Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 12:18:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-женската седмичка 06.03-12.03  (Прочетена 34160 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 06, 2012, 17:13:24 »

Здравейте и от мен, момичета  give_rose
Явно не само аз имам кофти седмица sad От понеделник ми е тръгнало наопаки. На работа - само проблеми и каши, които трябва да оправям  crazy От всичкото нагоре и аз имах ужасни проблеми със стомаха и тъкмо се бях запритеснила и реших да ходя на лекар и ми мина от самосебе си. Най-големия ми кахър е че от известно време непрекъснато тормозят мъжа ми на работа, съответно и аз се притеснявам много за него  Girl_sing Понякога имам чувството, че сме сиамски близнаци и това, което изпитва единия, го усеща и другия. Моля се скоро всичко да приключи и да се оттърве от тази ужасна фирма.
Надявам се седмицата да завърши по-добре. За сега сме планували с мъжа ми в четвъртък вечерта да си празнуваме вкъщи, а петък вечер сме се уговорили с едни приятелки да излезем по женски  Girl_hide Curtsey
Пожелавам ви, момичета, да си изкарате прекрасно празника и да получите най-прекрасните подаръци  Flower
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #31 -: март 07, 2012, 08:50:26 »

Добро утро, лейдис,
аз влизам само да ви пожелая приятен ден, на боледуващите да оздравяват бързо! Подготвяте ли се за празника? smile Аз май ще го празнувам вкъщи.
Приятен ден на всички smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 07, 2012, 08:53:26 »

ДОбро утро мили момичета.Дано седмицата завърши по-добре за всички ни за разлика от начина по който започна.Аз днес съм на работа и съм се замечтала за море и затова ви черпя с едно малко тематично кафенце smile
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #33 -: март 07, 2012, 09:14:20 »

Добро утро на всички,
Дано днеска всички сме по-добре от вчера danceg.

Магито мерси за морскто кафе, това ми е люимото с сладолед вътре мммм Coffe
Ох Маги и аз си мечтая за морето,сестра ми се гласи в четвъртак да ходи на плаж, ама според мен е още студено. Пече слънце и изглежда топло, ама е слъце със зъби,както казваше една позната Xixixi. Водата със сигурност е студена и вътре освен медузки други едвали ще плуват, е може би и някой новодошли руснаци Swiming.

Днеска с бебека сме на кастинг и стискаите палци да я харесат blum


Приятен ден от мен  girl_wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 07, 2012, 09:26:03 »

Добро утро и от мен  smile
Момичета тук във Варна вали сняг и е побеляло навсякъде!!!  shok Сякаш зимата сега започва  gcrst cold Дано се позатопли до края на седмицата, че за женската вечер мислех да съм с рокля  girl_haha
Инъче и аз мечтая за море вече, но като гледам скоро няма изгледи. prety не знам при вас как е, но тук по-скоро е за  Skiing , отколкото за  Swiming   *ROFL*Стискам силно палци за кастинга - дано вземе голямата награда!!! first Маги, благодаря за морското кафе - мисля да пиийна от него, дано това помогне ако не за стопляне на времето, то поне да се стопля аз  Coffe
Желая ви ползотворен, усмихнат и слънчев ден (въпреки времето във Варна)  butterfly Love girl kiss
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #35 -: март 07, 2012, 09:29:26 »

Маги,как ги харесвам тези чашки за такова кафееее.Миналото лято ги видях в един магазин по 2,2 едната и се стиснах за 10-тиана лв. да си купя няколко бройки,сега ме е много яд smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 07, 2012, 09:42:58 »

Момичета извинявам се че се включвам с  Offtopic ,но има размяна на подаръци за Великден.
ето и линк към темата http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31435.new.html#new
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 07, 2012, 09:49:10 »

Добро утро и от мен.Вчера деня ми беше гаден.Бях на преглед и не ми хареса нещата ,които видяхме.
Вечерта на танци бях супер разсеяна и някак си нямах желание да танцувам.Вечерта се наревах едно хубаво,скарах се на майка и татко -те май го отнесоха най много.
Днес във Варна вали сняг и е студено.Дори пролетното ми настроение изчезна.Вие какво ще правите утре.Аз нямам никакви планове.Ще отида на танци и така.Напоследък нямам настроение за нищо.Днес имам проблем и с влизането във Фейсбука-авно нещо се е бъгнал.Вие имате ли тоя проблем.
Гледам че мечтаете за море.....аз може би щото си го имам и някакси вече не мечтая за него.
Гледам ,че сте се изпротръшкали болни-да оздравявате бързо.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 07, 2012, 10:01:07 »

Добро утро момичета, за работещите добъррр деннн  give_rose
Магиии....кафенцето е прекрасноо, ноо по морето хич не е морско  Wink Тук в Бургас е облачно и гадно, а както разбрахме и от m0onlight във Варна е кофти снежно и естествено и на нас ще го пратят  blum
Прити дано госпожицата успее с кастинга, а той за какво е?
gucci , не се разстройвай..Знам, че е тъпо някой да ти каже точно това, но човек не трябва да пада духом...Както казва майка ми..така се предизвикват всички страхове и болести.. give_rose
Ние,както казах ще сме си вкъщи, утре се заемам с правенето на суши, дано стане, че до сега не съм го пробвала  girl_impossible
Хайде, на всички още болнички пожелавам бързо оздравяване, за да сте свежи за празника утре...Прегръдки и облачни целувки от Бургас!  blush
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 07, 2012, 10:06:45 »

InLove_Girl, в никакъв случай няма да пращаме варненския сняг в Бургас  give_rose Мисля да го разстопя ето така: http://www.onlineterapia.org/%D1%83%D1%81%D0%BC%D0%B8%D1%85%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%B5/
gucci, дано това те разведри  girl_wink
Естествено, то е и за всички останали момичета - усмихнете сеееее  biggrin biggrin biggrin Sunshine Sunshine Sunshine Good luck Good luck Good luck
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 07, 2012, 10:40:38 »

Здравейтееее smile

аз вчера се бях скофтила и не писах, но днес е нов ден и съм по-добре, надявам се и Gucci, утрото почти винаги е по-различно от вечерта или от предния ден.

Хайде всички да оздравяват и утре като нови!!! Ние живот и здраве ще сме на пицария с приятели, не е има пари, но то все няма, така че все тая ... Малко социален живот поне.

След малко отиваме с малкия за цветя за госпожите, дано не ме застрелят с някакви чудни цени, че тук в Сф почти всичко и навсякъде е цифромания. После мисля да се приберем с трамвая макар и за две спирки, защото за него е приключение и даже отказва да слиза обикновено  pleasantry
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 07, 2012, 11:15:14 »

Аз вече съм тотално смазана с хрема и температура, утре явно никак няма да мие празнично... Обадих се в офиса и там са зациклили нещата и много им се дразня, че и за 2 дни няма как да ги оставя дори като ми се налага.
Тук в София поне сняг не вали. Изпитвам желание за утре да поръчам храна за вкъщи, но да е нещо по-специално. Отворена съм за предложения, за София става въпрос, кв. Дървница.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #42 -: март 07, 2012, 11:18:36 »

Здравейте и от мен smile Както вече варненските съфорумки са казали времето е ужасно и вали сняг. Всичко е побеляло, а аз така си се надявах на едно хубаво сънчице.
Маги мерси за почерпката. Хайде да се стопля и идвайте към морето.
Gucci  не се натъжавай. Вярвам, че всичко ще се оправи напук на лошите новини и проблеми. А ти какво танцуваш? Аз от мноооого време все се каня да си продължа танците, но все не намирам някоя дружка да ме придружи и някак си се притеснявам.
Прити ще стискам палци малката сладурка да спечели и да кажеш после какво е станало  Wink
Мая цените на цветята по празниците наистина изкуствено ги надуват. Както казва приятелят ми те са на мнение " ден година храни ". Но като цяло ние сме доволни от цените във Варна. Приемливи ми изглеждат и букетите си заслужават. Или може би ги сравняваме с останалите градове и ни се виждат ефтини.
Хайде приятен ден момичета. Починете си добре и се подгответе за празника утре вечер. Ние както винаги все още не сме решили какво ще правим.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 07, 2012, 11:22:14 »

Аз веднъж като се разхождах из Варна ми направи силно впечатление, че цените на цветята бяха в пъти по-евтини от тези в София. Което е хубаво, повече поводи за жестове без причина... give_rose give_rose give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 07, 2012, 11:28:17 »

Мерси за кафенцето Маги, чудничко е, даже ей сега ще си спретна едно тука, вдъхнови ме! Prety, чакаме снимка на малката...  smile m0onlight, ще я намъкнеш роклята, колко му е, само наметни нещо отгоре. Аз колко разголена ходих през зимата за едно фирмено парти не е истина.  girl_haha Ама това е то, жена да си... Гучита,  sad sad sad  gu6

Днеска милото си работи у дома, взел си е лаптопа и е много хубаво така! Хем работи, хем е тук, съвсем друго си е. Довечера ще се боря с влаковете и автобусите, за да стигна до едно градче за един workshop, дано не се загубя. Ако чуете по новините за някой, който седи по средата на улицата и ред сълзи, ред сополи, аз съм.  biggrin
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines