Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 19:27:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Халките - 10-част"  (Прочетена 141521 пъти)
 
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 09, 2012, 08:54:59 »

 Offtopic Offtopic качих по-добра снимка в галерията  smile smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 09, 2012, 09:14:10 »

И ние нашите ги взехме в събота след корекция и гравиране и вече само чакат деня.
Активен
tedi1
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #182 -: април 09, 2012, 09:52:05 »

petia_88 в страницата на Сара Трейд има цената на всеки пръстен  в евро мисля, така че може да провериш информативно.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #183 -: април 09, 2012, 10:02:31 »

Нашите ще ги поръчаме съботата след Великден - харесахме си ателие от златарската улица в Пловдив. И двамата харесваме класически златни халки от жълто злато, мерих различни ширини и се спрян на тази от 3.5 мм ширина  danceg Времето напредва  danceg
Активен
petia___88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: април 09, 2012, 10:56:45 »

petia_88 в страницата на Сара Трейд има цената на всеки пръстен  в евро мисля, така че може да провериш информативно.
Мерси smile Не се бях сетила да видя за сайт smile
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #185 -: април 09, 2012, 11:17:21 »

За тези, които нямат възможност да ходят до Раковски: в Сватбен център София халките са пак от Сара Трейд, поръчват се от Раковски и пристигат за 2-3 седмици. Цената е почти същата- нашите бяха 69 лв/грам,има доста голям избор, а има и каталог. На мен ми стана идеална халката, но на мъжа размера го нямаха и затова с поръчка. Ще дойдат направо гравирани, дадохме злато, нямаше проблем. Към 100 лв беше доплащането. Като станат готови пак ще пиша, дано всички да е наред.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 09, 2012, 16:27:15 »

И нашите халки са от Сватбения център смея да кажа, че имаха от всички модели от всеки размер smile Ние си ги взехме веднага, а гравирането го направихме по-късно. Грамажа беше 66лв. smile
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 18, 2012, 18:23:22 »

Ние все още нямаме халки. Има 4 месеца до сватбата. Много ми се искаше да нося годежният си пръстен (който е покрит целият с камъчета) заедно с халката на един пръст, но все още се колебая, понеже доста отрицателни неща изчетох по този въпрос - а именно халка покрита цялата с камъчета. Друга причина, поради която избягвам класическата халка от жълто злато, е че просто не ми утива. Решили сме да са от бяло злато. Иначе мислим от вътрешната страна на халките да пише само имената.
« Последна редакция: април 18, 2012, 18:58:08 от Bride2012 » Активен
gothic_queen
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 453



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 18, 2012, 18:30:02 »

Момичета,пак имам нужда от съвет.Много си харесвам нашите халки,но са невъзможни за носене,сега по празниците  пробвахме да ги носим постоянно и на мен ми се получи раничка на кутрето,явно са груби за пръстите ми и аз не знам,но за първи път ми се получава нещо подобно от пръстен shok
По този повод решихме да вземем сребърни,тъкмо ще си напишем имената от вътрешната страна :)Уж съм носила винаги сребро,но пак имам въпроси-родирането с каква цел се правеше-да не се драскат толкова лесно ли , има ли някаква технология,с която като се обработят ,не потъмняват много от вода и препарати  blush А ако са матирани ,по защитени ли ще са от надраскване?
Харесах две моделчета от този сайт,мъжо няма претенции
http://novobiju.com/brachni-halki-ot-srebro.html
някой има ли впечатления ,и дали няма пак да сбъркам ,ако поръчам без да сме пробвали.
Веси,Сънсет,вашите халки от сребро откъде са?Знам,че четох някъде ,но сега не мога да го открия huhhuh.gif
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 18, 2012, 20:44:21 »

Нашите са от Еспер. Има и едно магазинче на Пиротска за сребро, в което има доста готови моделчета от сребро с различни размери.
Активен
QueeN_
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #190 -: април 18, 2012, 20:45:49 »

Много съм щастлива, защото днес си взехме и нашите халки и въпреки че имах малко съмнения съм много, много доволна и много ги харесваме и двамата!
Харесахме си ги в Раковски (там гр. започваше от 68 лв.), а си ги поръчахме в нашия град и то на 60 лв. грама на мъжката, а тъй като моята е с промяна на широчината е малко по-скъпа - 65 лв грама. Общо ни излязаха 649 лв. и са толкова красиви!

Пожелавам подобна радости на всички бъдещи младоженци в избора им на халки - нещо, което ще краси ръцете ви цял живот!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 18, 2012, 21:13:42 »

Момичета,пак имам нужда от съвет.Много си харесвам нашите халки,но са невъзможни за носене,сега по празниците  пробвахме да ги носим постоянно и на мен ми се получи раничка на кутрето,явно са груби за пръстите ми и аз не знам,но за първи път ми се получава нещо подобно от пръстен shok
По този повод решихме да вземем сребърни,тъкмо ще си напишем имената от вътрешната страна :)Уж съм носила винаги сребро,но пак имам въпроси-родирането с каква цел се правеше-да не се драскат толкова лесно ли , има ли някаква технология,с която като се обработят ,не потъмняват много от вода и препарати  blush А ако са матирани ,по защитени ли ще са от надраскване?
Харесах две моделчета от този сайт,мъжо няма претенции
http://novobiju.com/brachni-halki-ot-srebro.html
някой има ли впечатления ,и дали няма пак да сбъркам ,ако поръчам без да сме пробвали.
Веси,Сънсет,вашите халки от сребро откъде са?Знам,че четох някъде ,но сега не мога да го открия huhhuh.gif
Няма ли вариант да поправите златните? smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 18, 2012, 21:21:51 »

АКо правилно помня, халките на Готик са от стомана, затова не могат да се оправят.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 18, 2012, 21:40:40 »

Кофти ...., но решение има за всичко, както беше писал някой и с халки от бира пак ще се оженим, така че... smile
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 18, 2012, 21:43:24 »

Честито, QueeN_! Много и искрено се радвам за вас! Дано и нас ни споходи такъв късмет като отидем да си ги поръчваме. Всичко хубаво желая!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines