Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 22:19:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите - 4 част  (Прочетена 183420 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 07, 2013, 22:35:52 »

Благодаря!
А върху него мога ли да си ги напечатам аз на обикновен принтер?
да можеш give_rose, има паус на ноти, на цветенца, всякакъв цвят и дизайн
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 07, 2013, 22:39:52 »

оооо, супер утре почвам да търся. Избрах горе-долу текстовете, само шрифта много не ми харесва, ама ще търся още!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 12, 2013, 18:21:51 »

Оф, момичета да ви се оплача, днес се бях наканила да почна поканите- ходих до слънчоглед и си взех няколко листа паус, след това до Флора комерс за едни малки слънчогледи. Всичко това добре, но като почнах да ги печатам /след хиляда подготовки и проби/ като сложих да печатам върху пауса и принтера започна да цапа хартията  sad .
Имате ли представа, защо става така, на едни малки черни точици?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 12, 2013, 18:54:17 »

върви на копирен център там машините са професионални и аз така ще печатам пауса
Активен
Hope4Everton
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 12, 2013, 19:12:12 »

Nine, нашата идея за играчките е същата и сме решили най-отдолу в поканата, без да бъде римувано, за да не с еразбира като шега или т.н., кой прочел, кой не ще напишем следното :

"Скъпи гости, бихме искали заедно да направим едно добро дело в сватбения ни ден. Ако сте решили да ни подарите букет или цвете, просто го заменете с детска играчка и ние ще дарим всяка една в Дом за деца, лишени от родителски грижи, защото няма по-хубаво от една сбъдната детска мечта"
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 12, 2013, 21:07:35 »

Оф, момичета да ви се оплача, днес се бях наканила да почна поканите- ходих до слънчоглед и си взех няколко листа паус, след това до Флора комерс за едни малки слънчогледи. Всичко това добре, но като почнах да ги печатам /след хиляда подготовки и проби/ като сложих да печатам върху пауса и принтера започна да цапа хартията  sad .
Имате ли представа, защо става така, на едни малки черни точици?

Ratatui, ако си от София отиди в някой от центровете на Мания, ще ти ги напечатат на много добра цена, имат паус различни грамажи, а и някои от центровете им са денонощни. Можеш да отидеш и в 23.00 ч и ще направят всичко както трябва. Аз като ходя да печатам при тях след 21:00 ч е най-спокойно - няма хора, обръщат ми достатъчно внимание. Много съм доволна от тях и не вземат скъпо smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 12, 2013, 23:22:54 »

petq1989 и ma6ka_, благодаря! ще пробвам на принтера на наште, по-нов е от моя и ако не стане отивам да ми ги напучатат  професионалисти.
Но дано се справя сама, защото към себе си съм по-критична, а като го прави друг, за до не се карам с хората ще склоня и на по-лошо качество.
Активен
Peteto91
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #127 -: февруари 13, 2013, 00:03:59 »

здравейте и аз се присъединявам към темата,а ето и нашият текст за поканите :
 И както в приказките става,
Принцът на Принцесата ръка в живота и подава!
И тръгват двама по пътеката голяма.
Той нейна опора е, а Тя нежна и от слънчев лъч огряна!
И двамата създават силна крепост, в която вечен огън трепетно пламти!
И както приказките повеляват, Орисници добри се появяват:
Виктория и Мартин до нас приятелски застават.
И орисията си за благополучие отправят!
Така и ние на 23.03.2013г.
Петя - в ролята на принцесата
и Камен - в одеждите на принца
Венчални халки ще си сложим и подпис за вечна любов
и вярност ще положим в 16:30 ч. в Ритуална зала Катя Попова гр. Плевен
ръка един на друг ще подадем и сватбена вечеря ще дадем
от 18:0ч. в хотел Кайлъка
Елате заедно да се повеселим, за да можем после всички до един
да разказваме на внуци и деца:
"И аз бях на тази веселба!"
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 13, 2013, 09:06:18 »

Петето91, мнооого сладурски текст  Bravo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #129 -: февруари 13, 2013, 17:53:28 »

Текста е наистина страхотен Bravo
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 13, 2013, 19:25:27 »

рататуи, имах в предвид, че домашния принтер не е с такива параметри,като професионалните, там могат да печат на много тънка хартия а домашния би я стопил или замазал, на по дебела, а домашния дори не би я придвижил към ролките,в профи студиата имат и плотери и всякакви машинки,пробвай на профи
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 13, 2013, 21:42:41 »

А понеже нещо немога да си позиционирам картинката и текста да излязат като хората, могат ли там да ми ги направят или всичко трябва да е готово те само да го напечатат?
А понеже ще са половинки листа, трябва ли предварително да ги нарежа или могат и те?
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 13, 2013, 22:20:32 »

На мен ми ги нарязаха в книжарницата след като ми ги напечатаха. Що се отнася до позиционирането - предполагам, че няма да ти откажат да ти ги оправят smile въпреки че...знае ли се дали ще могат и те, това, че работят на ксерокс не означава, че могат да се справят с компютър. Зависи май на какъв човек ще случиш. smile  И още нещо...не знам за каква картинка става въпрос, но цветното принтиране е около 1.50 на лист. Според мен доста се оскъпят нещата така, но ти си знаеш... smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 13, 2013, 22:47:48 »

Аз ще пробвам на принтера на наште и ако нестане с него трябва да имам алтернатива.
А иначе това е картинката, като отляво до цветето ще е текста.
http://www.smailka.com/blog/myphotos/landscape/%D1%81%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4/
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 14, 2013, 12:06:45 »

ratatui, а цвета на текста какъв ще е? Може би си писала, но не се сещам. Струва ми се, че ако е черен ще се загуби в другите цветове...можеш да пробваш с няколко различни също.

Иначе много приятна картинка. Аз също принтирах текст върху картинка, макар и с доста по бледи цветове. Имай в предвид, че различните принтери ще ти изкарват различни цветовете. Можеш да пробваш на няколко различни, за да видиш кой ще ти хареса най-много.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines