Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:37:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОДАРЪЦИ ЗА ВЕЛИКДЕН!  (Прочетена 55844 пъти)
 
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #120 -: април 11, 2012, 12:04:05 »

Току що пуснах моя подарък - въпреки пределно ясните указания от моето цветенце, които бях убедена, че ще ме улеснят в избора, накрая взех нещо съвсем различно. То се оказа много трудно - нищо не ми хареса или не бях сигурна, че ще се хареса.

Утре трябва да пристигне и много се надявам да донесе усмивка и приятна емоция!  blush 
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #121 -: април 11, 2012, 14:04:34 »

Момичетаа, току що си получих подаръка и то точно докато се ровех из форума, в пристъп на мързел и пишех на цветенцето, което ме изненада - Mariajoro1984! Миме, страшно много ти благодаря за прекрасния подарък, изключително много ме зарадва и е изцяло по мой вкус!  Bravo Аз нямам време и нерви за купуване на великденски нещица, така че твоите подаръчета са ми точно навреме!  yahoo А прекрасно украсената голяма кошничка отсега ти казвам, че ще я включа в употреба на сватбата!  danceg

Благодаря и за слънчевата картичка и стилното поднасяне (направо се срамувам от моето изпълнение).


* 110420123546.jpg (31.02 KB, 336x415 - видяно 2730 пъти.)
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #122 -: април 11, 2012, 14:17:06 »

А ето как беше опакована изненадата ми - радост за окото!  Bravo

Обърнете внимание по компютъра къде се намирам.  blum

Забележките на колегите ми по повод изненадата бяха не по-малко забавни - един предположи, че съм била цветенцето лайкучка или магарешки бодил (работата ми изисква доста лаене и аз го правя добре), а друг веднага заяви желание да се регистрира във форума.


* 110420123545.jpg (25.99 KB, 336x391 - видяно 2762 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 11, 2012, 14:24:45 »

според справката в куриерската фирма, моето цветенце вече би трябвало да е получило подаръка си, дано да му е харесал smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: април 11, 2012, 14:31:39 »

аз чакам моето цвете да пише тук дали е получило подаръка си
иначе не знам дали съм получила своя, защ. дадох стария адрес на наште (където апартамента ни е под наем, но съквартирантите знаят че чакам)  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 11, 2012, 14:51:44 »

Гучита, много си готина с престилката! А и без нея де, но направо светиш като слънце! Не спирай да се усмихваш!  give_rose give_rose give_rose Много ме зарадва, ех!

Лунна, жълта е, патешко жълто!  good

famille, честито, прекрааасен подарък! Много се смях за лайкучката...  funnytooth
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #126 -: април 11, 2012, 15:04:08 »

Здравейте, мили дами!
 
И аз получих своя прекрасен подарък  yahoo
Сърдечно благодаря на emocia_wa!   give_rose
Изключително ме зарадва с чудесна чаша и кутийка за бижута (и двете с мотив "Рози"), а ръчно изработената от нея картичка е много, много красива.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 11, 2012, 15:08:23 »

Гучита, много си готина с престилката! А и без нея де, но направо светиш като слънце! Не спирай да се усмихваш!  give_rose give_rose give_rose Много ме зарадва, ех!

  good good  give_rose сладур е да
съжалявам, че пропуснах-вс. имате мн. яки подаръци
най-вече радостта и усмивките са най-хубави  heart не съжалявам, че участвам и аз  yahoo
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 11, 2012, 17:06:31 »

според справката в куриерската фирма, моето цветенце вече би трябвало да е получило подаръка си, дано да му е харесал smile

Дааааа ,благодаря ти Руми,
чашите са прекрасни,много красиви и стилни yahoo Мнооооого ми харесват
Картичката и пожелания са стахотни  yahoo

За съжаление няма да мога да кача снимки в момента,защото отиваме  на прощапулник на детето на нашите бъдещи кумове,нооо очакваите ги с нетърпрние ,по -късно ще кача снимчициии   Girl_hide
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #129 -: април 11, 2012, 17:08:49 »

famille миличка толкова се радвам,че ти е харесал:))Кошничката я украсих с голям кеф :bravo:Радвам се,че всичко ти е харесало,целувки:))
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #130 -: април 11, 2012, 21:09:34 »

И аз днес пуснах по куриер подаръка за моето цветенце. Не можах да вложа много фантазия и е сравнително стандартен, но се надявам да предизвика нейната усмивка. Опаковах го много бързо, защото секретарката просто дойде и каза - "Ами, куриерът е тук и чака" smile
Утре със сигурност ще е на посочения адрес smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 12, 2012, 09:01:36 »

JANET_1 много се радвам, че ти е харесал подаръка  Bravo

момичета, разбрах, че съм получила подарък , защото куриера ми се обади и леля ми го е взела, не знам още от кой е, нито какво е, нямам търпение да се прибера и да го видя danceg danceg
 пиша, за да успокоя момичето, което го  е пратило
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: април 12, 2012, 13:54:51 »

yahoo
Ех! Нямам думи да изразя колко съм щастлива!  Sunshine
Имам си подаръци!   blum
 Моята мама ми се обади, понеже аз не съм сега на адреса, който посочих (посочих го, понеже е много по-удобен) и ми разказа за всички хубави неща, които съм получила.  Girl_hide
Роси smile, мое Великденско зайче, Благодаря ти! за това, че с толкова любов си избрала много хубави неща и по този начин стопляш душата ми и направи Великденския дух още по-силен - ще празнуваме Великден, заедно с твоите подаръци! smile Сърдечно Благодаря!  gu6 (мама каза, че рамчицата се е пукнала, но пък за мен е много специална част от подаръка ти и аз ЩЕ СИ Я ПОЛЗВАМ С МНОГО ЩАСТИЕ! )  give_rose smile

  ОБАЧЕ имам да БЛАГОДАРЯ и НА НЯКОЙ МНОГО СПЕЦИАЛЕН ЗА МЕН ЧОВЕК от този форум - Мишел!
Мила, мила, мила Галя  gu6 разтуптя ми се сърцето, когато мама каза, че от еди кой си квартал имам подарък, защото веднага се сетих от Кой е. Благодаря за чудесната книга (мама каза, че е страхотна - попрочете ми и я описа). Прочете ми картичките и аз умирах от щастие!
Знаеш ли, Мишелке,  колко специална и добра си! Мила, позитивна и вълшебна!
   
   Хора, искам да се възползвам и да БЛАГОДАРЯ и на Ариел -  много специална за мен мила Чудесница, която ми изпрати Стевия и други много мили неща и така ми донесе сладост и много щастие с посланията си.   
Толкова много искам да прегърна силно и топло всяка една от вас - РОСИ, ГАЛЯ, ЛАУРА, да ви кажа най-сърдечното си Благодаря!
Вие сте страхотни и "белязахте" сърцето ми с много топлина и щастие! Бог да ви благослови! smile

Сега искам да се извиня предварително на моето цветенце, понеже ще забавя подаръкът му с 2 дни, но тъй като ще пътуваме в събота до Казанлък, от там ще допълня своя подарък и затова ще се наложи да го забавя. Силно се надявам То- Моето Цвете, да не ми се разсърди. give_rose  smile


Обещавам да си снимам подаръчетата и да покажа какви красоти си имам! smile
Благодаря отново!  give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: април 12, 2012, 15:38:43 от lunno momiche » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 12, 2012, 13:56:54 »

И аз днес щях да получа подарък, но не зн по какви причини съм дала дом вместо служебния си адрес и се разминахме с куриера. Надявам се утре да успея да мина да го взема, че пък чакам и др и както винаги ще е мини лудница. 
Това ми се случва на всяка размяна : ) 
Надявам се да успея да хвана и трети куриер по който да изпратя моят подарък, добре че не заложих на великденски нещица ; )
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 12, 2012, 15:21:04 »

lunno momiche, мила, силно се надявах да ти хареса подаръка и се радвам, че наистина е така.  give_rose
Съжалявам за рамката, може би трябваше да я опаковам по-плътно за да не се напука.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines