Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:51:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-женската седмичка 06.03-12.03  (Прочетена 31679 пъти)
 
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 05, 2012, 19:38:04 »

Аз пък почвам седмицата болна. Едвам изкарах днес на работа, а имах важна среща, бързах да се прибера, че и температура имам. Любимият беше болен миналата седмица, явно сега е мой ред... Стискайте палци утре да изкарам, че явно трябва на крак да го карам този път.
При това положение 8ми 100% ще е вкъщи, само трябва да разтребя малко, но нямам много сили.
Маги, оправяй се и ти... стискам палци.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 05, 2012, 20:20:12 »

За да не ме мислите, да ви кажа, оказа се вирус с повръщане, диария и температура.Много благодаря, че ме мислите, ще пиша като съм по-добре, че нямам сили и съм се обезводнила.  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #17 -: март 05, 2012, 20:27:37 »

маги, добре ни успокои ти!  sarcastic Бързо се оправяй и утре да не си посмяла да отидеш на работа! smile И пий лимонов сок с мед!
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 05, 2012, 20:29:30 »

Ох момичета и аз да се оплача,цял ден съм с ужасно главоболие и гадене,а сега и с температура  sad
Пожелавам ви бързо оздравяване  give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 05, 2012, 22:00:17 »

Хайде и аз да се разпиша... Ние с милото започнахме ползотворно седмицата, като ходихме и си избрахме халки...Но не можахме да се зарадваме, защото нещо му влезе в окото и го мъчиии... Съответноо не можем да разберем какво е и лекарите не го виждат.. Потресена съм  shok
Маги, оправяй се бързо...Напоследък всички около нас го изкараха този вирус, ни с милото за първа година държим фронта без да се разболеем...Дано да е глух  diablo
Наде, възхищавам ти се...Мен ми предложиха работа в централата на 112 , но аз отказах защото едва ли ще мога да издържа на напрежението, и страданието на хората  cray
Прити, при вас май доста често си имате пясъчни бурички...Как свикна?
Hecate, оправяй се, чеее... в това мартенско времеее....Вирусите пируват  bad
Ние на 8-ми март ще сме си двамата с милото вкъщи, реших да го изненадам и да му приготвя суши, сега се чудя уасаби от къде да намеря и маринован джинджифил, че не се сещам някъде да съм виждала. Тази година май доста двойки са решили да са си у дома... smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 05, 2012, 23:50:54 »

Веднага отговарям за суши - във Фантастико има цели суши сетс, уасаби почти навсякъде, вкл. и Кауфланд.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #21 -: март 06, 2012, 10:05:12 »

Снощи се чух със свекърва мии тя ми разказа как са звъняли на техният телефон онези телефонни измамници.
Някъква жена почнала да и реве и през сълзи и викала мамо да помогнеш аз съм  в болница.И свекървата се е усетила и казала и аз какво да направя.Та онази отсреща затворила.
Еййй не се спряха тези хора diablo
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #22 -: март 06, 2012, 11:30:56 »

juji много са нагли тези хора ей. Не се спряха пред нищо какво ли не измислиха. Добре, че жената се е усетила и не е тръгнала да дава пари. Така са званяли и на майката на приятелят ми, но допускат грешка като й казват " майко ", а той към нея се обръща само с " мамо " . Иначе и тя за малко да се върже. Дано скоро се престане с тези измами, че предимно възрастни хора страдат.
Иначе как сте днес? Какви са Ви плановете за деня? Аз да се оплача вчера много ми се правише руло стефани, но за жалост сме взели много гадна кайма и направо ми се доплака. А така ми се хапваше... Нищо мина ми поне мерака за Стефанито.  Хайде лек и успешен ден от мен  чакам Ви на лаф:)
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #23 -: март 06, 2012, 11:49:29 »

Здравейте момичета heart

Аз като гледам май всички са болни, включително и аз вече 2 седмици ме мъчи ужaсна кашлица. Тоя вирус май трябва да мине през всеки, за да си замине. Около мен всички го изкараха.

Магито съчувствам ти, аз изкарах нещо подобно,но много интензивно и се наложи да ходя до болницата. Ти взимай мерки навреме и внимавай с обезводняването Good luck.

Inlove Girl честито за халките Bravo!!Много добра идея с сушито, ние сме големи почитатели и редовно си правиме и в къщи.Дано мъжът ти бързо се оправи и да е на линия за 8Март.
За пясъчните бури,те са предимно 'зимата' и освен че неможеш да излизаш навънка (имам в предвид да се разхождаш по улиците) всичко друго си върви нормално. Разхождаме се в моловете, има закрити детски площатки и така. Тука всяка зима е различна, миналата година имаше много дъждове, ама проливни по 1 седмица, беше доста неприятно.Иначе аз бързо свиквам, ако съм с семейството, времето неможе да ме притесни Girl_hide.
juji това е ужасно, още ли ги има shok. Преди 2год някъде бяха звъняли на баба ми и тя първо им се вързала ама после се е усетила за какво става въпрос.А аз се чудя от къде намират телефоните само на възрастни хора  beating  *crazy*и  за съжаление все се намира някои да им се върже.

Пращам ви здраве на всички и бързо да се оправяте. butterfly

Приятен ден
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 06, 2012, 11:54:03 »

Аз днес си останах вкъщи и съм като парцал, следобед ще ходя на лекар и за болнични...Вие как се излекувахте? Едвам дишам, цяла нощ бях с температура.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #25 -: март 06, 2012, 11:57:48 »

Момичета има ги още тизи измамници diablo,миналата година една роднина на свекъра възрастна жена ,така се хванала и приготвила парите обаче звъннала на свекъра да я закара до мястото ,защото тя не можела сама да отиде ,та свекъра и казал да задържи отишъл до тях и като разбрал какава е работата я спрял.Иначе жената щяла да изгори със спестяванията си
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #26 -: март 06, 2012, 12:01:31 »

Ей момичета много болно я подкарахме тази седмица ...  angry - на всикчи Вас Ви пожелавам по бързо оздравяване и любимите Ви мъже да Ви завиват повечко нощно време ,а не да Ви отвиват само  give_rose give_rose give_rose
Мен ме гони нервата ,че довечера ни предстои нещо много важно за нас двамата със съпругът ми та да видим дали утре ще летя от щастие или не (искренно се надявам да летим и двамата ама да видим)
Махам се засега ,че малко задачки имам ,ама хич не ми се ще да се захващам с тях ама май ще трябва..
цЕЛУВКИ
« Последна редакция: март 06, 2012, 12:48:38 от Bibsi8792 » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #27 -: март 06, 2012, 12:40:05 »

Бибси,стискамети палци силно.
Аз искам да попитам има ли някой от вас gsm samsung модел GT-S5830


Имам въпрос blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 06, 2012, 13:55:38 »

Здравейте и от мен smile днес съм в пъти по-добре, но си останах в къщи, за да отшуми тоя ужас.Ходих на лекар, имало такъв вирус, ще ми мине smile

Hecate дано се оправиш бързчико, че голям ужас това боледуване.

Жужи, не мога да помогна, колкото до телефонните измамници аз моите баби съм ги предупредила ако им звънне някой такъв после веднага ми звънят.Веднъж им се бяха пробвали и баба ми звъни по спешност била съм катастрофирала.И аз викам жена аз книжка нямам ти искаш да убия човек.Ама тя се шашнала.

Бибси стискаме палци, дано летите от щастие накрая smile

Прити, а аз си мислех, че при вас дъжд не вали smile А ходили ли сте в пустинята на разходка, в бедуински лагер.Много екзотично ми звучи Дубай, о май и много технологично е вече там, бетон и стъкло както каза една стара съфорумка.

На всички много благодаря за положителната енергия помага момичета  give_rose

Лек ден от мен.


Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 06, 2012, 14:11:56 »

Леле, колко много момичета са се изпонатръшкали!  shok Стискайте зъби и по-полека докато отминат гадостите! Дано ни се размине тази година на нас, че ние винаги караме от тежките грипчета и едниният от нас като се разболее и после 100% и другият...

Маги, много се радвам да чуя, че си по-добре. Значи не е била салатката все пак.  smile

Бибси, за каквото и да става дума стискам палци!  Good luck

Хубав ден от мен!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines