Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:57:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-женската седмичка 06.03-12.03  (Прочетена 31682 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: март 05, 2012, 09:16:26 »

Добро утро на всички, как сте момичета.Аз не мога да се похваля с нищо, дори напрвотив, от някаква храна, не знам от коя обаче, имам огромни проблеми със стомаха.Толкова ми е зле, че едва седя, а съм на работа.Не че не мога да си остана в къщи, но не виждам смисъл да се превивам там на леглото, тук дори и в това си състояние мога да помагам, а и като имам работа не мисля за болката.

Лек ден и прекрасна седмица.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #1 -: март 05, 2012, 10:10:57 »

Добро утро и от мен! smile

Митко ме събуди мен преди половин час, даже ми е звънял (или ми е само чукнал, понеже бих се събудила) и преди един час Просто, за да ме чуел.  sarcastic Сега след известно време го чакам да дойде, да се видим преди да отиде на работа в 2 часа.
Не знам дали писах за това, ама се записах за практиката в отдел "Закрила на детето". Нямам търпение да започне!

маги, яж Активиа! Дано скоро ти мине, че представям си колко е неприятно. smile

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 05, 2012, 10:26:25 »

Наде успех на практиката и браво за желанитео, за мен тези места на наситени с отрицатени емоции и ги избягвам, чисто егоистично е от мое гледна точка, но мъката която мога да понеса не е много.Имам приятелка ресурсен учител е и понякога като ми разправя за децата ми се доревава не ми ми се иска да умра.

За активията по обед ще е сега корема ми е все едно съм глътнала волейболна топка издут, твърд и болезнен, а не ядох много бе.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #3 -: март 05, 2012, 10:32:21 »

Здравейте и от мен сладурки  give_rose
Покрай мен няма кой знай какво ново - само знам ,че искам да се стопли и да излезем от шушулките си ,че нервата ме е подгонила жестоко и да видим. angry
Магинце ,защо не си вземш Мезим Форте за да регулира стомаха ти?На мен лично Активията ми подува стомаха понякога и избягвам да я ям.И няма да е   лошо да си останеш във вкъщи няколко дена за да се почувстваш по добре.
Наделина успех в "Закрила на детето" - ще понесеш най-вероятно много травми върху плещите си,защото все още има изроди, които малтретират децата си ( и не само това),но мисля ,че ще се справиш (убедена съм дори)

Хайде момичета целувки от мен засега  give_rose
« Последна редакция: март 05, 2012, 12:50:12 от Bibsi8792 » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #4 -: март 05, 2012, 10:41:57 »

маги, ние вчера обядвахме към 2 часа, майка ми след това нищо не яде! Все й беше тежко, корема й подут... А не е да кажеш, че сме яли нещо необичайно, а и толкова много часове да се чувства все така. Странна работа. Тя май пи хапче за корем, де, ама не мисля, че й помогна. Може времето да оказва въздействие. А иначе аз от самото начало като записах психологията, исках да продължа с клинична психология и нормалното развитие на нещата трябваше да е да ходя на практика в дома за възрастни с психични отклонения. Да, ама после ми излезе една възможност веднага след като завърша (дано е тази година!!!) да започна като училищен психолог. Имахме го във възможностите за избор стажа да е в едно училище, ама после го премахнаха, за жалост. И бях изправена пред избора да се върна към "мечтата" или да гледам малко по-реалистично. И се записах в отдел "Закрила на детето". Шантава работа. Сега съм ентусиазирана, ще видим как ще е като започнем. Но мисълта ми беше, че не конкретно това исках от самото начало, мених си решението и желанията и накрая се спрях на това.

Бибси, здравей!! smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #5 -: март 05, 2012, 10:45:45 »

Бибси, здравей!! smile

Здравей  give_rose
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #6 -: март 05, 2012, 11:11:22 »

Здравейте Маги,Неделина,Бибси Girl_hide

При мен нищо интересно,едно и също всеки ден.Дори сме си били само в къщи заради пясъчните бури. Днеска обаче има слънце и е чисто и смятам да изкараме по-голямата част от деня в разходки на въздух.

Магито много е неприятно това с стомаха. Дано скоро се оправиш. Може да пробваш с някакъв чай примерно мента или зелен,който да те облекчи малко.

Неделина поздравйвам те за избора, мисля че много добър избор си направила, има много деца който се нуждаят от помощ. Пожелавам ти успех. good

Приятне ден от мен give_rose
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 05, 2012, 11:20:52 »

Здравейте мадами в женската седмичка smile

За мен започна с детенце с малко болящо коремче, но дано бързо се оправя и на градина, че събирам и пари за общ подарък на госпожите от всички деца и ще е много хубаво да продължа с организацията/кушията. След малко отиваме да купуваме водни бои, не ми се мисли какво ще се случи с изчистената всекидневна ... Wink

Маги, ако до утре не мине отиди на лекар да ти изпише най-точните лекарства. На мен ми звучи като някаква форма на гастрит (страдах от същото мин. септ.), би трябвало да помогне Еспумизан на прах и Дуфастон, ако искаш прочети в нета дали ти звучат като твоите симптоми.

Наде, и аз те поздравявам за избора "Закрила на детето", може да е натоварващо, но и много удовлетворяващо, аз отдавна искам да работя за агенция за осиновявания напр. (аз съм преводач от англ.) и дори съм кандидатствала в такава, но искаха цяла седмица пътуване из страната и няма как да стане. Имам позната психоложка в дом за деца и тя много ми е разказвала, няколко пъти съм ходила на техни тържества и дори съм писала впечатления тук в една тема, та ми е близко някакси всичко и най-вече чувствам призвание, да видим ...  може някой ден да стане.

Хубава седмичка на всички и дано има много слънце въпреки мартенското време  danceg

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 05, 2012, 12:35:46 »

Ехооо,привет и от мен.Аз започнах много позитивно тази седмица и да видим до къде ще ми стигнат силите.Тази сутрин станах даже по-рано от обичайното и засега съм напред с работата.
8-ми март ще го празнувам с мъжо.Ей така тихо и спокойно ,че напоследък партитата ми идват малко вповече.
Маги да не си хапвала зелена салатка ?
Прити сигурно наистина не е за излизане като има пясъчан буря?
Наде ,страхотно решение.
Майче ,дано бързо се оправя малкия и да тръгва на детска градина ,че сега като се затопли сигурно ще пада игра навън smile
Бибси привет

Усмихнат ден ви пожелавам !
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 05, 2012, 13:01:38 »

Фийбс, ядох зелена салата да, може да ми направи проблем така ли?

Лошото е че ми се и гади неистово, абе ще се мре ви казвам и вече не мога да поддържам форнта и мисля, да бягам към в къщи с такси.Аз дето само ходя пеша.

Здравейте на всички момичета smile
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #10 -: март 05, 2012, 13:45:51 »

Здравейте и от мен,
днес тук е дъждовно и ме е мнтого яд ,че не можем да се разходим.Радвам се ,че има такава темичка,от доста време не бях срещата подобна темичка,май бяхте спрели да пишети или не знам.Общо взето настроението ми не е много ок ,ама nea............
Маги,една зелена салата кака може да те поддуе не е истина просто,оправяй се скоро
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #11 -: март 05, 2012, 13:47:41 »

Привет и от мен в този така мрачен ден. И аз нямам търпение да се стопля, че ми е много подтискащо вече. Но от утре се почва последния семестър в бакалавъра, та да видим как ще е. Днес имаме много обкаляне за оглед на апартаменти. И да си призная оставаме много разочаровани като цяло. Нито цената нито апартамента си заслужава. Дано скоро се намери нещо свясно.
Маги от зелената салата се подува корема и се получава този дискомфорт, който може би ти имаш. Ако е от нея една препечена филийка може да ти помогне или поне на приятелят ми му помага, че и той има същия проблем с салатата, а много я обича. Луда работа.
Наде поздравления и от мен. Дано всичко се нареди по план при теб и да го работиш с удоволствие
Прити неможе да си представиш как ти завиждам за хубавото време. Нищо, че имате пясъчни бури  blum
Фийби като спомена 8 март останалите имате ли планове за деня / вечерта и ако да какви са? Аз още незнам дали искам да излизаме някаде, но има време ще го решим.
Приятна и успешна седмичка на всички Ви.

Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 05, 2012, 14:43:06 »

Здравейте момичета!

На тези от вас, които са почнали седмицата оптимистично - брависимо! А на тези от вас, които имат нужда от инжекция добро настроение, не се давайте момичета, удрям ви едно рамо!  Flower

Аз си бях дала пълна интернет почивка през уикенда, мъж ми имаше нужда от мен и трябваше да съм му рамо и на него.

Магиsad Много гадно това бе... Пиши после как си...
Наде, не знаех, че учиш това. Стана ми супер интересно за твоя стаж. Кажи нещо повече за него - в какво точно ще се състои работата ти?

Момичета, на всяка една от вас пожелавам - Хубава седмица!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 05, 2012, 15:03:06 »

Привет и от мен- наслаждавам се на хубавото слънчице, което напича и много му се радвам.... Пожелавам ви една успешна и слънчева  Sunshine седмицааа и много усмивкии smile
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 05, 2012, 15:15:44 »

Ето ме паккккк,

нали съм вкъщи (правя преводи за една агенция) та си търся с кой да вържа два лафа вместо да поработя smile

Фиби, в градината навън не пада голяма игра, веднъж ги видях през оградата още септ. като беше топло и щях да падна - значи представи си 30 броя - 20-тина от тях седнали едно до друго на бордюрчето на пясъчника на постелено одеало и копат с едни лопатки ама като послушни войници, Симеон и още няколко с някакви тенджерки играят на пейката до пясъчника, тишина, ред, дисциплина ... а в парка само няколко да се съберат и да не ти казвам какво бягане пада, лудница. Но по-добре като войници отколкото да немогат да ги намерят из двора, все пак се сериозна цифра smile

И аз да пиша за нашия ден - излезнахме, първо малко мятане на пръчки в локви, после намерихме кокичета до едно самотно дърво и се престрашихме да си скъсаме без някоя агресивна баба пазач да изскочи отнякъде, после купихме водни боички и рисувахме smile

Сега спи, а аз започвам да превеждам докато не е скокнал с много идеи и желания   pleasantry
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines