Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:31:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОДАРЪЦИ ЗА ВЕЛИКДЕН!  (Прочетена 55867 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 09, 2012, 15:22:11 »

Гучи, вместо да постваш в другите теми за великденската размяна помоли Тео да сложи отгоре на страницата (където в момента е "Първи Сватбен Фестивал - 7 април, София"  банер с датата или поне линк към темата
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 09, 2012, 16:00:12 »

Гери докато не мине Първия сватбен фестивал не може да сложим други новини там.Аз мога и самада го сложа иначе без да моля Тео.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 09, 2012, 16:29:37 »

Запис и от мен! Всички имаме нужда да се отърсим от дългата зима с малко свежи пролетни емоции  yahoo
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 11, 2012, 19:36:30 »

Това е страхотна идея,до сега не съм се включвала в размяна на подаръци във форума,но сега ще го направя  yahoo
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #34 -: март 14, 2012, 00:23:03 »

И аз се включвам - идеята е супер smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 14, 2012, 08:40:30 »

gucci, не си виждам цветето в списъка... А ти писах преди няколко дни  blush give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 14, 2012, 08:58:08 »

gucci, не си виждам цветето в списъка... А ти писах преди няколко дни  blush give_rose
Това е защото чакам да се съберат няколко и тогава ги добавям в списъка,че иначе става явно като се напише и аз пратих и аз хоп прибавям едно име.А идеята е наистина да има изненада и късмет в избора.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 15, 2012, 08:27:53 »

И аз се включих вчера в последния момент  danceg Бях решила да не участвам, но пролетното настроение ме обзе и така ето ме и мен тук.
 Ами освен и аз да си избера цветенце smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #38 -: март 15, 2012, 14:36:11 »

И аз избрах цветеце, което да зарадвам, макар че цялата градина ми харесва  girl_wink - толкова е пъстра и уханна  chee 
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 16, 2012, 00:07:44 »

Как става избирането на цветя? С лично съобщение до Гучи ли?  smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 16, 2012, 04:43:13 »

Да, Ариел!  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 18, 2012, 20:07:50 »

Да подбутна темата ... макар още да са избрани всички цветя, нека всеки каже какво би искал или поне какво не иска да получи.

Аз не харесвам прахосъбирачки, по точно харесвам, но няма къде да ги държа. Което малко усложнява нещата, но пък ако се затруднявате може да заложите на тематична свещ, или нещо свързано с готвене. Макар кухнята да не е най-любимото ми място, няма да се разсърдя на ръкохватки със зайчета, или някоя форма за кекс на Великденска тематика  blum
Ако ще е личен - не отказвам шалове фишу, козметична чантичка (на никоя жена не и е излишна), както и 'канцеларски материали"-тефтер, химикалка, а може и книга : )

« Последна редакция: март 18, 2012, 22:34:42 от miss™ » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 18, 2012, 21:49:57 »

Подаръците всъщност великденски ли ще бъдат или лични? Макар че е възможно да се комбинират двете неща и аз се надявам да успея да го направя  Wink

Аз също нямам къде да държа прахосъбирачки, защото си имам едно елфче, което всичко иска да пипне и подреди и просто нямат шанс да оцелеят у нас. По същата причина не нося бижута, а козметика смятам, че е прекалено специфично. На първо време за това се сещам като НЕ. Бих се зарадвала на всичко така или иначе, защото знам, че ще е избирано с голямо желание. В последно време съм на вълна готварство и особено сладкарство. Всякакви такива аксесоари много ще ме зарадват, пък и всичко домакинско.  girl_wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 19, 2012, 08:20:12 »

Аз нямам претенции, давам пълна свобода на избор, важен е жеста и изненадата. Ако е нещо великденско, толкова по-добре. Само, ако може да не е козметика, всичко друго е ок.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 19, 2012, 10:45:31 »

Аз също бих се зарадвала на нещо, което е полезно (това с ръкохватките за кухня със зайчета е мн. симпатично) или пък чинийки (чашки) с такъв мотив. Но като цяло не се сещам за друго, което искам или не искам-важно е жеста, каквото и да е-ще се зарадвам  yahoo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines