Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:35:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОДАРЪЦИ ЗА ВЕЛИКДЕН!  (Прочетена 52250 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: февруари 24, 2012, 09:37:09 »

Здравейте момичета
Великден наближава и тъй като пропуснахме 8-мартенски подаръци ,нека за великден да организираме размяна.
Датите са следните:

1. До 14.03.2012г. изпращате вида цвете, която ще сте вие на gucci, заедно с актуалния си адрес,трите имена,телефон на който ще получите подаръка от вашето великденско зайче 

2. От 15.03.2012 г. до 20.13.2012г. ще избирате цвете, на което да подарите подарък 

3. От 21.03.2011г. до 23.03.2012 г. gucci ще ви изпрати името и адреса на човека, който се крие зад това цвете   

4. До 15.04.2012г. се изпращат подаръците, така че преди Великден всеки да е получил своя подарък  .
Стойността на подаръка да е около 20 лв.Не се притеснявайте всички подаръци са хубави и от сърце, и се получава голяма веселба Тук в темичката всеки може да напише какво предпочита да получи за подарък горе-долу, за да знае неговото Великденско зайче към какво да се насочи.Хубаво е и да уточните начина по който ви е удобно да получите подаръка-по куриер по поща.

Моля изпращайте пълните си данни когато пращате ЛС. 

Ще бъде направена и нова тема когато се получи първия подарък.Тук ще направя и списък с цветенцата,избрани донякакъв момент,за да не се повтарят.

Няма ограничение кой може да участва.Момичета от чужбина също могат да се включат въпреки ,че може подаръка им да е по скромен предвид разходите за изпращане.

« Последна редакция: март 21, 2012, 08:39:58 от gucci » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 24, 2012, 10:28:32 »

Включ!Много готина идея.Досега не съм си разменяла подаръци за Великден .Ще стане още по вълнуващ празника .Освен това темата за подаряване е много свежа и пролетна ,изпълнена с цветя и зеленина.Дано се включат повече участници!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 24, 2012, 13:03:21 »

Включ и от мен! Прекрасна идея!

Много се надявам да не разочаровам някого като се падна да съм неговото цветенце, защото ме притеснява фактът за изпращането по поща от БГ - не знам какви са актуалните цени и не искам да съм в тежест на никого. Но за мен няма никакъв проблем за изпращане до БГ или където и да било другаде по света!  smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #3 -: февруари 24, 2012, 14:22:45 »

 
Освен това темата за подаряване е много свежа и пролетна ,изпълнена с цветя и зеленина.

  goodpost

 Още едно включване  smile Темата започва чудесно!
 Ariel, не се притеснявай. Няма да разочароваш никого, даже напротив. Със сигурност всяко едно цветенце ще бъде чудесен подарък за избралия го  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 24, 2012, 16:17:50 »

Този път и аз мисля да се включа.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 24, 2012, 19:29:37 »

И аз мисля да се включа  danceg
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 27, 2012, 09:50:18 »

Ооооо, много хубави Пролетни емоции и вълнения усещам аз от тази тема!   girl_wink Sunshine
Едно ВКЛЮЧ и от мен! 
bouncinggirl

 kiss2
« Последна редакция: февруари 27, 2012, 09:54:44 от lunno momiche » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #7 -: март 06, 2012, 20:17:35 »

 Дали ще се получи идеята? Остават само 3 дни до края на срока за включване.
 gucci , каква е активността, освен момичетата, които писахме в темата?
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 06, 2012, 22:11:07 »

Хубав въпрос michelle! И аз се сетих днес за това. Предполагам, че само тези, които сме се записали оставаме, нали? smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 07, 2012, 09:39:00 »

Имам само четири пратени адреси и цветя.
ще пусна малко линкове по темите.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 07, 2012, 15:13:44 »

Някой от вас пускал ли е скоро колет по български пощи за чужбина? Питам, защото видях едни цени, които никак не ми допадат, то обявената сума за подаръци ще отиде само за разходите по изпращането (до мен имам предвид). И не би било честно. Имахте ли такъв случай в темата за подаръците за Коледа? Ако може някой да отговори с конкретни суми.  give_rose Защото ако е така май ще трябва да се откажа, не искам да съм в тежест на никого.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 07, 2012, 15:46:07 »

Изпращала съм до Германия и до Франция. Пакетите бяха около 2кг , а цената 5-7лв . Не се притеснявай, във всяка подобна размяна през последните години, участва поне едно момиче ит чужбина и до сега никой не е споделил, че е платил висока такса. То и с куриер ценатае между 7 и 9лв.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 07, 2012, 22:53:14 »

Ариел, аз точно поради тази причина не се включвам в размяната на подаръчета, колкото и да ми се иска sad Ние живеем в Англия и майка ми и баща ми редовно пращат по разни поводи колетчета. Колет от 2 кг е около 20 лв. Последният път /миналия месец/ може да е надхвърлял с някакви грамове 2 кг, защото видях, че на пакета пишеше 24 лв. Не ми се иска момичето, което ме избере да плати 24 лв. само за доставката, няма да е честно. Иначе идеята за подърчета е страхотна, но аз само се радвам отстрани  Wink Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 07, 2012, 23:16:58 »

Да не ти ги пращат препоръчани  blush
Дано се вкл някой който е изпращал зимата подаръци и да каже какви са цените на обикновената доставка.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 08, 2012, 11:23:23 »

Включвам се и аз с най-голямо удоволствие.  smile
Такава размяна на подаръци не съм правила от ученическите си години, ама няма да казвам колко години са минали оттогава biggrin
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines