Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:34:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 20 -та част  (Прочетена 191349 пъти)
 
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #450 -: април 04, 2012, 16:31:16 »

Момичета аз съм издържала и една седмица на плодове и не само, че отслабнах, но и се чувствах супер.
Но изяждах по 5 кг плодове на ден ( най-различни) + 5 лъжици мед, + 100 гр сурови ядки и 3л вода.
Така, че съм тренирана. Щом издържах детокса 3 дни на вода и фрешове  Yes

Та така - за роклята в петък я капарирам  yahoo
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: април 04, 2012, 16:58:38 »

Е... то тая "диета" е бъкана от бързи въглехидрати под формата на захар и нищо друго... така освен да се свалят 5 кг. от глад и после като хапнете обелка от краставица да качите 7 кг. е огромна... То оставете йо-йо ефекта, който е факт, оставяме, че е адски нездравословно, обаче от това кви мастни депа се образуват, от такива диети освен да заприличате на желе, друго няма да стане. Но всеки с мнението си, просто споделям моето и не само. Мъжът ми като я чу тази диета се плесна по главата около 10 пъти... цял живот е спортист, бивш фитнес инструктор, а и сега е активен спортист и изготвя хранителни режими. Това последното само го добавям, да не излезе, че си говорим наизуст. Пазете си телата и ги изграждайте чрез спорт и правилно хранене, не чрез глад и лежане... Не за друго, но здравето ни е най-ценно, а с тези диети шега не бива. Знам че Tsutsi ще си каже "да, да....тая па", но съм длъжна да го кажа, а кой какво ще прави с тялото и здравето си е негов избор  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: април 04, 2012, 17:07:16 »

 Offtopic
Кристи, аз затова подробното "Против" си го написах на лично на Цуци, че сега тук можеше някой да ме погне че съм против диетите въобще.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: април 04, 2012, 17:10:18 »

 Offtopic аз също мого да кажа, че съм твърдо против диетите...като човек минал през доста горчив личен опит...
Активен
sisionka
Любопитен
*
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: април 04, 2012, 19:27:49 »

 Offtopic Момичета всяка е права за себе си, и аз по принцип нехаресвам диетите, но здравословното ми състояние не позволява физически труд


Та по темата да кажа и аз нещо  smile По принцип си харесах рокля и ще дам да ми я ушият, но тъй като много ми харесва да меря булченски рокли и ще се разходя още да разглеждам и меря. Много тъпо, но пък сега ми  се е паднало да меря такива рокли  smile
Активен
peps_01
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



« Отговор #455 -: април 04, 2012, 20:39:24 »

Аз се притеснявам, че няма да мога да играя много с дългата рокля, но колкото толкова, прави сте, момичета, веднъж се носи роклята. На бала трябваше да сваля роклята след първия час, че ми се скъсаха връзките на корсажа и щеше да се свлече... Та, сега съм решила връвките да са подсигурени  blum И да е цяла, а не на части. Дано да успея да я намеря в края на месеца  smile
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: април 05, 2012, 09:05:50 »

 Offtopic
Christy абсолютно съм на твоето мнение и за протокола през последните 2-3 години съм свалила почти 20кг на етапи и то с ядене и спорт 2-3 пъти в седмицата. Вече повече от година си поддръжам килограмите без особени усилия.
И аз съм пробвала диети от по 2-3 седмици на плодове, едва-едва свалях 1-2кг и после за нула време ги качвах.
Прочетете малко за инсулина и ще видите колко е вредно яденето на толкова много плодове, а за фрешове да не говорим, защото тогава рязко се вдига нивото на инсулина, защото няма останали фибри, които да позволяват бавното разграждане. А именно високите нива на инсулин прецакват метаболизма и допринасят за увеличаване на мастните депа.
И на диетолог и на ендокринолог ходих - за хора с килограми макс 1-2 плода на ден и то най-късно до 4-5ч са позволени, защото даже и полезни те все пак са основно глюкоза.

Но, иначе съм за един-два плодови дни в месеца за разтоварване, но не и да са последователни.


И нещо по темата - в събота съм на проба за роклята, трябва да са я скасили и да са махнали камъните, които не харесвах. Тогава и воал трябва да си взема, че вече няма време smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: април 05, 2012, 10:18:20 »

Момичета аз утре отивам за роклята и ако всичко е наред,ще кача снимки  danceg danceg danceg
А за диетите...от 3 седмици не ям сладко и хляб и вечер хапвам салатки и от време на време пилешко филе и пия много много вода по 1-2 литра на ден(а за мен това е много,понеже не приемах повече от половин чашка на ден) и съм свалила 3 кг  yahoo дори на последната проба роклята ми беше малко голяма...дано утре да не се окаже че пак трябва да се стеснява ...
Кажете това вредно ли е,въобще не разбирам от правилно хранене... pardon
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #458 -: април 05, 2012, 10:26:24 »

Аз също съм спряла тестените изделия, но тъй като роклята ми е на връзки не се притеснявам, че ще има драма с нея. Бих могла да да си направя проблем ако отслабана адски много.
 
Bulka88 , аз също не съм веща, но съм против диети, който ти обръщат целия хранителен режим. Както тъпченето така и гладуването с годините си оказват влияние. Иска се да се храниш с к'вото душа ти иска, но по-малко и по-често. Поне така мисля аз Torte  Ice_cream  good

И успех с роклята утре! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: април 05, 2012, 10:28:02 »

не мисля че правиш нещо грешно, хубаво е да се храни човек разнообразно, а бялата захар и бялото брашно да се намалят, така че си яж от всичко , но умерено. Хубаво е да пиеш достатъчно вода, но не се тъпчи пък прекалено с нея. литър и половина е добре smile
булка, чакаме снимки на роклята  blum
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: април 05, 2012, 10:35:37 »

Аз имах да свалям доста килограми, качени от хормони. А те се свалят изключително трудно. Ако някой има подобни проблеми, знае за какво говоря. Свалих 6-7 за 3 месеца с разделно хранене, но имам да свалям още. Ще го направя обаче бавно, за да е здравословно.
По въпроса за роклята, откакто съм я взела съм свалила 2-3 кг., но не мисля, че ще се отрази за нея, защото корсетът може да се стяга.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #461 -: април 05, 2012, 11:14:05 »

 Offtopic Момичета оценявам вашата загриженост, но знам какво правя.  Offtopic

По темата с роклите - гърба на моят модел е с връзки ( панделки), но гледам и други гърбове в нета.
Три много ми харесват и стават за моята рокля. Сондирам мнения

- отзад е с дантела
- тук е с копчета ( не знам колко добре се вижда на снимката)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: април 05, 2012, 11:18:16 »

аз обожавам копчетата, смятам за много величествено, като принцеса Girl_hide good
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #463 -: април 05, 2012, 11:48:15 »

Аз намерих една такава рокля с такъв гръб ( на мен също адски ми харесва с копчета) като снимка.
Но не мога да я сваля.

- това е типа гръб на моята рокля ( на снимката не е моят модел
друга е) , само че е с дебели връзки или панделки.

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: април 05, 2012, 12:16:53 »

веднага давам друга близка снимка необработена с копчета ( интересува ме реално как стоят, затова,особено когато има цип скрит отдолу, както е при евтините варианти), както и други две роклета smile



« Последна редакция: април 05, 2012, 12:21:00 от emmmmmy » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines