъпи тия подаръци тип "5 кафемашини", "10 сервиза" и т.н. Няма да пишем в поканата, че искаме пари, защото ни звучи малко нахално, а ще си казваме устно направо като я даваме. Надявам се никой да не възрази.  beating
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 01, 2013, 07:32:14 »

Offtopic Знам, че е грубо и затова ще го махна, но пък некак не ми се искат ненужни подаръци /ние живеем заедно от 100 години и каквото искаме да си купим, никой няма да ни го подари, най-малко вкуса ни се различава/. Нас никой не ни е питал какво искаме  sad , а като казахме че искаме пари отговора на един приятел беше "А, не аз искам да ви купя нещо, нещо до ме помните! Ще ви купя чаши!"  angry

Ние сме сложили като послеслов: "За подаръците не мислете и във пликче ги сложете!" може и да добавиш и "и скъпи гости ни бъдете!" Аз държа на това изречение и няма да го махна при никакви обстоятелства!!! Ние също живеем заедно от 6 години и не ми трябват излишни подаръци!
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #205 -: април 01, 2013, 07:51:37 »

на мен също въобще не ми пука smile ние живеем от 3 години заедно, в собствено жилище и сме си купили всичко, което ни е необходимо smile На мен ми е по-неудобно да казвам, че искаме пари, когато даваме поканите, някак си повече ме е срам smile но въобще нямам нужда от чаши с гарафа и не знам си какъв електроуред. Пък и 90% от гостите ни са приятели, ограничили сме бройката на родата до минимум, така че въобще не ми пука. На нас даже бъдещата ми свекърва се опита да ми внуши, че е по-добре да ми купи миялна машина ... не искаме! Нямате си представа какви атаки започват, така че по-добре да е написано smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 01, 2013, 08:35:00 »

Моментът с подаръците и за мен е много е притеснителен. В поканите не посмях да напиша нищо за тях, някак неудобно ми е  nea Въпреки, че съм получавал покана с текст за "подарък с плик" и не го приех по неприятен начин, напротив. Преди няколко години ходихме и на сватба, на която имаше Gift List и младоженците бяха подбрали в един магазин неща, които искаха да им подарим. Цените им бяха в широк диапазон, така, че който беше решил да купува "нещо за спомен" беше улеснен, така и младоженците бяха доволни.
Аз лично не посмях да направя нещо такова, притеснявам се как ще го приемат гостите smile
Надявам се да нямаме сервизи и други подобни неща, защото освен, че всичко сме си взели, но и вкъщи всичко си има цветова гама /с риск да ме помислите за луда  pardon/ и червени чинии /примерно/ изобщо няма да ми харесат  pardon А и вече нямам къде да сложа и 1 вилица, всички шкафове са ми пълни, даже и допълнителни рафтове слагах  nea
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: април 01, 2013, 09:41:11 »

И аз много се притеснявам за подаръците, много ми се иска да напишем дискретен текст, но не мога да се реша. Различните хора биха го приели по различен начин. А пък да им го кажа лично ме е срам  blush
Ние живеем от една година в собствено жилище и от каквото имаме нужда сме си го купили.
Когато се нанесохме в апартамента и канихме различни хора на гости по този повод, всички ни питаха какво ни трябва. Тогава имаше 2-3 неща, от които имахме нужда и си ги казахме, но с подобности – марка, модел, дори цвят. Желанията ни бяха изпълнени.
Сега обаче е различно – 80 човека гости, да кажем около 30 семейства, с различни вкусове и предпочитания. Не смятам, че някой има нужда от 30 различни подаръка, които да заемат излишно място и да събират прах. Като толкова искат нещо за спомен – самото присъствие на хората, снимките, това ще остане за спомен!

Сега имаме нужда от диван за 1 500лв. това надали някой ще ни го подари  tease
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 01, 2013, 09:49:49 »


Сега имаме нужда от диван за 1 500лв. това надали някой ще ни го подари  tease


Това можеш да го подадеш към гостите.
Можеш да напишеш, че младото семейство инвестира в хубав голям кожен диван. Така че, всеки гост може да се включи към реализирането на тази ваша мечта! Да видиш дали някой ще ти донесе сервиз!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 01, 2013, 09:57:23 »

Offtopic Знам, че е грубо и затова ще го махна, но пък некак не ми се искат ненужни подаръци /ние живеем заедно от 100 години и каквото искаме да си купим, никой няма да ни го подари, най-малко вкуса ни се различава/. Нас никой не ни е питал какво искаме  sad , а като казахме че искаме пари отговора на един приятел беше "А, не аз искам да ви купя нещо, нещо до ме помните! Ще ви купя чаши!"  angry
уф аман!
На такива просто им казвах, ами тогава недей да носиш нищо, защото ни е малко жилището и си имаме всичко от дреболиите! Или  казвах ваучер от магазин, за да си изберем ние. това не може да се напише деликатно в поканите, само ако попитат, тогава отговаряхме.  Май съм  Offtopic вече.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines