Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:06:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОДАРЪЦИ ЗА ВЕЛИКДЕН!  (Прочетена 52251 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 23, 2012, 19:14:03 »

Ех, моето Цветенце още явно не си е получило подаръка.  vivasvat   pardon
Дано скоро се похвали.  Xixixi 
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #166 -: април 24, 2012, 22:10:15 »

С огромно закъснение по вина на пощата (не ми пратиха известие) и аз получих своето пакетче.
Благодаря ти, Ezra. Не знам как си успяла, но си уцелила точно цветовете, които харесвам и ми стоят добре - шалчето е прекрасно. За съжаление покривчицата ще отиде за догодина, но пък е първата в нашия дом и винаги ще ни носи прекрасни спомени smile Много е сладка smile
Още веднъж ти благодаря smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 25, 2012, 09:10:59 »

За нищо-нека подаръците ви носят много здраве и щастие  give_rose за мен бе радост  smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 25, 2012, 12:59:56 »

Аз още нищо не съм получила... май се е загубило по пътя...  sad
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #169 -: април 25, 2012, 14:24:34 »

 Ariel, пиши на gucci. Мисля, че тя ще може да ти каже как стоят нещата с твоето великденско зайче. Възможно е да му се е случило нещо неприятно и да не може в момента да изпрати подаръка (дано не е така).
 По принцип пратките по Български пощи до теб стигат за 3-5 работни дни. Това, обаче май се случва най-вече, когато е препоръчана и/или с предимство. А и ако е преминавало през няколко вътрешни пощенски станции в България, съвсем се бави  sad Ако е пратено препоръчано, може да се проследи какво се е случило с него до момента на излизането му от България. След това вече трябва да се прати запитване до вашите пощи (но обикновено няма нужда, там доставките стават много бързо и безпроблемно).
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 25, 2012, 14:32:40 »

Ariel, много се надявам да няма проблем с твоето подаръче.  give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #171 -: април 25, 2012, 18:41:35 »

 Влизам, за да пиша на едно морско великденско зайче  Wink да не се притеснява - подаръкът му е пристигнал. Утре ще мина през офиса на куриерската фирма, за да го взема. Извинявам се, че няма да е днес, поразминахме се с куриера.

 П.П. Имам силни подозрения кое е зайчето, ама няма да кажа. Защото съм лоша  blum Утре с най-голямо удоволствие ще го похваля  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #172 -: април 25, 2012, 19:14:38 »

Хи хи и аз подозирам кое е, ама защото съм  blum, няма да кажа! Знам ги аз всичките морски зайци, големи са сладури. Bravo
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 26, 2012, 08:44:05 »

това е страхотно начинание момичета, жалко че късно се присъединявам към форума и не мога да се включа и аз sad
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #174 -: април 26, 2012, 13:22:27 »

 Дължа голямо извинение на великденското ми зайче  sad Оказа се, че чак в събота ще мога да взема подаръчето. Покрай работата ми и вкъщи се струпаха доста ангажименти и няма как да стигна до офиса на куриерската фирма в рамките на работното им време.
 Отново много съжалявам! Сигурна съм, че подаръчето е прекрасно и нямам търпение да го видя  give_rose
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #175 -: април 26, 2012, 15:53:03 »

Момичета,
При мен се получи гаф и не мога място да си намеря. Цветенцето, на което подарявах още не е получило подаръка си от мен. Бях поръчала това, което знаех, че ще й хареса. Тъй като бях в командировка преди Великден, а и доставката на самия подарък за нея се забави покрай почивните дни, се разбрахме, че ще пращам подаръка след празниците. Изпратих го в четвъртък, но се оказа, че все още нищо не е получено. Ходих и до пощата и ми казаха, че пратката трябва да е пристигнала, но нищо... Не знам какво да правя.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #176 -: април 26, 2012, 16:05:46 »

 Тони, проследяема ли е пратката? Ако да, на разписката за нея трябва да има номер, с който да разбереш къде се намира в момента :

http://www.bgpost.bg/?cid=176

 Възможно е да пристигне всеки момент - до 10-тина дни, а понякога по стечение на обстоятелствата и повече, могат да се забавят пратки. В краен случай може да се пусне молба за издирване до Български пощи.
 Не се притеснявай, всичко ще се подреди  give_rose
« Последна редакция: април 26, 2012, 16:10:53 от michelle » Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #177 -: април 26, 2012, 16:42:47 »

Благодаря, michelle  give_rose
Дано да пристигне. И на мен не ми се вярва да има проблем - адресите са абсолютно изрядни, но ми е много неприятно от това объркване. Дано "цветенцето" ме извини, че ми е много криво.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #178 -: април 29, 2012, 10:52:42 »

Вчера един поизтормозен куриер (по моя вина  blush ) ми донесе нещо чудесно  yahoo
 Gucci, благодаря ти! Страхотен подарък, прекрасно послание! Той ще бъде още един повод, когато се сетя за теб, да е с усмивка и хубаво чувство  give_rose
 За любопитните какво се крие под хубавата розова панделка и цветче - снимки в галерията  yahoo


* IMG_063123.jpg (62.56 KB, 250x335 - видяно 2483 пъти.)
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: май 05, 2012, 14:57:27 »

Страхотен подарък Мишелче! Гучи, чудесен избор! Ех, всички подаръци досега са уникално хубави!

Моето чакане си заслужаваше, наистина! Получих си подаръка и нямам думи колко е хубав и личен!

Лунна беше моето щъркелче и ето какво получих:




Тя е направила специално за мен любимото ми стихотворение (някой чете горещия стол и помни  Wink ) на Ботев на страхотна мека и супер удобна памучна тениска! И прекрасна книжка на Ирен Леви, която нямам търпение да започна когато имам време, както и прекрасно послание, което ме трогна до дъното на сърцето ми! Подаръкът е много личен и много добре подбран, защото всичко е уцелено в десятката! Благодаря ти мила Лунна, благодаря ти, че беше моето щъркелче!

Мишелчето също ми изпрати личен подарък, който беше изненадващ и много хубаво подбран, направо не мога да повярвам, че има толкова мили и готини хора, които се интересуват и отделят време да направят някого толкова щастлив!

Страхотни сте момичета! Ех! give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines