Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 08:35:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 20 -та част  (Прочетена 191121 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: февруари 26, 2012, 22:17:25 »

Булчински рокли - 19 -та част
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 26, 2012, 22:20:14 »

Шорти,
 аз следващия  път когато ходих-попаднах на друго момиче-беше супер. има само една нисичка с кафява коса на опашка, малко темерут си пада и явно има проблеми с нервите.
всички други които минаха и слушах без да искам как обслужват момичетата до мен бяха много професионални.
не ми хареса корекцията и претупването и отказ за една дребна корекция, която исках да си платя, но с евтините рокли както казах , явно е така-гледаше да ме претупа за да се заеме с абитуриентите. вие не сте избрали от аутлета им -затова. give_rose
Активен
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 26, 2012, 22:24:24 »

Шорти,
 аз следващия  път когато ходих-попаднах на друго момиче-беше супер. има само една нисичка с кафява коса на опашка, малко темерут си пада и явно има проблеми с нервите.
всички други които минаха и слушах без да искам как обслужват момичетата до мен бяха много професионални.
не ми хареса корекцията и претупването и отказ за една дребна корекция, която исках да си платя, но с евтините рокли както казах , явно е така-гледаше да ме претупа за да се заеме с абитуриентите. вие не сте избрали от аутлета им -затова. give_rose

Вероятно е така. Иначе пък роклите от аутлета са много изгодни. Аз си бях харесала една и от тях, но ми казаха, че трябва да взема единствената налична бройка, а тя беше в екрю, затова се отказах. Впрочем моята рокля освен всичко друго е и много качествена като изпълнение - като си я взех я разгледах много подробно, шевове и всичко. Отпред по корсета и полата има детайли, които на тази снимка изобщо не се виждат. А след корекцията отзад стои просто прелестно!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #3 -: февруари 26, 2012, 22:58:15 »

 Сега е моментът собствениците на асеновградските сватбени ателиета и на Сватбения мол да прочетат предложенията ви  smile Дано някой ден наистина да се получи, както го описвате. Би било много удобно!
 ivelka, роклята не е била 920 лв, защото промоцията е била приключила (днес си била в бутика, нали). На страницата най-отгоре пише, че е до 31.12.2011 г. Ала роклята е много, много красива! Прекрасен избор  give_rose
 Що се отнася до Сватбения център в Младост, аз няколко пъти съм писала, че останах повече от доволна. Изглежда се случва да има и разочаровани  sad Като цяло съм с впечатление, че за човек, който не търси рокля от по-висок клас (имам предвид над 1500-2000 и нагоре лева; от определен дизайнер) и няма възможност да отиде до Асеновград, това е добро място. Дори и да не се купи нищо, има достатъчно модели, за да се създаде представа какво да се иска за по-нататък.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 26, 2012, 23:07:42 »

Аз определено харесвам роклите на Аз и Ти...За цената им, изпълнението им е наистина добро. Сестра ми беше с тяхна рокля..


* IMG_0441 copy.jpg (47.13 KB, 344x515 - видяно 524 пъти.)
Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #5 -: февруари 27, 2012, 08:38:38 »

Вчера се сблъсках с мечти-бюджет. Мечтата ми по принцип е да се оженя в красива рокля тип принцеса, обаче реалността и бюджета ми показаха, че не можем да си го позволим. Ще трябва да се задоволя с нещо по..скромничко. Мъжът ми няма да е много съгласен, обаче и той прекрасно знае, че не можем да си позволим това, което искаме, така че ще се съгласи накрая.
РАзгледах разни роклички из интернет и харесах няколко.. не са сватбени, но предвид обстоятелствата нямам друг избор. КАжете коя най-ви харесва. Ето ги моите " фаворити". Има ги и в бяло

http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=5279&category_id=104&option=com_virtuemart&Itemid=1
http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=5619&category_id=104&option=com_virtuemart&Itemid=1

http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=5277&category_id=57&option=com_virtuemart&Itemid=1

http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=5297&category_id=57&option=com_virtuemart&Itemid=1
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 27, 2012, 08:48:08 »

lovelica какъв бюджет си определила за такава рокля/тип принцеса/ защото аз в асеновград съм виждала подобни на цени до 500-600/има и по-евгини/?
Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #7 -: февруари 27, 2012, 08:55:44 »

 Роклята тип принцеса отпада.  Не можем да си я позволим..до 100 лв е за рокля. Бюджета се сви адски. Обичаме се и искаме да се оженим.. мисля, че мога да се лиша от хубава рокля.
Роклята Месалина не е толкова лоша. Мисля, че става
Активен
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 27, 2012, 09:28:36 »

Lovelica, разгледай аутлета на сватбения център. Там има рокли и под 100 лв. Иначе от тези, които си показала, и на мен ми харесва Месалина.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 27, 2012, 09:30:52 »

Момичета, за тези от вас, които се притесняват от роклите без презрамки искам да кажа, че в Асеновград пробвах рокли, на които долните пластове се слагат като пола, а най- горният пласт се облича заедно с горната част на роклята. По този начин няма какво да тежи и вероятността роклята да се смъква надолу отпада. Това е идеален вариант за тежки рокли, които са с много пластове. Аз смятам да си шия роклята и ще накарм да ми я направят точно по този начин, за да съм спокойна.
Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #10 -: февруари 27, 2012, 09:34:14 »

намерих някакъв сайт аутлет сватбен център, обаче там роклите са от 400, 500 лв нагоре.
Май ще си поръчам Месалина. По-добър вариант няма за тази цена.
Благодаря за съветите
Активен
shorty
Ентусиаст
**
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 27, 2012, 09:39:20 »

http://www.svatbencenter-sofia.bg/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0/%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B8-%D0%BC%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%86%D0%B0/%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0/%D0%B1%D1%83%D0%BB%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8-outlet/page:1

Това е аутлетът. Най-евтините на първо четене са по 90 лв.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #12 -: февруари 27, 2012, 09:46:34 »

Lovelica, ако не е проблем за теб можеш да погледнеш и в Продавалник-а. Там има доста момичета, които си продават роклите и съм виждала под 100лв. Тук вече е въпрос дали за теб не е проблем, че роклята не е нова, аз нямам такива притеснения и за това ти предлагам.

Ти нали беше от Пловдив? Ако е така, купуване от сватбения център малко се обезсмисля като си платиш и пътя до София.
« Последна редакция: февруари 27, 2012, 09:49:41 от alla » Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #13 -: февруари 27, 2012, 09:53:13 »

От София съм. Майка ми се смили над мен и ще ме спонсорира. Ще идем днес в аътлета и ще вземем някоя от роклите за 90 лв  smile
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #14 -: февруари 27, 2012, 09:56:08 »

От София съм. Майка ми се смили над мен и ще ме спонсорира. Ще идем днес в аътлета и ще вземем някоя от роклите за 90 лв  smile

ОК. smile Явно съм се объркала с друга булка, че си от Пловдив. После да се похвалиш роклята. Wink

Разгледах ги и даже тази ми хареса: http://www.svatbencenter-sofia.bg/сватба/за-булката-и-младоженеца/за-булката/булчински-рокли-outlet/p:булчинска-рокля-outel--007--b79 Дано да си харесаш нещо. Имай предвид, че за корекции се плаща 15лв допълнителни.
« Последна редакция: февруари 27, 2012, 10:04:26 от alla » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines