Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 15:26:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Халките - 10-част"  (Прочетена 141399 пъти)
 
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 29, 2012, 17:04:39 »

Аз вчера като ви четох реших да си пробвам моята и ми е станала леко голяма... не ми стои хубаво като преди, но и моите пръсти се подуват лятото, така че всяко зло за добро.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 29, 2012, 18:13:57 »

момичета, на мен ми предстои чак май месец избор на халки, а ме притеснихте с размерите и това подуване на пръсти го има и при мен.
Моля булките с отминали сватби, да споделят това със сезоните и халките, проблемът не е малък-все пак е важно да е удобна и по мярка халката.  declare
Мерси! give_rose
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 29, 2012, 18:31:41 »

Момичета,ако и  вие имате  моя  проблем с  подуването  на  пръстите  бих  ви посъветвала да  си  ги  вземета  малко по-широчки.На  мен като  са ми нормални  пръстите  си ми е  ок  халката,не  пада,само  ако нещо много  си  насапунисам  и намокрая  ръцете  и ако  седя по дълго  време  така,тогава  почва да  се  върти повече.КОгато  ми се  поддъуят пръстите  съвсем  леко ми  стиска,но  в  никакъв  случай н еми е неудобна.
Все  пак  вие  си преценете  най-добре как  ви  е  удобна на  пръста,Аз я  избирах  да  ми  влиза леко  без  усилия.
Успех
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 29, 2012, 20:54:12 »

Момичетааа много се вълнувам yahoo
Тази година точно на нашата дата ще си правим църковен брак и мислим да си направим нови халки  danceg Знаете ли къде във Варна правят стоманени  халки по поръчка и дали изобщо правят по поръчка? Резервният вариант е да са сребърни, но ми се иска да си останат непроменени във времето(сегашните ни халки се промениха много бързо)
Ще съм ви благодарна, ако можете да ми помогнете


Аз лично много харесвам сребърни халки а и тази година е високосна  good Но и стоманени звучи много добре и със сигирност ще са издражливи  girl_wink
Ти спомена,че сегашните ви халки много са се променили те от злато ли са? Нямате още година от сватбата  shok Нашите са от бяло злато,но са изцяло класически и на вид могат да минат и за сребърни,за сега изглеждат добре  smile

Offtopic m0onlight всичко това с втората сватба звучи много вълнуващо и романтично поздравления  kiss2
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 30, 2012, 12:40:25 »

miauka, благодаря, миличка give_rose Мисля да направя и покани и подаръчета, за да имаме спомен и от този ритуал  Girl_hide
Нашите халки сега са сребърни и проблема дойда оттам, че реших да намаля размера на моята и уж са ми познати златарите, които ми я правиха, обаче... вече не е същата cray покритието й падна и сега е цялата излъскана, а беше по-голямата част матова. Освен това сега като се постопли още малко и сигурно изобщо няма да мога да я свалям. Та затова ми се искаше стоманени или титаниеви, че да не се променят. После пък идва проблема с гравирането, защото когато си правихме сегашните халки никой златар не се нае да ни гравира такива символи, само тези мои познати, а не знам дали ще могат да гравират титан или стомана .. Ако имам време утре, ще отида да ги попитам и ще потърся и стоманени халки  girl_wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 30, 2012, 23:21:15 »

Ето ги и нашите халки smile

И имам един въпрос към вас, някой знае ли къде в София, правят лазерно гравиране на халки. Благодаря предварително smile


* IMG_4313_.JPG (12.81 KB, 273x205 - видяно 2551 пъти.)
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 31, 2012, 06:23:03 »

emetoem супер халки сте си избралии...иначе за гравиране в малкия цум или там как го наричат..дето е на Пиротска знам че гравират...обаче не мога да ти кажа цени smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 31, 2012, 09:57:22 »

Ето ги и нашите халки smile

И имам един въпрос към вас, някой знае ли къде в София, правят лазерно гравиране на халки. Благодаря предварително smile

Страхотни са, честито  blum Иначе и аз се интересувам от лазерно гравиране в София  good
Активен
QueeN_
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #158 -: март 31, 2012, 14:48:16 »

Здравейте и от мен момичета.

Днес бяхме в Раковски, така че мога да споделя актуална информация. Цените на халките започват от 67 лв. на грам.  Магазинът наистина е голям и меко казано има огромен избор, но обслужаването беше под всякаква критика. Момичетата бяха толкова сърдити и неприветливи, че цялото ми желание и ентусиязъм се изпариха 3 мин. след като влязохме в магазина. Иначе от малкото комуникация с тях останах с впечатление, че са компетентни, но какво от това, като си пазят информацията само за тях. Както и да е. Набелязахме няколко модела, прибрахме се в Казанлък и от едно ателие, което работи само с тях си поръчахме халките, като заедно с консултантката изìстихме всички въпроси, които имахме и мисля че направихме по-добрия избор.
Въпреки лошо започналият ден важен е крайния резултат, а той е че си поръчахме халките и след Веикден ще си ги получим! lol
Поздрави и пожелавам успех на всички ви, прекрасни бъдещи булки! smile
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 31, 2012, 21:35:41 »

emetoem, честито за халките  give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 31, 2012, 22:25:08 »

Благодаряяя lol)
Цвети ние нашите си ги гравирахме, но едно моя колежка ще се жени и понеже има много малки пръстчета и иска да си гравира името на младоженеца+датата+ две думи на латински и са и казали, че това е осъществимо само с лазерно гравиране, но не могат да намерят къде в София, правят такова smile
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #161 -: април 01, 2012, 11:23:06 »

Момичета, имам въпрос...знаете ли дали в Сватбен център може да се носи злато? Изобщо това със златото и приспадането от цената навсякъде ли важи? Питам, защото се оказа, че свеки има злато и иска това да е подарък от нея и иска да дойде с нас...малко сложно ми става така, но тя искала да има нещо от нея за сватбата и не мога да откажа...Аз исках да ги правим в Сватбен център, понеже не е скъпо, има отстъпка от роклята и са готови за 2 седмици, а ние ще имаме 3. Но там ще стане ли това със златото? И колко злато трябва, как се оценява, изобщо нищо не знам за това...
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: април 01, 2012, 12:27:51 »

Във всички златарски магазини би трябвало да приспадат от цената, ако имаш злато. Попитай предварително за всеки случай, че всякакви търговци има вече  crazy Нашите също ще са с приспадната цена, защото когато станат готови и ще ги плащаме, ще донесем един стар пръстен с камък на баба ми  smile
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 01, 2012, 19:29:57 »

Взехме си халките danceg
Много съм доволна. Заради тези подувания ходихме вчера и решихме да ги увеличим с половин размер.
Сега са идеални:)

Сега ще е мъката милото да свикне да ги носи... клоня към 95%, че тази халка ще си стои в кутийката след сватбата, но да видим.

И ние дадохме злато, цената на която го взеха бе 45лв, а цената на която платихме халките бе 65лв.
Доволни сме, защото се наложи да доплатим само 70лв, аз имах доста обеци мънички, но свършиха работа- коя вече грозна за моя вкус, коя по една от чифт, един мой стар пръстен и пръстена на милото от бала (отлежал 15тини година в шкафа:P)

За протокола, това което исках да напишем се събра идеално и шрифта е съвсем нормален за четене.
Само датата я сложихме отдолу под стиха smile


* Copy of P4011049.JPG (57.17 KB, 663x498 - видяно 243 пъти.)
« Последна редакция: април 01, 2012, 19:34:08 от yara » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: април 01, 2012, 20:37:01 »

Честито, много са хубави  good
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines