Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:23:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за svekarva!  (Прочетена 78376 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: март 04, 2012, 19:15:28 »

Хайде заповядай на горещия стол.Настани се удобно.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 04, 2012, 19:52:28 »

Хайде да открием темата.  yahoo
  • Какви хора не харесваш?
  • Кое е любимото ти занимание?
  • Какво не ти харесва в форума?
  • Има ли някой,който те дразни тук в форума?
  • С какво се занимаваш?
  • Мечта,която не си сбъднала?
    • Какво ти липсва в живота?
    • Какво те прави най-щастлива?
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 05, 2012, 09:49:28 »

Здравей, ето няколко въпросчета и от мен. Надявам се да са ти приятни и да отговориш на всичките. Приятни емоции с тази темичка! yahoo

1. Кога се присъедини към този форум - преди или след предложението за брак? Как се чувстваш тук?
2. Експериментираш ли с визията си?
3. Какви езици владееш?
4. При евентуална поява на бебче в семейството, как това се отразява на двама души - как го виждаш ти? Как би било при теб?
5. Мислиш ли, че краят на света ще дойде тази година? Какви са твоите философски възгледи?
6. Би ли променила нещо във външността си с операция? Защо?
7. Има ли неща, които искаш да направиш, но за които смяташ, че си вече 'твърде голяма'?
8. Романтична ли си, мечтаеш ли много? Каква си като човек?
9. Обичаш ли да готвиш, постави си оценка по десетобалната система като домакиня?
10. Според теб заслужава ли си да се дава втори шанс и кога?
« Последна редакция: март 05, 2012, 09:55:36 от Mystique » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: март 05, 2012, 13:09:47 »

gucci , много голямо и зелено това кресло Wink
Nina Style, радвам се, че първа е съгражданка!
•   Какви хора не харесваш? -  Намусени и нацупени.
•   Кое е любимото ти занимание? -  Много неща ми е приятно да правя- да чета /независимо какво и къде/, да плета, да пътувам......
•   Какво не ти харесва в форума? - Заядливия и заплашителен тон, но без това не може. Всички «неприятни» отговори на мои постове ме карат да премисля мнението си, дори да го променя.
•   Има ли някой,който те дразни тук в форума? Не, интересно ми е да чета всички.
•   С какво се занимаваш? – Като човек, работещ в Човешки ресурси, с всичко – заплати, обучение, назначаване, оценка, връзки с клиенти и доставчици, тържества ....и всяка друга работа, възложена от прекия ръководител
•   Мечта, която не си сбъднала? – Да имам собствена фирма
•   Какво ти липсва в живота? – Май имам късмет, нищо не ми липсва....
•   Какво те прави най-щастлива? – Радостта и щастието на всички от семейството.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 05, 2012, 14:04:39 »

Хехе стола ти е зелен-защото все те свързвам с елхичките и е голям за да ти е удобно ,че много въпроси те чакат.Ето малко и от мен.

1.Смяташ ли ,че си допускала грешки в отглеждането на децата ти и ако можеш да се върнеш какво би променила ?
2.Суеверна ли си?
3.Каква е за теб идеалната снаха?
4.Кой е човека,който те познава най добре и ти е бил опора в живота?
5.Смяташ ли ,че за форумите няма възраст?
6.Как започва един твой ден?
7.Какво може да те накара да се усмихнеш?
8.Би ли променила нещо в живота си и ако да какво?
9.Умееш ли да преценяваш хората?
10.Лесно ли прощаваш?
11.Какво не би простила?
12.Мечтаеш ли още и ако да за какво?
13.Как биха те описали близките ти хора с три думи?
14.Коя е страната ,която винаги си искала да видиш?
15.Море или планина-къде почиваш по добре?
16.За какво плака последния път?
17.Пари на "горещия стол"?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: март 05, 2012, 14:27:29 »

Mystique , ето ти и на теб малко отговори:
1. Кога се присъедини към този форум - преди или след предложението за брак? Как се чувстваш тук? След мейла, че синът ми ще се жени и че «поверява» организацията на сватбата на мен. Добре ми е тук, научавам много неща.
2. Експериментираш ли с визията си? Най- вече с косата си, защото расте бързо и винаги мога да се върна в стария вид.
3. Какви езици владееш? Немски, малко английски, малко руски.
4. При евентуална поява на бебче в семейството, как това се отразява на двама души - как го виждаш ти? Как би било при теб? Бебето изцяло променя живота на семейството, тогава се разбира ще го бъде или не съвместният живот. Всички казват, че внуците са по- обичани от децата. Надявам се, появата на бебе внуче да не е толкова разтърсваща промяна, ако съм подготвена. Това е и причината да се «бутам» в бебешките теми.
5. Мислиш ли, че краят на света ще дойде тази година? Какви са твоите философски възгледи? Аз съм от хората, които са в «сегашно време», не мисля толкова напред.....Не ми се иска да идва краят на света. Зодиакално /двоен овен съм/, не съм добър психолог и философ, рядко «ровя» в душата си, гледам да се напасна бързо към средата и така успявам – с изненада и бързина.
6. Би ли променила нещо във външността си с операция? Защо? Да, имам белег от изгаряне, бих си направила пластика там. Бих си направила и липосукция на д- то, стига да не ме е страх....
7. Има ли неща, които искаш да направиш, но за които смяташ, че си вече 'твърде голяма'? Не, няма такова нещо /стига да не е свързано с физическата старост/, за което да мисля, че съм твърде голяма. Имам втора магистърска диплома от преди две години. /сега съм на 58 без малко/
8. Романтична ли си, мечтаеш ли много? Каква си като човек? Да, обичам романтиката и често мечтая, но едно практично дяволче в главата ми не ме остава много – много...
9. Обичаш ли да готвиш, постави си оценка по десетобалната система като домакиня? Общо взето съм сръчна и мога всичко, стига да поискам...Съвсем спокойно си поставям 10, като се сравнявам със сегашните си колежки. Готвенето и простирането са от малкото неща в домакинството, които не върша с досада.
10. Според теб заслужава ли си да се дава втори шанс и кога? Винаги, когато разумът ти казва, че трябва да сложиш сърцето, достойнството и гордостта си на заден план. С течение на годините, човек се научава на прошка и компромис и дава по- често отново шанс на някого или нещо.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: март 05, 2012, 15:49:26 »

gucci, то всичко е зелено, ама заради снахата, че тя си пада по този цвят  Wink
1.Смяташ ли ,че си допускала грешки в отглеждането на децата ти и ако можеш да се върнеш какво би променила ? Те, грешките, тепърва ще се виждат.....По принцип много ровех и четях, исках да съм перфектната майка. Понеже родих в зряла възраст, поех отглеждането им с много голяма отговорност, сложих личния си живот на втори план и ми беше трудно в новата роля. Не успях да се порадвам на бебешките им години, вечно ми беше «свито под лъжичката» и вечно бързах. Това ми се иска да променя, но все още не мога да се отпусна да се радвам така, както се радвам на детенцето на брат ми.
2.Суеверна ли си? Да, хем сама си се надсмивам. Заради една черна котка изпуснах автобус, докато търсех друг път.
3.Каква е за теб идеалната снаха? Ти пък, то идеална снаха няма! Никоя не е достойна за момчетата на мама.....
4.Кой е човека,който те познава най добре и ти е бил опора в живота? Каквото и да си говорим, това е майка ми. Знае ми и кътните зъби и би влезла в огъня заради мен. Баба ми /по бащина линия/, макар да почина, когато бях на 13 години, също е стълб, на който често се подпирам.
5.Смяташ ли ,че за форумите няма възраст? Има, но аз няма да се махна, докато не ми го кажат в прав текст ;-)))
6.Как започва един твой ден? В последно време ставам по- късно от съпруга – той е направил закуска и кафе и е нахранил котката. Правя някакви елементарни упражнения, дишам дълбоко и скачам на компа, да видя дали някой се е обадил.
7.Какво може да те накара да се усмихнеш? Всяка добра вест.
8.Би ли променила нещо в живота си и ако да какво? Всичко, ако се наложи, даже бих отишла да живея другаде....
9.Умееш ли да преценяваш хората? Мъча се в професионално отношение....но имам и грешни преценки. В личния живот, за съжаление, правя преценките твърде късно – приемам хората с открито сърце.
10.Лесно ли прощаваш? Онова, лошото в мен, ме кара да си казвам: Аз ще ти простя, ама ако ми паднеш на мушката, ще ти го припомня все някога.....и лошо ти се пише! Аз на себе си трудно прощавам....
11.Какво не би простила? Ако някой се опита да не се съобрази с достойнството ми, ще роня дълго време сълзи. Но все ще ми мине.
12.Мечтаеш ли още и ако да за какво? Срам, не срам – за маркови дрехи и обувки.
13.Как биха те описали близките ти хора с три думи? Най- близките: амбициозна, грижовна и много жизнена
14.Коя е страната ,която винаги си искала да видиш? Швеция
15.Море или планина-къде почиваш по добре? Не мога да преценя. Но не отивам на море или на планина да почивам, искам да ми е интересно и забавно и да не скучая.
16.За какво плака последния път? Ами за Кадир, че Фатмагюл се прави на луда. Но това са сълзи просто така, че е тъжно. Иначе, от сърце, плаках последно от безсилие, че има неща, които не мога да променя, а трябва просто да приема.
17.Пари на "горещия стол"? Пари, но хубаво, че е зелен, та създава чувство за хлад.

Толкова за днес, благодаря ви, че се интересувате от мен - чак съм поласкана от вниманието give_rose
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 05, 2012, 19:07:03 »

Много е интересно на горещия стол, пък бил той и зелен...
Кой е най-щастливият ти миг като госпожица?
А като госпожа?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #8 -: март 05, 2012, 19:54:57 »

Здравей, свекърва! smile Отдавна във форума те чета, било то, защото пишем в един и същи раздели или защото просто съдбата ме кара да влизам точно там, където ти си писала - не знам! Но си интересна, либерална, интелигентна дама, която с радост ще опозная повече. smile

1.Какво е нещото, за което би се хвърлила в огъня без да се замислиш?
2.Има ли нещо, което винаги си искала да кажеш на снаха ти, но не си събирала смелост или не си намерила за редно и удачно да й споделиш?
3.Кое мислиш, че е най-хубавото нещо, на което си успяла да научиш децата си - някое незаменимо качество или навик?
4.А какво най-много харесваш и цениш в себе си?
5.Вярваща ли си?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #9 -: март 05, 2012, 20:29:11 »

 Още едно свежо-горещо столче за още една любима съфорумка  give_rose

 1. Какво би те накарало да се събудиш с удоволствие и усмивка?  smile Мисъл, жест, предстоящо събитие? И в тази връзка - обичаш ли, когато имаш възможност, да оставаш в леглото по до късно? Или си от бодрите, ранобудни, енергични птички?  Wink
 2. Какво би те накарало да заспиш спокойна и щастлива след изминалия ден?
 3. Би ли ни описала перфектния твой ден? Този, който е изчистен от ежедневни и независещи от теб неща.
 4. Чувстваш ли се добре в кожата си? Какво харесваш в себе си като жена - във външността, излъчването, характера?
 5. Какво е накарало съпругът ти да се влюби в теб?  Wink Твоята и неговата "версия"  Wink
 6. Как се запозна със съпруга си и каква е историята на вашата любов?
 7. Кои свои черти забелязваш в децата си? А такива на съпруга ти?
 8. Как направи избора си на професия? Това ли е предпочитаната от теб професионална реализация?
 9. Пишеш, че мечтаеш за собствен бизнес. Би ли споделила макар и с няколко думи нещо за него?
 10. Какви типично женски глезотийки би си позволила, ако имаш възможност?
 11. Кой е предпочитаният ти моден стил? Каква цветова гама за дрехи избираш?

 Засега толкова. Още въпроси след време  smile Благодаря предварително за отговорите  give_rose
 



Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 05, 2012, 22:29:13 »

Здравей svekarva , ти си от най-интересните личности във форума и се радвам на възможността да те "хванем на къс пас"  give_rose
Въпросчетата от мен са малко, но съфорумките са се постарали  Wink
1. Имаш ли любима книга, която те е докоснала и се връщаш към нея честичко..?
2. Удовлетворена ли си от живота си в момента?
3. За какво най-често тъжиш?
4. Кои са типично женските нещица, с които се глезиш?
5. Обичаш ли да оставаш сама...Какво правиш в тези мигове?
6. Кой според теб е най-големият ти недостатък, а най-голямото преимущество?
7. Как човек може да ти стане приятел, допускаш ли лесно хора до себе си?
8. Кое е първото нещо, което ти прави впечатление при среща с някого?

Това е от мен, че гледам горещичко става  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: март 06, 2012, 10:43:26 »

Hecate , здравей! Зная те само от темата "как да бъдат облечени гостите ни" Стана ми интересна, защото яко те захапаха там  Wink, но все не ми остава време да видя и другите ти публикации и да науча нещо повече за теб. Ти ме изпревари  blum
Кой е най-щастливият ти миг като госпожица? Много назад ме хвърли, преди повече от 35 години, помня ли толкова........ Wink. Тогава все си бях щастлива и захилена. Първото, за което се сещам /а щом е първото, сигурно е и най- важното/е моментът, в който научих, че се отхвърля съмнение за рак на гърдата след биопсия. Бях само на 16.....Няма такова щастие, дано обаче на никого не се налага да го изпитва!
А като госпожа?Ами все ми се налага да имам такива мигове от здравословен характер, касаещи съпруг и деца, в които се отхвърлят /слава Богу/ужасии. Но за да не се повтарям, а и да звучи по- оптимистично, ще споделя, че бях много щастлива, когато приемаха синовете с пълна стипендия в университетите. Направо хвърчах от щастие. И като влезнахме в собствено жилище бях щастлива и като си намерих работа след второто майчинство, и много още - не зная кой е най. Чакам го ... Wink!
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 06, 2012, 10:51:34 »

Да, и аз не знам защо така се получи в тази тема, но още не съм видяла някой да коментира последния ми пост там. Някой хора просто са забравили какво е да нямаш или никога не са знаели.
Хареса ми много поста, особено това за пълните стипендии, сигурно е много хубаво. give_rose Имах нужда точно от такава гледна точка, на някой по-опитен, какво си спомня и какво оставя след себе си.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: март 06, 2012, 10:57:56 »

nadelina88 , ако 88 е годината, в която си родена /тогава е роден малкия син/, трябва да се замисля, какъв пример ти давам, като по- възрастен човек Wink, защото все едно си ми дъщеря. Много ти са приятни и разтоварващи въпросите, няма как да "згазя лука"
1.Какво е нещото, за което би се хвърлила в огъня без да се замислиш? Сигурно в критична ситуация ще ме задейства инстинктът за продължение на рода, което ще рече, че бих се хвърлила в огъня, без да мисля, за да защитя децата си.  В преносен смисъл, бих се хвърлила да браня със зъби и нокти някоя кауза за справедливост и равноправие /без значение, дали е обречена на провал/
2.Има ли нещо, което винаги си искала да кажеш на снаха ти, но не си събирала смелост или не си намерила за редно и удачно да й споделиш? Ами много са нещата, но никой не ми е виновен, че не съм ги казала. Не ми харесва да ме нарича на малко име, примерно.
3.Кое мислиш, че е най-хубавото нещо, на което си успяла да научиш децата си - някое незаменимо качество или навик? Ако някой си мисли, че може да научи децата си на нещо, което те не обичат или не искат да правят, шапка му свалям! Много се старах да ги науча да помагат в домакинската работа – могат да перат, да гладят, да готвят, изобщо да се справят сами с битовите проблеми и да не си мислят, че жените са длъжни да ги обгрижват. Големият син прави това с удоволствие, но малкият се трогва, само ако е «на живот и смърт» или за да се «покаже» пред някоя мацка в началото.
4.А какво най-много харесваш и цениш в себе си? Нали знаеш – наше лошо нема ;-) То няма да съм аз, ако не си се харесвам и ценя. По протокол, на този въпрос при интервю за работа, се смята като добър отговор “непрекъснато се стремя да се усъвършенствам и развивам......./изтъкваш качество, което те евентуално търсят/”
5.Вярваща ли си?  Вярваща съм, но не съм религиозна, ако това искаш да ме попиташ. Малко като работата на Ботев «...не Ти Боже, комуто се кланят................, а Ти, що си в мене Боже, в мен сърцето и душата.......»
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 06, 2012, 13:56:09 »

Цитат
2.Има ли нещо, което винаги си искала да кажеш на снаха ти, но не си събирала смелост или не си намерила за редно и удачно да й споделиш? Ами много са нещата, но никой не ми е виновен, че не съм ги казала. Не ми харесва да ме нарича на малко име, примерно.

Защо не ти харесва да не наричат по малко име.Как би искала да те нарича.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines