Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:00:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - как точно протича всичко ?- III -та част  (Прочетена 146182 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: април 23, 2014, 10:15:31 »

Може и по-малко да е. Не знам в суматохата какво ще може да си кажете. Това, което имам спомен, е, че се честити, правят се комплименти за външен вид и организация. Не знам, може би го виждам като твърде формално, но все пак не сядаме на кафе с хората  pardon
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: април 23, 2014, 10:18:09 »

да...от друга страна не си представям как ще застана при подпийналия ми чичо и ще ми се размине едно 3 мин. слово за важността на брачния съюз Wink

ще подготвя 15 песни, пък ако не стигнат, ди джея ще реагира някак
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: април 23, 2014, 15:11:32 »

E, и такива ще има, но пък ще има и обратните случаи. С децата няма да има какво толкова да си кажеш, с тези, които са +1 също.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #438 -: април 23, 2014, 15:57:16 »

Момичета, колко време да си предвидим за наздравицата с гостите..смисъл, когато поздравяваме всеки и евентуално ни дават подаръци.
Гостите ми са 118, от които обаче има семейства и двойки. Ако предвидя по 5-10мин на всяка двойка..да речен 50 по 5 мин..са 250мин?!?!?! Което ми се струва адски много...

Или става по-бързо?

А трябва да знам, защото през това време ще се смени коренно музиката и трябва с ди джея да сметнем и да видим колко песни да предвидим

Кали, няма как да си говориш с хората по 5 минути, казва се наздраве и по 1-2 думи и продължаваш напред. Ние имахме да обиколим 10 маси и го направихме за малко под 1 час, което е повече отколкото ми се искаше, но имахме малко гости и исках на всички да обърнем внимание, ако имаш 118 души ще трябва по-бързичко, иначе и на вас и на гостите ще дотегне.
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #439 -: април 23, 2014, 17:54:56 »

Ние ще приемаме поздравления преди влизането в ресторанта, с коктейл и хапки. Предвидили сме половин час като след наздравицата годтите влизат в ресторанта докато не останем дсмо ние и шаферите. Нещо такова си го представям пък да видим как ще е в действителност.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: април 23, 2014, 18:50:14 »

Кали, а ти много ли държиш на наздравица в редичка. Ние ще имаме коктейл 1 час преди ресторанта, които мислим да го използваме за наздравица. Там предполагам гостите ще си говорят на групички, тъй че ние с младоженеца ще отделим примерно 5 минути на всичките мои приятели, които и без това ще си говорят едни с други pardon Поне така си го представям на теория.
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: април 24, 2014, 07:44:37 »

Това с коктейл преди ресторанта няма да се случи, защото останаха 16 дни до сватбата и е късно да променям организациятяа.

Вчера си говорихме на дълго и на широко с ди джея и той ми каза, че максимум един час, но най-вероятно ще са около 40-45мин., така че песните, които съм подбрала съвсем спокойно ще стигнат.

Активен
fiona6
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #442 -: април 25, 2014, 19:32:20 »

Аз не мога да играя дори право хоро, трябва ли да се уча или може да пропусна да се друсна   huhhuh.gif
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: април 25, 2014, 19:38:01 »

Право и самоковско са напълно достатъчни за сватба. Това са най-лесните хорца и се учат общо за 15 минути.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #444 -: април 25, 2014, 20:12:01 »

Аз не мога да играя дори право хоро, трябва ли да се уча или може да пропусна да се друсна   huhhuh.gif

Ако има хора е грозно да ги пропуснеш според мен. Правото хоро се учи точно за 5 минути, няма да и е трудно изобщо, а и с дългата рокля, никой няма да обръща внимание къде са ти краката. Wink
Активен
fiona6
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #445 -: април 25, 2014, 20:25:23 »

Да, така е, но просто това не е моята музика  angry
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: април 25, 2014, 20:41:15 »

Ако не ти харесват хората недейте да имате просто  pardon Това е празника на младоженците и най-важно е на вас да ви е весело danceg
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #447 -: април 27, 2014, 23:07:52 »

госпожица,
Въобще не стоят така нещата!
Ако младоженците не харесват хора - няма да има, ако младоженците не харесват Бг, Латино, Ретро и...и..и , но гостите са на такава вълна, колкото и да е празника на младоженците, те ще си се веселят сами. А това ли е истинската сватба ?!
Нали трябва всички да се веселят заедно, защото са поканени заедно да празнуват.
Младоженците не са длъжни да играят хора ако не искат или не могат, но това не пречи да има хора за останалите гости, ако ги играят.
Ако младоженците не пият алкохол, трябва ли на никой да не се сервира алкохол ?!
Няма такова определение като - СВАТБАТА Е НАША - тя е на всички които присъстват !!!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: април 27, 2014, 23:14:54 »

Аз и милото не можем да танцуваме хора,но пък нямам нищо против гостите да танцуват каквото си поискат.АЗ лично смятам да ставам да танцувам когато си пожелая и на каквато музика искам. Предполагам,че това ще е проблем,защото сигурно все някои от близките ми ще ме карат да съм на крака постоянно и да танцувам или да ходя някъде и да правя нещо.  hunter Но аз бих се кефила повече ако гостите ми танцуват повече от мен и се веселят. Не съм съгласна,че аз или милото трябва да присъстваме във всеки танц.  crazy И ние сме хора и искаме да седнем и да си поемем дъх.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: април 27, 2014, 23:50:47 »

DjNick Mc радвам се, че няма да работя с вас и че моят ДЖ е истински професионалист и не борави с толкова възклицателни.

На моята сватба става както ние с младоженеца искаме, а на хората, които са избрали вас им пожелавам успех!
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines