Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:53:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Възстановяване и секс след секцио  (Прочетена 13639 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« -: февруари 29, 2012, 12:00:11 »

Момичета,които сте секцио,моля ви споделете колко време след секциото се възстановихте,до кога ви бяха лохиите,колко време след това правихте секс и имахте ли някакви проблеми?
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 29, 2012, 13:11:20 »

Лохиите ми продължиха около 20 дни,като не бяха силно кървене,а по-скоро розово зацапване,което на моменти отсъстваше-имах дни без течение,и дни с такова.
Първите няколко дни при по-дълго обездвижване като спането през нощта примерно,ставането беше кофти,но след около 2 седмици това отмина.На 7-мия ден ми махнаха външния конец и опъването спря.
Секс правихме веднага след спирането на лохиите.Първоначално изпитвах дискомфорт предвид сухотата и някаква стегнатост,но след 2-3 пъти и това премина. smile
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #2 -: февруари 29, 2012, 13:38:02 »

При мен лохиите продължиха около 45 дни,като не беше силно кървене,дори имаше период от 1 седмица когато ги нямаше и после пак се появиха. Първите дни усещах едно парене непрекъснато и опъване когато ставам и най-кофти беше, когато се смея.За около 2 седмици вече всичко си беше ок, само паренето продължи по-дълго.Аз нямах външни шевове. Секс правихме след като приключиха лохиите и беше доста неприятно и много сухо. Док ме беше предупредила, че сухотата ше я има докато кърмя и може би към 4-5мес вече беше почти нормално.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 29, 2012, 13:56:31 »

Външният конец,може би трябваше да кажа,защото аз бях с интердермален шев с резорбируеми конци и де факто нямам външни шевове.Този шев се сваля само с едно издърпване.Иначе разрезът ми е лепен. smile
Явно 2 седмици е стандартен период на неразположение,понеже и от мои приятелки съм чувала това като срок.
« Последна редакция: февруари 29, 2012, 14:01:56 от carlyangel » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines