Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:20:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОДАРЪЦИ ЗА ВЕЛИКДЕН!  (Прочетена 55847 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 23, 2012, 10:26:11 »

Според мен замисълът на това да си разменяш подаръци с хора, които лично не познаваш от форум е елемента на изненадата. Естествено, че можеш да дадеш насоки, но да кажеш точно какво искаш ми се струва безсмислено. Ако искаш да си купиш нещо конкретно по-добре иди и си го купи сам.
Удоволствие е да мислиш и търсиш какво да подариш, какво ще изненада човека отсреща, също такова удоволствие е да чакаш и да се чудиш, какво ще получиш. Е, да, може и да не ти хареса, но все пак това е част от играта.
« Последна редакция: март 23, 2012, 15:36:14 от roumyana » Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #61 -: март 23, 2012, 15:06:11 »

roumyana въпрос на разбиране,на мен лично ми е трудно с подаръка!!предпочитам да знам,какво да подаря:)))
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #62 -: март 23, 2012, 15:47:27 »

Ммм момичета замислих се и roumyana  е права blushАз ще се зарадвам на нещо свързано с декорации,нищо конкретно blush
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #63 -: март 23, 2012, 19:04:55 »

Аз ще се зарадвам на нещо практично и употребимо - от сапун до стелки за обувки - евтино, но полезно.  Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 23, 2012, 21:26:50 »

Според мен замисълът на това да си разменяш подаръци с хора, които лично не познаваш от форум е елемента на изненадата. Естествено, че можеш да дадеш насоки, но да кажеш точно какво искаш ми се струва безсмислено. Ако искаш да си купиш нещо конкретно по-добре иди и си го купи сам.
Удоволствие е да мислиш и търсиш какво да подариш, какво ще изненада човека отсреща, също такова удоволствие е да чакаш и да се чудиш, какво ще получиш. Е, да, може и да не ти хареса, но все пак това е част от играта.
подкрепям  give_rose
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 23, 2012, 21:40:46 »

И аз много  ще се зарадвам на подаръка,без значение какъв ще е той  give_rose
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #66 -: март 24, 2012, 00:38:10 »

Харесвам много винтидж стила (vintage), така че нещо такова би ме зарадвало - кутийка, рамка, нещо печатно, ваза, кана и въобще всякакви неща, издържани в този стил. А и биха ми се вързали с интериора smile
Бих се зарадвала и на нещо за кухнята във великденска тематика smile
Обичам да готвя и готварска книга също е страхотен подарък за мен - проблемът е, че имам много и може да се дублират smile
Ох, много е трудно когато не познаваш другия - важно е да е избран с внимание и от сърце smile
Аз още не съм измислила какво да подаря на моето цветенце sad
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 24, 2012, 09:10:03 »

Аз днес пак ще ходя да гледам какво да купя, защото предния път нищо не ми допадна  blush а искам да е хубавко  danceg
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 27, 2012, 18:50:43 »

Къде сте момичета,нямаме ли вече получен подарък  blush blush blush smile smile smile кой ще се похвали  blush smile smile smile smile smile smile smile Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 27, 2012, 20:25:34 »

аз получен нямам, но пък имам готов опакован (не знаех, че вече може да го пратя)
надписано, опаковано  tease вече е за пращане  smile smile smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: март 28, 2012, 10:19:37 »

Аз не участвам сега, но ще се радвам заедно с вас  smile. Като идея да кажа, че много ми харесаха домашните сладки, които ми бяха част от подаръка за Коледа.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #71 -: март 30, 2012, 09:08:24 »

   Предполагам, че от другата седмица нашите цветенца ще започнат да се обаждат за получени подаръци  smile Този за моето ще бъде готов (изработва се част от него в момента) в събота  и в понеделник - вторник тръгва на път към Северна България  Wink Да видим дали ще го хареса  Wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 30, 2012, 09:35:52 »

Аз съм много щастлива от избора на Моето цветенце!  girl_in_love
Обаче съм изпаднала в положение, в което музата ми е избягала много надалеч и се чудя как да я зарадвам.  vivasvat
« Последна редакция: март 30, 2012, 09:45:02 от lunno momiche » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 30, 2012, 10:43:53 »

Момичета дайте насоки за подаръци.Кажете какво харесвате или не харесвате.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #74 -: март 30, 2012, 11:09:38 »

 gucci , може би искат да бъде като малка загадка за подаряващия  Wink А и май всички са скромни душици и не смеят да дадат по-конкретни насоки, за да не притесняват никого.
  Все пак по-новите във форума момичета, които не са писали много за себе си, ще е хубаво да дадат подсказки  smile За другите - ако им се иска нещо по-определено.
  В пълно противоречие с всичко горе, аз няма да дам конкретни желания  blum При моите над 1000 мнения по темите във форума няма и какво толкова описателно да кажа. На човечето, на което съм се паднала, само ще кажа да не се тормози да ми чете всички постове. Дори и темата за Горещия стол стига.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines