Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:38:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Халките - 10-част"  (Прочетена 141249 пъти)
 
wera84
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #450 -: юни 29, 2012, 13:32:19 »

Здравейте и от мен! Дойде време да се включа и в тази тема.  smile Прочетох ви и си извадих списък с препоръчаните магазини. Искам да попитам, знаете ли каква е цената на грама злато в магазин Принцес на Пиротска и във Virtuosa?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: юни 29, 2012, 15:01:47 »

Така, продължавам с добрите ориентири blum Питах мъжа ми и той каза, че почти е сигурен, че са му дали гаранция funnytooth Даже сега като се замисля мисля, че се сещам, че съм я виждала някъде вкъщи ... А за ръчно или машинно вече не мога да кажа pardon Ами, irishka, поне те забавлявам с постовете си DANCE
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: юни 29, 2012, 15:31:16 »

 funnytooth сладурана! Пак е информация. Аз клоня към тях, така че ще му пиша mail на човека, за да го питам за гаранцията и за машината. Между другото от Еспер ми отговориха - пак ми идва скъпо  resent
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: юни 29, 2012, 15:50:30 »

 blush "помагам"! blush
Ти сигурно си от София, а доколкото знам Зиго има ателие във Варна. Не обещавам, че ще успея, но мога да отида утре и да задам въпросите ти лично Wink Ако сте избрали конкретен модел, мога и за него да питам, ако имаш въпроси give_rose
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юни 29, 2012, 16:02:51 »

Благодаря ти мила. Аз съм от Стара Загора. Доста неща от сватбата ми вече ги поръчвам дистанционно  blush Иначе аз му пратих на човека снимка и той ми даде грамаж и цена просто ми е много трудно да преценя къде е качествено, защото варират от 9 гр - 17 гр и от 400 лв до 2400 лв  star Затова исках да събера впечатления дали са надеждни Зиго. Ако научиш нещо - свиркай  Wink
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #455 -: юни 29, 2012, 18:15:20 »

Както обещах, ще се пробвам да прикача снимките. Надявам се да не съм сбъркала с избора си...


* cropped.jpg (12.46 KB, 169x139 - видяно 3680 пъти.)
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #456 -: юни 29, 2012, 18:17:04 »

Съжалявам за лошото качество, не съм ги снимала аз, по принцип са си сребърно бели, а не толкова сиви. smile
Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: юни 30, 2012, 15:36:17 »

estlar ,много красиви халки :bravo:Матирани ли са или от снимката така изглежда?
Защо да си сбъркала с избора си-важното е вие да си ги харесвате и да са ви удобни Wink

Муунче на какъв модел сте се спрели?Подкрепям с две ръце решението ви халките  да са от бяло злато good,имате си вече сребърни,а пък другите метали (мед.стомана,титаний,не съм чувала да ги гравират huhhuh.gif)
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #458 -: юни 30, 2012, 16:39:06 »

Здравейте и от мен! Дойде време да се включа и в тази тема.  smile Прочетох ви и си извадих списък с препоръчаните магазини. Искам да попитам, знаете ли каква е цената на грама злато в магазин Принцес на Пиротска и във Virtuosa?
wera84, ние сега се връщаме от Принцес на Пиротска. Цените им за грам варират според модела 75 лв до 85 лв за 14 карата (мисля, че споменаха, че 85 е най-високата цена).
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #459 -: юни 30, 2012, 20:58:39 »

Благодаря, gothic queen. Да, матирани са. Ние така ги искахме, всъщност. Някъде четох, че 200 за сребърни халки е много, наистина, ако вземеш готови такива, цената може и да падне до около 40лв на халка, но тези бяха ръчно изработени по поръчка. Предполагам това ги е оскъпило.

wera84, тъй като виждам, че сега започваш да търсиш, само да те ориентирам, че това са действително средните цени на пазара. Изработка на грам злато е между 70 до 100лв.гр (това беше най-високата цена, която ми споменаха). На някои места ще ти кажат фиксирани цени за халки, които предлагат налични, но там цените май бяха дори по-високи...

На всички, които са се ориентирали към закупуването на халки, бих препоръчала да погледнат и международните интернет сайтове. Понякога ще излезе по-евтино, дори и с доставката, а ако сте се спрели на сребро, ще имате по-голям избор на модели, защото среброто, както разбрах в последствие, се обработва по-трудно и са необходими специални калъпи за по-сложните модели, които рабора се могат да изработят и тук, срещу съответната сума... Т.е имат повече достъпни технологии, съответно по-голям избор и по-ниски цени. Лично мнение, аз не се спрях на този вариант първо, защото го открих твърде късно, а и защото вероятно не само аз се притеснявам как ще изглежда пръстенът, който ще нося цял живот.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юли 02, 2012, 08:33:26 »

Споделям една полезна връзка. И аз се заинтригувах: http://jewellery-eshop.eu/28-titanium-rings?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_content=titanium%2Brings&utm_campaign=bulgaria
Ако ги бях открила по-рано, сигурно нашите щяха да са такива.
« Последна редакция: юли 02, 2012, 08:36:40 от veseto_87 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: юли 02, 2012, 09:29:22 »

Споделям една полезна връзка. И аз се заинтригувах: http://jewellery-eshop.eu/28-titanium-rings?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_content=titanium%2Brings&utm_campaign=bulgaria
Ако ги бях открила по-рано, сигурно нашите щяха да са такива.
Леле Веси, уникални модели има  shok
Ето тези харесах :


Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: юли 02, 2012, 09:36:10 »

Да, да. Чак ме е яд, че не ги открих по-рано. И цените са много, много добри!
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #463 -: юли 02, 2012, 09:46:12 »

Мерси, Муун. От тук ги поръчах: http://shopix.bg/search/page/3/пръстен
И аз се надявам да устискам, че да е изненада. smile

Весе, за колко време пристигнаха? И как е номерацията? Мъжому бяха казали 58 мярка, но на сайта няма. sad
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: юли 02, 2012, 11:15:27 »

Весе, за колко време пристигнаха? И как е номерацията? Мъжому бяха казали 58 мярка, но на сайта няма. sad
За 2 дена. А номерацията аз я мерих на милиметри от вече наши си пръстени.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines