Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 18:29:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 20 -та част  (Прочетена 193709 пъти)
 
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #420 -: април 02, 2012, 11:40:17 »

Не искам да я поръчам, защото не знам как ще ми стои, нито дали плат ще е такъв какъвто на снимката и т.н. Затова ще се пробвам да си шия, ако не не ще си остана със сватбената до края на купона  smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 02, 2012, 11:59:51 »

Аз много обмислях варианта за втора рокля, но в крайна сметка реших, че друга рокля мога винаги да облека, а на тази булчинската това ще и е единственото обличане. Така че - с нея докрай!
Активен
Amelie
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #422 -: април 02, 2012, 12:03:03 »

Аз мисля да си купя костюмче за гражданското. Някак по-представително ми се вижда. smile
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #423 -: април 02, 2012, 13:04:39 »

Така, питах едно шивашко ателие тук близо до  работата ми (искам само да кажа, че ако погледнеш ателието отвън никога няма да влезеш, дори само да питаш) Обявиха ми цена от 150лв за тази рокля само за работата, а аз трябва да си купя плата crazy Oh my ...
Активен
peps_01
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



« Отговор #424 -: април 02, 2012, 19:03:47 »

Много е кофти като четеш за тези момичета, с чиито мечти буквално са се изгаврили... Додо, дано на пробата роклята стои по-добре, ако ли не и аз съм на мнение, че е по-добре да си използваш капарото за друго и да си купиш друга рокля. Първо, че това ще съсипе целия ти сватбен ден, а и после и снимки няма да искаш да гледаш. Дано не си платила цялата, де... Тогава не знам как се процедира...  angry
Активен
dodo4
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #425 -: април 02, 2012, 21:25:55 »

Много, много благодаря на всички за милите думи. Днес пак отидох до ателието и накарах да извадят мострата, която бях пробвала когато им възложих поръчката. Направиха го, разгледахме я и в крайна сметка се уточнихме какво ще се прави по моята рокля - тоест ще се оправи долната част. Консултантката ми обясни, че едва ли не аз не съм била разбрала при пробата, че всъщност роклята още не била довършена (което съвсем не беше това, което твърдяха в петък - тогава вече я подгъвахме за довършване - ама като и да е.) Явно, все пак, и те са си разгледали мострата и роклята и са видяли разликите.
 Обективно казано днес бяха много любезни, признаха,че това в петък не отговаря на първоначалния модел и на преди Великден имам час за проба. Та това е засега. Разбира се, остава фактът, че в петък твърдяха, че това е моделът който съм поръчала и изживях толкова неприятни емоционални моменти, (а и причиних вълна от възмущение) - но явно това е подход да се отрича до последно - или това идва от самата консултантка с която общувам. Е, накрая ще покажа резултата- все още ми е малко напрегнато, но съм по-обнадеждена. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: април 03, 2012, 09:41:15 »

Тъй като вчера коментирахме избора на по-семпла рокличка за ресторанта и танците, примерно, ето няколко моделчета на ниски цени:





Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: април 03, 2012, 09:53:34 »

Ето и от мен една по този повод:

http://koketna.com/parti-rokli/roklya-diane?sizeId=&colorId=


Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: април 03, 2012, 10:01:32 »

хихи Еми тази втората много ми хареса - има прозрачни местанца, но ми изглежда много сладка.. аз в Асеновград пробвах една, която ставаше на късичка и продавачката ме бъзикаше дали младоженеце няма да възрази срещи толкова къса рокля  DANCE bounce
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: април 03, 2012, 10:06:26 »

аз се колебая дали да не си взема една такава, ама нали имам и годежна къса бяла,та май няма. Иначе е от същия сайт който дискутираме в темата за шаферката днес Wink Wink
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 03, 2012, 10:10:41 »

Азз мисля да си остана с дългата рокля и веднага ти казвам защо-много съм зле в хората, а под дългия плат няма да се вижда как сплитам крака  funnytooth funnytooth funnytooth
« Последна редакция: април 03, 2012, 12:01:31 от cveta_d86 » Активен
sisionka
Любопитен
*
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: април 03, 2012, 11:51:55 »

Азз мисля да си остана с дългата рокля и веднага ти казвам защо-много съм зле в хората, а под дългия плат нямада си вижда как сплитам крака  funnytooth funnytooth funnytooth

И аз също смятам да си остана с дългата рокля и това е една от причините  funnytooth
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #432 -: април 03, 2012, 15:54:33 »

Привет момичета - Додо стискам палци да се оправи всичко с твоята рокля  good
Аз си поръчах при Грънчаров и син , София - ще се шие, едната пола от един модел, горната част от друг , най-горният пласт дантела както я исках. По натам ще докладвам как се развиват нещата. От тях съм си най-доволна и като цена и като качество. Обиколих цяла София, от Асеновград се отказах. Ходих и до Романтика Фешън - италиански модели шити в Китай с баснословни цени. Където и да мерих рокли, дори в най-добрите салони на третият модел от мене летеше статично електричество сякаш щях още малко да скоча на светлинна скорост  ROFL Единствено в Грънчаров и син нямаше такова нещо - пак премерих там двата си фаворита и реших - от двата най-доброто. Полата от едната, горната част от другата, с дантелата на първата. Та така. Ще докладвам по натам как върви. До първата проба на 12 април ще сваля 5 кг и сега го карам на плодове само  DANCE DANCE DANCE
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: април 03, 2012, 15:56:23 »

Покажи кои моделиси харесала.
Как така ще свалиш 5 кг за толкова малко време?  Oh my ... Да ядеш само плодове не е никак здравословно.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #434 -: април 03, 2012, 16:09:01 »

Даже да кача моделите , снимките на Грънчаров в нета са толкова грозни, че нищо няма да се разбере.
Общият модел прилича на роклята, която постнах вече. Оооо имам колежки издържаха на плодове 20 дни , та така. Целта е да сваля кг до пробата , после ще кача малко и до сватбата ще ги сваля окончателно.
Ще потърся снимка на подобна рокля.  smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines