Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 05:16:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333750 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #660 -: октомври 30, 2007, 15:08:45 »

Танче тая твоята свекърва имам чувсъвото че са я изпуснали от някоя клетка за зверове.Какъв е тоя човек бе?Как може едно цвете да не ти подари?А като видя малкия не вика ли "У на баба то........"?
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #661 -: октомври 30, 2007, 17:02:44 »

а моята приятелка нарича свекито си СВЕКЪРВЕщЦА   Bravo blum funnytooth
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #662 -: октомври 30, 2007, 17:51:32 »

Танче тая твоята свекърва имам чувсъвото че са я изпуснали от някоя клетка за зверове.Какъв е тоя човек бе?Как може едно цвете да не ти подари?А като видя малкия не вика ли "У на баба то........"?

Не, мила, нищо не каза!!! Само искаше да види ръчичките му от близо и каза, че му били дебели пръстите!!! crazy
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #663 -: октомври 30, 2007, 17:56:22 »

Ееееееееееее не, това твоето свекървище е чудо на чудесата, не стига че едно цвете не се е сетила да ти донесе, но и на всичкото отгоре и една хубава дума не е казала за внука си, а дори напротив. Тази жена няма душа  girl_impossible
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: октомври 30, 2007, 19:21:33 »

ще я приклоня съсем леко през терасата да и покажа колко са красиви цветята на съседката отдолу и опааа ама без да искам не волно ще я бутна просто да и ги покажа по отблизо  sarcastic sarcastic sarcastic после ще затворя вратата на терасата  tease tease и ще кажа на милото "ама мило майка ти си е тръгнала без дори да я усетим да не се е разърдила нещо?" pardon
и след това ще има danceg yahoo Yes без д ами мигне окото пък нека си повиси от парапета ще се умори и сама ще се пусне!!!!!живота е такъв понякога *db*ама ние сме на четвъртия етаж по ефектно ще е ако сме по-високо хихихи
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #665 -: октомври 30, 2007, 20:31:14 »

Мира, и ние сме на 4 етаж! Но свеки не идва на гости, последно беше миналата година на 30 декември! yahoo А тя иначе живее на 13 ет. и би се получило,но е доста зловещо като идея!!! Абе, не ми пука вече, важното е ние тримата да сме си ОК!!! yahoo good
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: октомври 30, 2007, 21:29:37 »

Точно така,вие тримата да сте си добре,пък то дето викат хората ще дойде мачка за погачка-тя като иска да  гушне бебчо,ти и кажиуче са и дебели пръстите за да го пипа.А това,че не иска да идва на гости у вас аз го намирам за приимущество,а не за недостатък-изтрябвала ти е само да ти дава акъл от преди сто години и да се прави на сведуща както правят всички свекърви.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #667 -: октомври 30, 2007, 23:45:53 »

Не, мила, нищо не каза!!! Само искаше да види ръчичките му от близо и каза, че му били дебели пръстите!!! crazy

Bulechka_TS,  angry Какви са тези коментари crazy beating Къде видя дебели пръсти на малко бебче? crazy

Я, хич не й се връзвай! Е, аз съм сигурна, че ти така и правиш good
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #668 -: октомври 31, 2007, 09:28:00 »

Булечка права си, че най-важното е вие тримата да сте здрави, да сте добре и да сте си зедно- по- важно от това няма  give_rose Мила наистина нямам думи за свекърва ти- не мога да повярвам как може да каже такива неща  shok Това е жена, която е майка, а това е внучето и- направо не ми го побира ума  girl_impossible Обаче наистина е по- добре щом не се виждате, защото въобще не ти трябва щом само може да те ядоса  Girl_sing Вие си се гледкайте тримата, а тази жена изобщо не се занимавай  girl_wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #669 -: октомври 31, 2007, 14:27:33 »

Не, мила, нищо не каза!!! Само искаше да види ръчичките му от близо и каза, че му били дебели пръстите!!! crazy

 laugh Ох, мила, извинявай, че се смея. Но дето се вика всичката ви мара втасала в отношенията ви с нея, че кусура й на бебчо пръстенцата. Ами като не ги харесва да не ги гледа! А вие тримцата продължавайте в същия дух - обич и разбирателство! Свекървата днеска я има, утре я няма!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #670 -: октомври 31, 2007, 14:39:37 »

Знаете ли,на мен пък ми е "жал" за такива хора!!!Тя никога няма да изпита това да бъде баба на малкия Константин,да му се радва и да му купува разни неща!!!На такива хора аз им казвам бедни душици!!!Такива,които рано или късно ще си останат самички,без да ги поглеждат нита децата им нито внуците,нито който и да е!!!
Таничка,не се обиждай на тази жена ами я съжалявай,защото тя е просто куха отвътре!!!Бъдете живи и здрави и много щастливи!!!А ти мила се благодари на Господ,че имаш твоите родители и твоят малък син си има истински баба и дядо,които съм сигурна,че страшно го обичат!!! give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: октомври 31, 2007, 16:14:28 »

Знаете ли,на мен пък ми е "жал" за такива хора!!!Тя никога няма да изпита това да бъде баба на малкия Константин,да му се радва и да му купува разни неща!!!На такива хора аз им казвам бедни душици!!!Такива,които рано или късно ще си останат самички,без да ги поглеждат нита децата им нито внуците,нито който и да е!!!
Таничка,не се обиждай на тази жена ами я съжалявай,защото тя е просто куха отвътре!!!Бъдете живи и здрави и много щастливи!!!А ти мила се благодари на Господ,че имаш твоите родители и твоят малък син си има истински баба и дядо,които съм сигурна,че страшно го обичат!!! give_rose

Деси, така е мила, права си!!! Тя сега не идва да вижда бебо, видя го само на изписването за кратко, аз не говоря почти изобщо с нея, съпругът ми последния път малко й се накара, че с нищоне ни помага и само от разстояние пита как сме, а моите родители са винаги донас за всичко!!! И тя взела да звъни на наще да ги разпитва как е бебо и какво прави, но тях ги нямало и си говорил ас брат ми, а той прости й казал: "Ами, всичко си е много добре!" Наистина е празна и сега не може да изпита приятните емоции, които вълнуват мен и Денис и майка ми,коятокато дойде все казва: "Искам времето да спира, когато съм при вас..." heart

Не, мила, нищо не каза!!! Само искаше да види ръчичките му от близо и каза, че му били дебели пръстите!!! crazy

 laugh Ох, мила, извинявай, че се смея. Но дето се вика всичката ви мара втасала в отношенията ви с нея, че кусура й на бебчо пръстенцата. Ами като не ги харесва да не ги гледа! А вие тримцата продължавайте в същия дух - обич и разбирателство! Свекървата днеска я има, утре я няма!

Пламик, точно това правя и аз, гледам ние да сме си ОК, защото това е най-важното!!! girl_in_love
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #672 -: ноември 02, 2007, 17:51:48 »

Танче, незнам какво да ти кажа освен, че коментара за празната душица беше идеален. А аз имам чувството, че са сестри близначки с моята, но лошото е, че ние живеем заедно.
Минаха 5 месеца от бременността ми,, а тя дори не ме е попитала как се чувствам. Не се и съмнявам, че реакцията и, и на нашето изписване живот и здраве, всичко ако е наред ще баде по-различна.
В началото ми тежеше много това, че не говори с мен, сега вече свикнах с това, ами сакън да не и открадна скъпоценното синче и да няма кой да юрка за глупости по цял ден.
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #673 -: ноември 02, 2007, 19:46:58 »

ауу като ви чета май трябва да кажа, че моята е много добричка nea
ама най-доброто в нашия случай, е че тя не е от София, та я виждам на 2 месеца веднъж, а понякога и на повече DANCE е лошото е че пък трябва да я търпя 48 часа bad
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #674 -: ноември 03, 2007, 00:19:45 »

ауу като ви чета май трябва да кажа, че моята е много добричка nea
ама най-доброто в нашия случай, е че тя не е от София, та я виждам на 2 месеца веднъж, а понякога и на повече DANCE е лошото е че пък трябва да я търпя 48 часа bad

Emma, така отдалече любовта се запазва най-добре, май laugh laugh
При мен лошото е, че свеки дори и за 48 часа да я видиш, те затрупва с едни изисквания, все е недоволна и сърдита (като малко дете angry) и все се бърка навсякъде beating crazy
Доста е дразнещо angry
Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines