Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 00:57:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Ariel!!!!!  (Прочетена 64589 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: февруари 27, 2012, 14:01:29 »

Хайде заповядай на горещия стол

И една малка серия от въпроси за загрявка
1.Как протича един обикновен ден за тебе?
2.За какво мечтаеш?
3.Какво би искала да промениш в себе си?
4.С кого от форума искаш да се запознаеш на живо?
5.Кой е любимия ти момент от деня?
6.Какви качества трябва да притежава един човек за да ти стане приятел?
7.Кой е най - големия компромис който е трябвало да направиш и за кого?
8.Често ли ти се налага да прощаваш грешките на близките си хора?
9.Какво хубаво и лошо ти се случи днес?
10.Каква е причината да заминеш да живееш в Холандия и харесва ли ти там?
11.Кои според теб са малките неща в живота на които не обръщаш внимание?
12.За какво би се извинила днес на най близкия си човек ?
13.Лесно ранима ли си или държиш положението и не се даваш лесно на емоциите?
14.Кое е първото ястие което сготви на съпруга си?
15.Кое е нещото, което успява да те вдигне на крака, когато си емоционално нестабилна или наранена - или просто да те зареди за да продължиш напред?
16.А кое е нещото което може да те срине?
17.Кое е нещото което ти липсва страшно много от БГ?
18.Като какъв човек биха те описали приятелите ти? А съпругът ти?

Айде стига толкова засега.После пак.
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #1 -: февруари 27, 2012, 17:04:06 »

Ариел много се радвам че се падна на теб да седнеш на горещия стол. Ето малко въпроси и от мен Girl_hide

1 Коя зодия си?
2 Имаш ли хоби?Ако да какво е то?
3 Къде се виждаш след 5 години?
4 Какво харесваш и какво не харесваш в себе си?
5 От какво те е страх?
6 Мислиш ли че един ден бихте живяли в България?
7 Кой качества цениш най-много в съпруга ти?Би ли искала да промениш нещо в него?
8 Как се запознахте с мъжът ти?
9 Какво те накара да се влюбиш в него?
10 Опиши себе си с 3 думи.

За сега това ще е, по-късно ще има още blum
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 27, 2012, 17:22:56 »

Добре дошла на горещия стол мила Ариел  kiss2 и аз много се радвам, че точно ти си на него!Мисля,че си много интересна личност и ще ни бъде забавно  goody

Ето и няколко въпроса от мен  girl_wink

1.Аз съм израснала в чужбина и знам колко е трудно адаптирането първоначално,затова искам да те питам как се справяш с холандския език и какви са те като хора?
2.Вярваш ли в съдбата или мислиш, че всичко се случва по някаква случайност?
3.Колко деца искате да имате със съпруга ти и готовили сте за тази стъпка?
4.Би ли споделила няколко твои любими цитати от книги,филми или песни?
5.Какво е мнението ти за татуйровките?Имаш ли (ако да каква) или би ли си направила?
6.Какво е щастието за теб?
7.Разкажи ни малко за вашия сватбен ден как премина и кои са най-топлите спомени от него?
8.Обичаш ли киното?Кои са любимите ти филми?
9.Как попадна във форума и как се чустваш тук?Би ли искала да се запознаеш с някой от съфорумците?
10.Защи избра "Ariel" за псевдоним в форума?
Това е за сега  give_rose
« Последна редакция: февруари 27, 2012, 17:30:54 от miauka » Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #3 -: февруари 27, 2012, 17:27:52 »

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Хайде и аз да се включа и много се радвам ,че точно ти седна на този изгарящ стол smile danceg danceg danceg


1.Ако се обърнеш назад и погллднеш в миналото има ли нещо ,което би  искала да промениш в себе си или в живота си ???
2.Ревнива ли си ?
3.Кое е нещото което те е наранило най-много за всички тези години??
4.А най-голямото щастие което ти се е случило кое  е???
5.Обичаш ли да се усмихваш??и правиш ли ги дори и в трудните моменти?
6.Умееш ли да прощаваш и правиш ли го??
7.Пееш ли когато се къпеш ??(под душа)
8.Когато си нервна(сърдита) ,какво би оправила настроението ти?
9.Кое е типичното женско занимание,което ти доставя удоволствие?
10.Кой е най-големият ти страх?

Хайде ,няма да те мъча засега повече smile  give_rose
« Последна редакция: февруари 27, 2012, 17:34:16 от Bibsi8792 » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 27, 2012, 18:16:55 »

Ariel, много се радвам, че точно ти си на стола.

1. Кое е най- трудното решение, което ти се е налагало да вземеш?
2. Заради съпруга си ли замина в Холандия?
3. С какъв тип хора не обичаш да общуваш?
4. Какво учиш/работиш?
5. С какво не можеш да свикнеш в Холандия?
6. Страх ли те е от старостта?
7. Кои са качествата у съпруга ти, които не харесваш?
8. Фактът, че сте от различни държави и с различен манталитет беше ли пречка в началото на връзката ви?
9. Каква би била идеалната почивка според теб?
10. Имала ли си провали и как си се изправяла след тях?
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 27, 2012, 18:42:49 »

Ариел, прекрасно е , че ти сядаш на столчето първа, за новия сезон на играта  blum
 
1. Как разбра, че именно човекът до теб е мъжът на живота ти?
2. Трудно ли се адаптира в Холандия ?
3. На какви компромиси си готова в името на любовта, а още по интересно - на какво не си готова?
4. Вярваш ли в Господ?
5. Имаш ли си сега домашен любимец, ако не...имала ли си някога?
6. Какво обичаш да си похапваш най-много?
7. Критична ли си спрямо себе си, а спрямо хората около теб?
8. Имаш ли много приятели? Лесно ли допускаш нови хора до себе си?
9. Какво е първото нещо, което ти прави впечатление при запознанство с някого?
10.Смяташ ли, че към този момент си успяла и удовлетворена от живота си?
 give_rose
« Последна редакция: февруари 27, 2012, 23:11:32 от InLove_Girl » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 27, 2012, 18:59:56 »

Малеееее...  infatuated infatuated infatuated

Преди няколко дни разбрах случайно, че за тази чест трябва да благодаря на sunray ( beating ). Ще намеря начин да ти се отплатя душо, хехе!  biggrin Шегувам се разбира се! Сега сериозно - аз не исках да съм на горещия стол, защото никога не съм си мислела или надявала да бъда интересна на някого. И никога това не ми е било самоцел. Даже самата мисъл е леко притеснителна... Но ще отговоря разбира се и ще се постарая да бъда максимално честна.  smile

Леле, Гучита, след като това е за загрявка не искам да мисля какво ще е основното ястие!  biggrin Почвам!

1.Как протича един обикновен ден за тебе?
Последната една година ми е с голяма образователна насоченост - уча езика и карам втората си магистратура. Затова и ежедневието ми е напълно погълнато от тези активности. Един обикновен седмичен ден обикновено е ставане рано, каране на колело до гарата, влак до града, където карам уроци, ходене до университета, уроци обикновено по 4-5 часа, после обратно у дома, готвене, понякога спорт и филмче! Не винаги всичко е така разбира се!

2.За какво мечтаеш?
За обикновени, реализуеми, земни неща - да сме щастливи! Чисто и просто щастие!

3.Какво би искала да промениш в себе си?
Бих искала да съм по-смела. Не да се притеснявам и да премислям по 100 пъти нещата дали нещо си заслужава да бъде направено или не, а да съм по-спонтанна, да действам. Никога не съм сгрешила досега, когато съм била спонтанна.

4.С кого от форума искаш да се запознаеш на живо?
С много хора! Ти си един от тях. Има страшно готини и интересни хора тук! Искам да се запозная с всички модератори, с Тео, с професионалистите, с момичетата, с които станахме близки покрай сватбите ни, дори с хората, които не са ми толкова симпатични, за да разбера какви са наистина извън виртуалния живот.

5.Кой е любимия ти момент от деня?
Когато всички задължения за деня са изпълнени и вечерта е млада. Когато седя сгушена с прекрасния ми съпруг на креслото и гледаме стар филм с червено вино в ръка.  

6.Какви качества трябва да притежава един човек за да ти стане приятел?
Аз мисля, че мога да бъда приятел с много хора. Наистина всякакви хора. Май няма общи качества, които да ги обединяват. Мога да водя разговор на много нива и съм добър слушател. Мисля, че това идва от факта, че не съм много егоцентрична в разговорите, предпочитам да слушам и да питам, отколкото да отговарям. (ццц, горещ стол ли казахте? blum ) Но приятел не може да ми бъде човек, който не ме приема такава, каквато съм - с доброто и с лошото. За никого няма да се променям освен ако не сметна, че така ще стана по-добър човек.

7.Кой е най - големия компромис който е трябвало да направиш и за кого?
Може би много хора ще си помислят, че да се преместя в чужда държава заради друг човек е бил най-големият ми компромис, но не е така.
Може би най-големият ми компромис е бил това че винаги се интересувам прекалено много какво мислят другите и винаги гледам да се съобразявам. Това е хубаво, но не винаги. Понякога човек трябва да е смел да заеме позиция, в която вярва, независимо какво си мислят другите.

8.Често ли ти се налага да прощаваш грешките на близките си хора?
Не често, но се е налагало. Мисля, че с времето започвам по-добре да разбирам защо са направили, каквото са направили и да ги оценявам такива, каквито са.

9.Какво хубаво и лошо ти се случи днес?
Хубаво - направих два малки дребни жеста на хора, които ценя и това ме направи изключително щастлива! Обичам да давам, колкото и да е малко. Лошо - не съм в най-доброто си настроение, трябва ми самомотивация.

« Последна редакция: февруари 27, 2012, 19:02:37 от Ariel » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 27, 2012, 19:00:11 »

10.Каква е причината да заминеш да живееш в Холандия и харесва ли ти там?
Основна и единствена причина е любовта на живота ми - моят съпруг. Ако преди години някой ми беше казал, че ще зарежа всичко и че ще се преместя в друга държава щях да му кажа, че не е с всичкия си.  biggrin Харесва ми Гери, да. След първоначалния депресивен период от около година и другото време на нагаждане мога да кажа, че вече съм у дома!  Sunshine

11.Кои според теб са малките неща в живота на които не обръщаш внимание?
Понякога в търсене на големите неща, които искаме да ни направят щастливи пропускаме малките моменти на щастие. Също така улисани в собствените си проблеми понякога забравяме хората около нас и тези, които са много по-зле от нас. Старая се никога да не го правя, но не винаги се получава.

12.За какво би се извинила днес на най близкия си човек?
Може би за факта, че той трябваше да стане много рано, а аз не, хехе!  biggrin

13.Лесно ранима ли си или държиш положението и не се даваш лесно на емоциите?
Много! Много емоционален човек съм. С времето това малко се притъпи, но много неща ми влияят все още. Когато бях малка само "лигла" да ми кажеха и бях готова да се разрева. Вече не позволявам толкова много кофти хора да ми влияят.

14.Кое е първото ястие което сготви на съпруга си?
Хехехе, български бутер-банички! Никога няма да забравя какъв провал беше и колко мазнина имаха! Нито смелото му изражение и смелостта му, както и кавалерството му да опапа една цяла, въпреки, че сигурно му се е повръщало ужасно!  funnytooth

15.Кое е нещото, което успява да те вдигне на крака, когато си емоционално нестабилна или наранена - или просто да те зареди за да продължиш напред?
Моят мъж! Той е най-прекрасният човек на света и ако не беше той моята упора през трудните периоди не знам къде щях да съм и дали щях да съм тук.

16.А кое е нещото което може да те срине?
Да разочаровам човек близък на сърцето ми. Да съм лош човек (без причина имам предвид, понякога се налага да сме лоши, за да не ни се качват на главите) - никога не бих могла да си го простя!

17.Кое е нещото което ти липсва страшно много от БГ?
Вече много време стана, откакто не съм се прибирала в БГ и мога да кажа, че много ми липсват приятелите. Приказка на роден език, кафенце в любимо заведение, познати улички, лицата на семейството ми!

18.Като какъв човек биха те описали приятелите ти? А съпругът ти?
Приятелите ми ме описват винаги като много позитивен човек, но те не са винаги прави. Имам си и лоши моменти. Интересно е, че го спомена, но съвсем наскоро имахме разговор с мъжа ми и той ме описа точно с 3 думи - различна, специална и забавна. Мисля, че ме устройва.  smile

Благодаря ти мила Гучита за чудесните въпроси! Накара ме да замисля за много интересни неща. give_rose
« Последна редакция: февруари 27, 2012, 22:05:25 от Ariel » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 27, 2012, 19:06:26 »

И аз ти благодаря за отговорите.А че ще има още въпроси ще има.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #9 -: февруари 27, 2012, 19:51:27 »

 Нареждам се и аз на опашката с въпроси  smile Послушно ще си изчакам реда  blum
 1. Познавам те като човек, който има много голяма вътрешна сила и способност са самомобилизация във всякакви ситуации, безкрайно скромна и много открита. Какво според теб те е направило такава каквато си? Кои са хората, които са спомогнали най-много в изграждането ти като личност?
 2. Кои са хората от личния ти живот, както и непознати за теб, но известни личности, на които се възхищаваш най-много? На кои от тях би искала да приличаш и кои техни качества да притежаваш?
 3. Помниш ли първата си любов? Коя е тя (ако не е тайна)  Wink ?
 4. Кое беше първото, което те впечатли у твоя съпруг? Кое беше първото, което ти хареса, виждайки го за първи път?
 5. Представи си, че съм феята от приказките и мога да направя така, че да имаш живота на мечтите си   smile Опиши ми как си представяш идеалния вариант на общото ви бъдеще с любимия човек.
 6. Малка русалка Ариел, би ли пожертвала най-големия си талант, най-прекрасното си качество за в името на щастието на любимия човек? 
 7. И понеже точно като Ариел имаш усет за вълшебно красива музика (аз знам, но ще си мълча  Wink ), би ли споделила каква е тя? Какво означава за теб? Как разбра, че точно тази е най-предпочитаната от теб? Какви усещания ти носи?
 8. На кои три вкусотийки не можеш да устоиш никога?  smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 27, 2012, 20:19:29 »

Мила prety! Радваш се ти, че аз съм на стола, а? Ако искаш да се разменим, хехе!  blum Шегичка, почвам!

1 Коя зодия си?
Зодия стрелец съм. Сега, важно е да уточня, че в дневни хороскопи съставени от сънливи редактори в някой вестник, които си чоплят в носа не вярвам. Обаче... чела съм книгата на Линда Гудман "Слънчеви знаци" и имах чувството, че чета описание на себе си, а не на зодията ми! Толкова неща бяха право в десятката, че направо не е за вярване. Така че  pardon

2 Имаш ли хоби?Ако да какво е то?
Много и разнообразни. Обожавам да слушам и да колекционирам филмова музика. За мен композиторите на филмова музика са новите Моцарт и Бетовен на 21 век. Умението им да пресъздадат емоцията, да допълнят картината, да подчертаят действието е уникално! Филми - обожавам и не мога да живея без тях, книги - също. Обожавам грим и козметика, но не само да се мацам - обичам да чета и да се информирам за нещата, компаниите, интересувам се страшно много от екология, животни, стабилно развитие. Историческите книги са ми мания (не всички де), обсебена съм от Ан Болейн и от Йоханес Вермѐер, прочела съм що има за тях и до което съм могла да се докопам.  biggrin Напоследък съм луднала по сухи декорации и направи си сам нещица.

3 Къде се виждаш след 5 години?
Виждам се щастлива майка и съпруга, доволна от живота и с желание за развитие - професионално и духовно. С много приятели.  smile

4 Какво харесваш и какво не харесваш в себе си?
Ами много съм самокритична, така че нещата, които не харесвам са повече - прекалено съм ранима и емоционална, поддавам се лесно на чуждите желания и норми, лицето ми е като жива картина - всичко, което мисля е изписано на него. Прекалено съм директна понякога и си плащам за това. Искам да съм по-смела и спонтанна, да съм по-логична също така, по-малко емоция. Харесва ми, че мога да бъда приятел с много хора. Обичам да помагам също така на хората.

5 От какво те е страх?
От себе си. Не ме е страх от нищо външно. От себе си защото имам една любима мисъл, в която много вярвам: "Wheter you think you can or you can't, either way you are right" - by Henry Ford или на български, както е казал Хенри Форд: "И да мислиш, че можеш и да мислиш, че не можеш, и в двата случая си прав" - или казано с други думи - единственият ти истински проблем си самият ти, но ти си и решението за него.  smile

6 Мислиш ли че един ден бихте живяли в България?
Не мисля да ти кажа.  nea Това няма нищо общо с това, което искам и желая, но с това, което мисля, че е реалистично. А вие prety?  Wink Не мисля, че ще имаме и възможността и желанието да се преместим там в скоро време.

7 Кои качества цениш най-много в съпруга ти?Би ли искала да промениш нещо в него?

Нищичко не искам да променям у него! Той е най-чудесният човек, когото познавам. Има много неща да уча от него, както и много неща, за които му се възхищавам. Най-много харесвам колко разумно мисли винаги и колко различно мисли от мен. С това се допълваме! В интерес на истината ако бяхме съвсем еднакви не мисля, че щяхме да сме заедно.

8 Как се запознахте с мъжът ти?
Запознахме се като колеги. Работихме в една и съща консултантска компания, в един и същи отдел. Той беше изпратен в България за година на секондмънт (т.е. официално продължава да работи за холандската фирма, но реално работи за българската). Работна афера дето се вика (аууу какви сме лоши!)!  biggrin След като му изтече договорът за БГ можа да го удължи с още половин година, но след това вече трябваше да решим какво да правим. Решихме да се местим.  Yes

9 Какво те накара да се влюбиш в него?
Фактът, че първоначално беше доста затворен и мистериозен много ме привлече в него. После разбира се много други неща - колко добър човек е, колко е умен, колко е красив (  Girl_sing ) и колко е различен от  всички останали мъже, които съм срещала.

10 Опиши себе си с 3 думи.
Горе се описах по думите на мъжа ми. Ако сама трябва да се опиша май би било - пряма, емоционална и вярна.

Благодаря ти prety!  give_rose Агнето е на кладата!  prepare-fish
« Последна редакция: февруари 27, 2012, 21:58:33 от Ariel » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 27, 2012, 21:33:48 »

Мисля,че си много интересна личност и ще ни бъде забавно  goody

Ох, като ви чуя да казвате такива работи и направо се чудя за мен ли говорите, не ли...  girl_impossible Хич не се смятам за интересна.  huhhuh.gif Благодаря ти, много си мила!

1.Аз съм израснала в чужбина и знам колко е трудно адаптирането първоначално,затова искам да те питам как се справяш с холандския език и какви са те като хора?
Аз съм човек на езиците, обожавам да уча чужди езици и ми се отдава, слава Богу! Холандският език ми
е пети език ако броим българския в това число, както и малкото руски, който говоря (говорех), защото баба ми беше рускиня. Никога не би ми хрумнало дори да уча холандски ( crazy ) но кой ти казва, че ще се влюбиш в чужденец?!?  girl_impossible Езикът за мен е труден. Всичко в него е различно от това, на което съм свикнала - словоредът особено е много различен от българския, френския или руския. Но може да ми е трудно и защото вече не съм тинейджър. Нали знаете - колкото по-отрано научиш един език, толкова по-лесно. Радвам се, че не го оставих за след като навърша 30.  smile Хората тук са много различни от това, което ние в България си мислим за тях. Представите ни и предрасъдъците ни са много грешни за тях. Хем им се възхищавам за много неща, хем им се дразня за други. Харесвам колко са директни (няма хъм-мън, всичко в лицето си казват), колко са подредени, колко са дисциплинирани и толерантни към други хора и народности, макар че имат много причини да не бъдат. Не харесвам колко са консервативни (да, точно за холандците говоря, не са никак либерални както си мислим  Tc ) и как винаги мислят, че тяхното мнение е правилното и всички други грешат. Малко един вид арогантност в правотата си. Но положителните неща са много повече, трябва да призная.  smile

2.Вярваш ли в съдбата или мислиш, че всичко се случва по някаква случайност?
За съдбата точно като някаква невидима сила не съм много сигурна. Но мисля, че за всичко, което ни се случва има причина, макар и в дадения момент да не разбираме каква е. Може да разберем след много години и само ако си направим труда да погледнем назад и тогава осъзнаваме - аха, значи наистина злото тогава е било за добро в дългосрочен план.  smile

3.Колко деца искате да имате със съпруга ти и готовили сте за тази стъпка?
Готови сме, но още не искаме. Искаме да си поживеем двамата, да се насладим на живота такъв, какъвто е сега и да видим какво ще ни предложи съдбата. А имам и професионално да се развивам, да се доказвам. 2 дечица са много желани, а ако се случи да са 3 здраве да е!  smile

4.Би ли споделила няколко твои любими цитати от книги,филми или песни?
О, с удоволствие. Само че повечето са на английски, проблем ли е? И не са точно от книги или филми, просто са мисли на много по-умни от мен хора, в които вярвам.

- "Everything is possible. The impossible just takes more time."

- "People will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel."

- ‎"Пием твърде много, пушим твърде много, харчим твърде безотговорно, смеем се твърде малко, шофираме ...твърде бързо, ядосваме се твърде лесно, лягаме си твърде късно, събуждаме се твърде уморени, четем твърде малко, гледаме твърде много телевизия и се молим твърде рядко. Увеличихме притежанията си, но намалихме ценностите си. Говорим твърде много, обичаме твърде рядко и мразим твърде често." - Боб Муухред

- "If you love somebody, let them go, for if they return, they were always yours. And if they don't, they never were." - Kahlil Gibran

И много други...

5.Какво е мнението ти за татуйровките?Имаш ли (ако да каква) или би ли си направила
Обичам ги! Даже си имам. Няма особено значение, освен, че си я направих в деня, в който станахме гаджета с моя съпруг (не нарочно) и може да се каже, че е на годините на връзката ни!  blum

6.Какво е щастието за теб?
Щастието е чувството да посрещаш с трепет всеки следващ ден, да се наслаждаваш на момента и да не съжаляваш за миналото. Щастието е до голяма степен щастие ако е споделено според мен.

7.Разкажи ни малко за вашия сватбен ден как премина и кои са най-топлите спомени от него?
Беше много странно усещане, сякаш не бях в кожата си. Не съм свикнала на такъв тип внимание и си мисля, че май не ща пак да минавам през него. Това е един от дните, които определено няма да забравя, но не и единственият и неповторим най-щастлив ден в живота ми. Не ме разбирайте погрешно, беше чудесен ден и сватба, но мисля, че най-щастливите ни моменти тепърва предстоят и че щастието е в малките неща, а не в големите като сватбата. Хубав празник беше! Най-хубавият ми спомен е когато вече официалната част мина, както и традициите и задължителните елементи и когато най-накрая беше време за  Party time и за nazdrave

« Последна редакция: февруари 27, 2012, 21:45:16 от Ariel » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 27, 2012, 21:34:10 »

8.Обичаш ли киното?Кои са любимите ти филми?
Обожавам филмите и киното! Както и филмовата музика (виж по-горе  Wink ) Сигурно съм се родила с билет за кино в ръка, не знам, трябва да питам майка ми!  baby_girl Много любими филми имам, много!
Върхът на айсберга е:
и много, много други!

9.Как попадна във форума и как се чустваш тук?Би ли искала да се запознаеш с някой от съфорумците?
Една много добра моя приятелка, която отдавна не пише тук ми каза за форума и ми каза, че много й е помогнал за нейната организация и тъй като съм в чужбина определено имах нужда от помощ. И мога с ръка на сърце да кажа, че форумът е прекрасно място - тук има страхотни хора! Искам да се запозная с всички ви, както и с теб мила miauka! Просто сред вас има супер хора!

10.Защи избра "Ariel" за псевдоним в форума?
Съвсем случайно да ти кажа, няма определена причина. Повечето женски имена, които харесвам започват с "А" - и аз не знам защо.  pardon

Благодаря ти за чудесните въпроси мила miauka, скоро ми се иска и ти да седнеш на стола, защото искам да науча повече за теб! Така, изпотих се! Леле колко много още има!  Xixixi
« Последна редакция: февруари 27, 2012, 21:36:42 от Ariel » Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #13 -: февруари 27, 2012, 22:17:46 »

Хахаха Ариел, мерси за офертата ама ще се въздържа tease
Много благодаря за отговорите и се надявам да не съм те затруднила give_rose.
А относно дали аз бих се върнала да живея в България, по-скоро не. Обичам си я,много неща ми липсват,но да си идвам 1-2пъти в годината на почивка ми е достатъчно heart.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 27, 2012, 23:06:22 »

Бибсита, започвам те!  give_rose

1.Ако се обърнеш назад и погледнеш в миналото има ли нещо ,което би  искала да промениш в себе си или в живота си ???
Хем да, хем не. Не бих избрала да следвам същите специалности в университета (икономическа насоченост и финанси, както и градска, транспортна и портна икономика). Но ако не го бях направила нямаше да срещна съпруга ми.  nea Но все пак ако можех да променя нещо без да пожертвам срещата със съпруга ми, то бих следвала сърцето си по отношение на образованието, а не какво би се котирало в бъдеще и коя професия би била много търсена. Много е важно да се занимаваш с това, което ти харесва. Толкова е важно, че нямам думи да го опиша...

2.Ревнива ли си ?
Много е гадно да трябва да го призная, но да.  blush И двамата сме. Това ми е най-странното чувство на света, не мога да го разбера, не ми харесва, плаши ме, ужасно ми е, но се случва понякога да го изпитвам и нямам контрол над него. Ако някой е намерил рецепта моля да каже, но за момента аз лек нямам.

3.Кое е нещото което те е наранило най-много за всички тези години??
Когато бъда обвинена в нещо без да съм виновна. Несправедливостта като цяло, не само към мен самата. Когато видя нещо несправедливо и злодеятелите не бъдат наказани ме изпълва гняв. Ама много силен гняв! Когато бях малка бях обвинена несправедливо, че съм откраднала една папка с картинки на едни деца. Никога не им го простих, още им помня лицата макар вече да съм им забравила имената и ме изпълва гняв само като се сетя...  battle

4.А най-голямото щастие което ти се е случило кое  е???
Едни стечения на обстоятелствата когато съм била малка, които са оказали голямо влияние на всичко. И това, че намерих моята сродна душа в точния момент и на точното място. Само като си помисля колко много хора никога не намират половинката си, знам, че съм много голяма щастливка!

5.Обичаш ли да се усмихваш??и правиш ли ги дори и в трудните моменти?
Обожавам да се усмихвам! Но когато ми е трудно не мисля, че го правя достатъчно често.

6.Умееш ли да прощаваш и правиш ли го??
Мисля, че да. Уча се и се опитвам да го правя. Прощавам ако видя срещу себе си чисто сърце и реално разкаяние. Но май не забравям много, много, защото мога да си спомня несправедливости правени срещу мен от много отдавна. Или да простиш означава да забравиш напълно?  Wink

7.Пееш ли когато се къпеш ??(под душа)
Хехе, никога! Не знам защо, въпрос на навик предполагам, който никога не съм си изградила.  smile

8.Когато си нервна (сърдита) ,какво би оправила настроението ти?
Когато съм много нервна заради нещо, което предстои обикновено се спирам, колкото и да съм забързана и си поемам дъх, винаги помага! А когато съм сърдита нищо не помага по-добре от един хубав филм или нещо друго разтоварващо, след края дори не си спомням вече, че съм била сърдита!

9.Кое е типичното женско занимание,което ти доставя удоволствие?
Клюкарстване с приятелки! Много обичам и много искам да се прибера в БГ точно, за да се видя с приятелките ми!
 
10.Кой е най-големият ти страх?
Май нямам такъв! Мисля, че човек може да се нагоди към всяка ситуация, нашият вид е доста приспособим, повече, отколкото си мислим. Разбира се здравето и животът на близките ми хора са от първостепенно значение.

Цитат
Хайде ,няма да те мъча засега повече!
Пфю!  gape Ключовата думичка е засега, знам си аз!  Xixixi
Благодаря ти за забавните въпросчета!  give_rose
« Последна редакция: февруари 27, 2012, 23:10:57 от Ariel » Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines