Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:40:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на (dgudge) Йорданка и Владимир Дамянови  (Прочетена 9049 пъти)
 
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« -: септември 01, 2006, 15:31:44 »

Нашата сватба беше cray на 20,08,2006 г . Беше много хубава и забавна. Лошото беше , че беше най-горещият ден за това лято , добре че преживяхме.
Сутринта станах без да навивам часовник и си приготвих масите ястията сама , защото майка ми беше изпаднала в истерия, а сестра ми се приготвяше повече и от мен   biggrin. Така докато родителите ми отидоха за погачите(понеже ги бяха месили свекървата , тъщата и кумата цяла нощ  lol аз използвах момента да си подредя за гостите всичко и да седна да чакам фризьора ми, НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКА ДА ХОДИТЕ НА ФРИЗЬОР ,ТОЧНО В ТОЗИ МОМЕНТ МОЖЕ ДА НАПРАВИТЕ МНОГО ДРУГИ ПОЛЕЗНИ НЕЩА ДОКАТО ТОЙ ДОЙДЕ У ВАС. Родителите се прибраха и почнаха да се приготвят и всичко беше вече по спокойно така си улесних и моят и техният живот  kiss2.Бях готова два часа преди да дойде младоженеца и седнах да си видя гостите.Когато се чу музиката се скрих в стаята седнах си удобно  зачаках - беше забавно да слушам всичко отстрани. Младоженеца влезна пак с пазарлък и при мен вече обу ми пантофката  give_rose и започнаха да закичвам родителите ,младоженеца и кумовете. Редът е следният- първо се слага цветче на младоженеца,кума,кумата,свекъра,свекървата,татко,майка,шафери,баби(евентуално,аз си имах една). Така всички слезнаха надолу ,кумата ме забули , баща ми ме изведе с бяла кърпичка и долу ме предаде на кума.Голям смях падна по стълбите защото баща ми ми настъпваше роклята,шаферките ми я опъваха нагоре да несе влачи и така се спъвах  lol Пред блока ме лъхна жегата воала запарваше ужасно много ама.... Изиграхме едно хоро въпреки жегата и потеглихме към съвета. Пред съвета съответно имаше друга булка от която се скрих и изчакахме да влезнат гостите първо.Съвета ни беше на БЛъвов мост единственият с климатик за наше щастие. Влезнахме под нежната музика, всичко вървеше супер,дойде и момента на подписването , като се върнах си подготвих роклята за настъпването-леле каква гоненица настана докато го настъпя  *THUMBS*беше много забавно и смешно и........ дойде момента в който преди да си сложи пръстените се  вричаме един в друг и повтаряме думите които ни казваше жената водеща ритуала. Младоженеца ги повтаряше, а аз след всяка негова дума плачех още и още, тогава дойде моят ред, но успях да кажа само първите думи и сълзите ме пребориха така жената ги каза вместо мен , а аз разплаках гостите pardon Поплаках си и при приемането на поздравите от родителите и после всичко се нормализира. отидохме към църквата Света НЕделя беше много хубаво украсена, ритуала беше много хубав, а попа ни правеше постоянно смях. Пред църквата се снимахме с гостите , които сами дойдоха защото нямаше как да мислим в този момент с кого не сме се снимали. Така гостите се отправих акъм ресторант Александър - бившият Апогей. Ние отидохме да си направим малко снимки сред природата в грдинката на руската църква и после отдъхнахме в градината на Лагуна. Обадиха ни се че са готови и потеглихме към ресторанта там бяхме посрещнати с аплодисменти  Girl_sing пийнахме шампанско счупихме чашите зад нас и от менчето ми излезна бялото цвете казват че било на момиче пък не знам, те толкова го бяха напълнили с вода че не знам как въобще излезна-аз исках и двете да излезнат защото искаме близнаци  Girl_sing Така започна веселбата. В ресторанта има ритуал с разчупването на кумовата питка и разбира се аз отчупих по- голямото парче yahooи при тортата не се изложих! Понеже ди джеят преди всичко попита младоженеца само - кой да е пръв и той каза аз , но не знаеше какво следва.Така аз първа трябваше да го захраня с ръце и съответно взех доста голяма част от парчето така че той не успя да ме намаже толкова много колкото аз  tease Това са нещата за които се сещам има и много още забавни моменти но те се виждат на записа и снимките , коитоможе да видите в нашият албум на сем.Дамянови.
Пожелавам ви успех и да сте толкова щастливи колкото сме ние!
Ние след месец заминаваме на нашето пътешествие , което ще е до Египет- круиз по Нил, тогава ще ви разказвам и за него   kiss2
« Последна редакция: септември 01, 2006, 15:46:42 от Teo » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 01, 2006, 15:34:28 »

Мила, важното е, че всичко е минало добре и вие сте щастливи!!! Бъдете винаги така!!! LOVING LOVING LOVING
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 01, 2006, 15:41:36 »

С най-добри пожелания за прекрасен съвместен живот .  drinks
Бъдете щастливи  give_rose

p.s.
Това е линка към албума на семейство Дамянови
http://album.svatbata.bg/damianovi
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 01, 2006, 15:43:21 »

Оп, забравих цветятаааа!  blush


И да ви е сладък живота!!! give_rose heart


* рози.jpg (19.45 KB, 250x300 - видяно 539 пъти.)

* wedding_gift.jpg (43.08 KB, 255x354 - видяно 552 пъти.)

* торта 06.jpg (6.83 KB, 200x150 - видяно 535 пъти.)
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 01, 2006, 15:45:11 »

хаха Тео благодаря аз трудн осе оправям с снимките тук, опитах да сложа на прическа или за лака снимка  ама  не знам как става и за линка не се сетих .Отново благодаря
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #5 -: септември 01, 2006, 15:59:34 »

Аууу много сте сладки  kiss2

Всичко най-хубаво от мен  heart heart heart
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 05, 2006, 11:12:03 »

мерси мери мерси да ви се връща тъпкано diablo
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #7 -: септември 05, 2006, 12:49:42 »

Ей, dgudge, много си красива мила! Много хубави снимки!  hiphip hiphip
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #8 -: септември 05, 2006, 13:30:02 »

Щастливи, влюбени и красиви сладурчовци  kiss2 biggrin
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 05, 2006, 13:37:49 »

 Girl_hide Dance LOVING
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #10 -: септември 07, 2006, 20:14:07 »

Честито!!! Много хубава булка си била. Много щастливи изглеждате. Пожелавам ви винаги да е така  give_rose
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 08, 2006, 15:39:31 »

наистина бях give_rose А сега сме по щастливи и влюбени от всякога , не знам на какво се дължи , но е много хубаво Dance пожелавам го на всички  yahoo
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 15, 2006, 13:10:01 »

Желая ви море от любов и много семейно щастие любов заедно
Активен
Vangelia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #13 -: септември 15, 2006, 15:42:20 »

наистина бях give_rose А сега сме по щастливи и влюбени от всякога , не знам на какво се дължи , но е много хубаво Dance пожелавам го на всички  yahoo
Нека продължава вечно,честито и горчиво! CHEERS
Активен
Luthien111
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 03, 2006, 08:49:39 »

изглеждаш като истинска принцеса!!
искрени поздравления и от мен!
нека цял живот усмивките ви да са все така искрени и слънчеви!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines