Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:16:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за рожден ден помощ  (Прочетена 7257 пъти)
 
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« -: октомври 21, 2009, 21:01:00 »

приятелят ми скоро има рожден ден и не мога да измисля нищо за подарък ... подарявала съм му какво ли не .като се запо4не от плюшена играчка и се стигне до романтична вечеря под звездите. но този път искам да е нещо още по специално ...по нестандартно..ако някой може да ми помогне с идеи ще съм му много благодарна..не видях да има таква тема но ако нещо не съм довидяла предварително се извинявам (ако има моля модераторите да я преместят)
« Последна редакция: октомври 21, 2009, 21:03:19 от LoveAndLove » Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 23, 2009, 14:01:51 »

хайде на бас, че не си му подарила това  girl_wink


* bi_4110511.jpg (19.54 KB, 338x450 - видяно 406 пъти.)
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 23, 2009, 14:02:40 »

или плочка, на която си гравирала твоя снимка, или послание  pardon


* SH3333_large-zlato.jpg (37.8 KB, 280x265 - видяно 3353 пъти.)
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 23, 2009, 14:03:57 »

или ако има хоби, нещо свързано с него. Зависи какво работи. Незнам... пиши повече за него  smile
http://www.podaruk.net/index.php?main_page=index&cPath=241

http://podaraci-bg.com/bg/ezine/gifts-for-men.php

http://podaraci.us/index.php?cPath=21

мила, дано съм ти била полезна, за гравирането ми пиши на лични да ти дам координати на фирмата, която ги прави.  Wink аз лично съм мн доволна от тях.  good
« Последна редакция: октомври 23, 2009, 14:09:43 от Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥Сиси♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ » Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #4 -: октомври 23, 2009, 19:42:30 »

ами хобито му е като се прибере от работа да релаксира пред компютъра..работи във фирма за за фаянс теракота и т.н. и много 4есто им се случва да пренареждат плочки на ден мин 5 тона ако имат такава задача..нещо подобно като ОТК е ..любимия му парфюм е давидофф много си мислех за това но не искам да се повтарям и не знам вече какво да измислям ..мислех да отида до един от китайските ресторанти където ходим по често и да направя резервация и ако може да ми помогнат да направя обстановката по приятна но това му направих точно като изненада на 1 септеври тази година понеже тогава празнувахме 3 години откакто сме заедно..подарявала съм му нещо подобно не точно пло4ка..от време на време ми се върти идеята да му подаря лаптоп но пък сме с 2 компютъра вкъщи напълно оборудвани и 2та таман тази година ги доизплатихме..и вече нз..мислех телефон но неговия е хубав и няма нужда от това..вече наистина нз извинявам се за дългия пост
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 23, 2009, 20:14:21 »

Охххх LoveAndLove и мойта половинка има РД след точно 5 дена,а аз съм в шах и мат какво да му подаря! girl_impossible Гледам Сисито ни е подсказала с доста идеи,а аз още немога да измисля... cray То за 5 години откакто сме заедно какви ли не подараци не сме си разменяли,та таз години избора ще бъде труден! nea
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #6 -: октомври 23, 2009, 20:36:54 »

Rosi_Bosi мила пожелавам ти късмет и на теб с избора на подарък..явно не само аз съм в такова положение
Аз искам да е нещо по специално понеже ще му е последния рожден ден като ерген  smile blum
бях харесала един часовник който е на ток и на батерии..наистина беше много интересен но и цената му беше много хубава а аз като съм безработна..нали знаеш..когато е ден часовника сменя 2 картини едната е с плаж и море и всичко се мърдаше все едно си там..след това се появяваше една красива планина с река..а когато минава полунощсе появява небе със звезди и луната се отличаваше във водата...наистина нещо уникално беше  250 лева...на 1 място само видях това чудо и  след 2 дена реших да ги дам тея пари но уви като отидох вече го нямаше.и много ме хвана яд...но както и да е...надявам се скоро да измисля нещо и да помогна и на др да помогна ако има нужда
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #7 -: октомври 23, 2009, 20:42:59 »

благодаря за помощта
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: февруари 06, 2012, 09:18:56 »

Ей, такава полезна тема, пък забравена!
Аз си задавах въпросите в друга тема, получих много идеи. През февруари имам да мисля за три подаръка, че имам 3 водолея, родени до 18-ти: снаха ми /става на 30/, жената на брат ми /става на 40/ и момченцето на брат ми, което става на 2 годинки. За снахата подаръкът е одеало и две възглавници пачуорк, за жената на брат ми и детенцето - фотосесия, опакована в нещо, което ще направя сама. За детенцето бях запачнала да правя дискове с приказки /нещо като видеотека/, но разбрах, че не искат много- много да гледа телевизия или компютър. Аз вече съм си "решила проблема", но може да помогна с нещо на някого, или пак да питам за други празници.
Активен
Etoile
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #9 -: февруари 09, 2012, 21:31:48 »

svekarva, идеята с дисковете с приказки е много добра. А мислила ли си в какви обложки могат да се сложат, за да са по-интересни и разпознаваеми от детето? Може да направя такава поредица за моята племенница
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: февруари 10, 2012, 09:25:29 »

Да, то се тръгна от обложката....Там трябва да има картинка на нещо, с което детето свързва приказката, за да може само да си казва, какво предпочита /да показва или да взима/. Само разбери дали родителите на детето са склонни да му пускат телевизор или компютър Wink, да не стане като моята работа. Ако решиш да го правиш, ще се радвам  да ми дадеш и линковете, които ще намериш за приказки. Все някога - след година или две, ще му позволят да гледа детски предавания.....
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines