Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 11:46:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Халките - 10-част"  (Прочетена 129948 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 06, 2012, 09:25:48 »

Нищо не е задължително! Нашите са сребърни, тук има момичета и с халки от стомана. Важното е на вас да си ви харесват!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 06, 2012, 09:36:05 »

Mystique както и Веси ти е написала в това няма нища задължително...всеки го прави както го усеща.... мъжа ми примерно не носи сребро а пък аз имам страшно много и така стигнахме до решението да има бяло злато на халките.... а и годежният ми пръстен също е с жълто и бяло златооо... и се надявам като са така да мога да си среброто smile
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #17 -: март 06, 2012, 09:54:15 »

cveta_d86 Да аз от Еспер съм ги харесала. Даже ги пробвахме с годеника. Странни са като цяло, за грубички не знам, на мен ми допаднаха доста. Моите пръстчета са къси и тънички, пробвах доста халки, едни ми бяха прекалено тънки други прекалено дебели. Някак си тази като я сложих и ми лепна, на годеника също въпреки, че той до сега не е носил пръстени и трудно се възприема. Нищо не сме купили още и както се казва всяко решение е пред последно smile
Аз също се бях засилила за камъчета, но ме отказаха продавачите пък и годеника държи да сме с еднакви халки, всъщност май това е единственото нещо за което е имал някакви претенции.
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 06, 2012, 10:18:10 »

Ние имаме още време до сватбата, няма за къде да бързаме, но сега като чета тук и виждам колко заблудена съм била за тези камъчета. Няма да стане както го мисля.
Desirer, на мъжете ще им е трудно, като не са носели. Аз, като жена, в началото като ми сложи годежния и едва свикнах с него, моите пръстени не си ги носех, понеже ме дразнеха, но сега свикнах и като го махна ми е странно. Свиква се.
Милото няма претенции, казва "Само да не са претруфени и със завъртулки и да не са прекалено дебели... " аз пък го подкрепям, защото имаме еднакъв вкус.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 06, 2012, 10:34:33 »

Аз си сложих 3 малки диамантчета, ако паднат, ще ги сложа пак. А и да не се заблуждаваме, че е за цял живот, да - за доста дълго време са халките, но моите родители вече са с трети халки, първите не им стават, а вторите са надрани до безобразие, сега са с трети по-модерен чешит.
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 06, 2012, 10:38:03 »

Дано не ни се налага да сменяме нашите халки. Чувала съм, че затова е хубаво да са от злато - защото изкарва повече и не се драска толкова, колкото платината и среброто.
« Последна редакция: март 06, 2012, 11:06:30 от Mystique » Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #21 -: март 06, 2012, 10:46:28 »

Нашите са смес от бяло и жълто злато, и не съм се интересувала какви трябва да са (според обичай или поверие), nea а каквито ни харесаха и на двамата.  smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 06, 2012, 10:53:13 »

Те държат да носят халките си, а с първите това вече е невъзможно. Просто и ставите са се разширили и килцата не са същите. tease
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 06, 2012, 11:02:09 »

Ето това е кофтито... че с годините се променяш и няма как да носиш халката, ако пръстите и ставите се уголемят... Нашите как носят техните все още не знам... дано и ние имаме същият късмет.
Активен
svetlif
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #24 -: март 06, 2012, 11:58:34 »

Ако халките са изчистени и само от един вид злато на нас ни казаха, че могат да се разширяват свиват, обаче другите с разни шарки и смеси от бяло и жълто (като нашите) ... ще се молим да не напълняваме или отслабваме smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 06, 2012, 14:54:16 »

На нас ни казаха, че няма проблем да си разширяваме и стесняваме халките..независимо дали са с камъни или не..и това е единственото ателие, което каза че може  huhhuh.gif Пък инъче...аз наистина смятам да си носим халките...дай Боже винаги.Давам пример с моите баба и дядо, коитоо...си починаха с халките на пръста.. cray  Ние затова не искаме да са матирании, или да имат някава завъртулка. Най-важното е да са удобни и непретенциозни, според мен.. Милото искаше халки само от бяло злато, и моя годежен пръстен е бяло злато, но златаря препоръча да има е от двата цвята, просто за акцент  smile Даде пример, че след няколко години със сигурност ще започна да нося и жълто злато..било то на официално събитие или вкуса ще се промени...
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #26 -: март 07, 2012, 03:20:19 »

Аз си сложих 3 малки диамантчета, ако паднат, ще ги сложа пак. А и да не се заблуждаваме, че е за цял живот, да - за доста дълго време са халките, но моите родители вече са с трети халки, първите не им стават, а вторите са надрани до безобразие, сега са с трети по-модерен чешит.

дано на всеки се случи, толкова дълъг и щастлив семеен живот, че чак 3 халки да се сменят  give_rose
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 07, 2012, 09:12:23 »

Момичета,аз да ви се похваля, че оправиха нашите халки и сега са такива, каквито ги искаме. Профилът им не е толкова заоблен и стоят по съвсем друг начин на пръста. Сребърната халка реших да я оставя без промяна. Снимки не качвам, защото на тях трудно ще се забележи разликата.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 07, 2012, 09:27:06 »

 Bravo sunset поздравления.
Знам колко е меко казано " неприятно", когато резултата не отговаря на очакванията, особено когато става дума за нещо толкова важно като халките.
Радвам се, че сега сте доволни и ще си носите пръстените с удоволствие  good
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 07, 2012, 09:48:14 »

Bravo sunset поздравления.
Знам колко е меко казано " неприятно", когато резултата не отговаря на очакванията, особено когато става дума за нещо толкова важно като халките.
Радвам се, че сега сте доволни и ще си носите пръстените с удоволствие  good

irena_popоva, благодаря ти. give_rose Наистина е неприятно човек да не си харесва точно халките.

InLove_Girl, аз мисля, че не камъчетата, а другите орнаменти от рода на фигури, плетеници и т.н. правят коригирането невъзможно. Пък камъчето и да падне, пак ще се сложи.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines