Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 22:29:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333482 пъти)
 
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #600 -: октомври 01, 2007, 11:52:54 »

че само заради майка му няма да се разведем laugh
funnytooth funnytooth funnytooth А аз му казах че само заради моята и неговата можем да го направим girl_wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: октомври 01, 2007, 12:24:38 »

Ами мила този вашия вариант е по-често срещания :laugh:Но при вас съм сигурна,че няма да се случи! girl_wink
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: октомври 05, 2007, 10:49:54 »

Ох момичета вчера моята свекърва направо ме разби с един израз. Ние живеем в един град, но аз избягвам да ходя у тях и вчера с милото отидохме, че беше наел един работник да им прави нещо и да го видим до къде е стигнал. И понеже бързахме аз си стоях в колата без да слизам. Изведнъж гледам свекито на врата и ми вика "Оооооо ГОСПОЖИЧКЕ" как си, защо не влезете, забравила съм ти физиономията laugh. И след пет секунди се усети, че не съм госпожичка, ами вече съм госпожа, ама в крайна смека тя нали нищо не усети от организацията за сватабата и затово още ме мисли за госпожица. Оф, оф че и на 10.10 има рожден ден и ще трябва да ходим ще прекарам една ужасно тъпа вечер, ама няма как.
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #603 -: октомври 05, 2007, 14:49:39 »

goldi , не я мисли, тя по този начин май обижда повече сина си отколкото теб. А за рожденния ден има едни разни хапченца за успокояване по-леки и по-силни.   :pill:Като  вземеш двечки и няма да се нервираш, само гледай да не пиеш алкохол, че ще ти стане тогава много весело   girl_haha SERENADE Tongue    и ще се шашне жената
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: октомври 08, 2007, 13:24:48 »

Голди, не й се връзвай и не й обръщай внимание. Много смешно ми стана на твоя пост - "госпожичке"?  laugh Изтърпи я и на рождения ден, покажи й че я уважаваш и толкова - една вечер се изтрайва.

Ох, момичета...аз незнам какво да кажа. Много съм объркана и в същото време много разочарована. Понеже със свекърва ми живеем наблизо, след сватбата тя редовно идваше и показваше загрижеността си, но след като онзи ден се случи тази случка, повече не идва... Беше неделя вечер и се бяхме прибрали от хижа, на вратата се почука, отворих - беше тя. След като ме попита какво правим и т.н. каза да отидем в тях -  че е наготвила това и това. След което ми зададе въпроса: "А ти какво направи? Нищо?" Зададе си въпроса и си отговори сама. Направо ме застреля, няколко секунди стоях вцепенена и се чудех какво да кажа, след което казах, че готвя в момента. Адски много се ядосах. Какво право има тя да ми се бърка какво съм сготвила? Каквото сме направили, това ще ядем, какво значение има? Или си мисли, че аз съм най-неспособната??? Лелллеее, не го очаквах, защото досега сме имали що-годе добри взаимоотношения. И докато се чудех защо ми го зададе този излишен въпрос и се занимавах с нещо из кухнята, олиото в тигана ми изгоря и се подпали. Не можах да разбера кога стана - за секунди. И докато се опитвах да го загася си изгорях ръката - не исках да ходя в болница, но милото ме накара, резултатът беше 2-ра степен изгаряне на китката и дланта, цялата ми ръка беше на мехури. Ужас! Приемем, че и аз имам вина за случилото се ама адски много ми причерня след тази нейна реплика и забравих за тигана  blush Същата вечер моичкият след като се ядоса и той, отиде да й каже, че щом не знае да говори, по-добре да не идва. Надявам се да си е взела някаква поука, може би и за това сега не идва. Както и да е, вече съм по-добре, а тя дори не забеляза ръката ми или така за нея е по-добре, не знам... въпреки че онази вечер бяхме в тях (имаха гости, които не успяха да дойдат на сватбата и трябваше да ги уважим).

Междудругото тя е единствения човек, който ме е натъжавал толкова. Преди сватбата ми каза един ден: "Майка ти толкова се престарава, че чак ме дразни!" и то с такава злоба, че няма на къде... Милото казва, че тя не мисли преди да говори и може би се опитваше да ме предпази някакси. Но както и да е, приех, че всички сме много изнервени преди събитието и й го простих, но никога няма да го забравя. Все пак аз имам една единствена майка и друга няма да ми стане такава. Ще продължа да я уважавам заради милото, но ми се ще по-рядко да се виждаме, защото все намира някоя реплика, с която да ме изкара извън релси.
Вярвам, че тя наистина е добър човек, който винаги ще ти се притече на помощ и искам да се разбираме добре, но след всичко това наистина е много трудно. Извинете за дългия пост милички, но просто трябваше да споделя с някой.  cray
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: октомври 08, 2007, 13:30:52 »

Лелелелеле, какви неща. Аз и да се напъвам даже, от кумова срама дето се вика, не мога една лоша дума да кажа за моята свекърва. Аз даже хич и като такава не я приемам. Тя си е Тони за мен.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: октомври 08, 2007, 18:42:47 »

Еееееее Ина, ама ти си уцелила 6 от тото. Браво!!!  Bravo
На вас момичета, случили на свекърви пожелавам да им се радвате и да не се развалят отношенията ви. А на другите момичета, които са с опънати нерви от свекървища пожелавам да не им обръщат внимание и колкото по-рядко имат вземане даване с тях, толкова по-добре!  good
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: октомври 09, 2007, 05:42:18 »

Ами май има една такава работа с моята свекърва,да.Ние никога не сме живели заедно, още от самото начало си имахме с моето момче собствено жилище, но ходим често у тях на обеди, на вечери и разбира се просто ей така.Не живея далече от нас, много си паснаха с моите родители също така и като се видят не могат да се наговорят.Купонджии са всичките големи, не ни се бъркат за нищо а пък иначе винаги са готови да помогнат когато и с каквото и да е.Много ми става неприятно като чета за проблемите, които много момичета имат с майките и бащите на половинките си и само се моля да не станем и ние такива змийски родители. Мацки, ако не можете да се справите с такива тъпизми, възможно ли е поне да ги игнорирате, че да ви е все пак по-лесен живота.
А най-хубаво ми става когато прочета за половинка, която подкрепя жена си и не се прави че такъв проблем не съществува. Евала! Не че застава срещу майка си, разбира се, а евала за това, че не е като кон с капаци пред неприятностите.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: октомври 09, 2007, 10:45:53 »

ina_lemon и ние сме така и чак ме е страх да се хваля,че нали знаеш "никога не казвай никога!",ама не мога да си изкривя душата като са си готини хората,а и на вилата може да се каже,че си живеем заедно като сме всички на куп...А и мъжа ми винаги ме е подкрепял,ако случайно си мисли,че мога да се засегна от нещо,макар и да не е имало такива случаи,даже прекалено се сопка на майка си и иска все да е прекалено самостоятелен,че чак аз му правя забележки и я защитавам :laugh:Ние двете понякога даже се съюзяваме с/у него :laugh:Ама,ако имахме дразги и аз щях много да го изживявам и едва ли щях да мога да игнорирам проблема,все пак мъжа ми е част от тях,а всички заедно сме едно семейство,а аз така да държа на семейството като институция!Само мога да съчувствам на горките момичета и да се надявам да не са толкова чувствителни като мен...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: октомври 09, 2007, 21:07:28 »

момичета завиждам ви благородно за отношенията със свекитата ви Bravo
аз с моята все повече и повече не се разбирам вчера например идвам у милото и те понеже чистеха къщата след ремонт и дочувам от другата стая майка му "аз ще изчистя прозорците то се е видяло че няма кой тя като  е такава!!"така ми стана гадно така плаках cray cray :'(и понеже съм тъпа и добричка патка на другия ден и се извиних че не съм могла и няма да мога защото съм от сутрин до вечер на работа!!! момичета така ми стана криво не могаа да повярвам че е такава нищо
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: октомври 09, 2007, 21:08:15 »

че мислех че съм и свикнала :'(извинете ме но още съм разстроена cray
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #611 -: октомври 09, 2007, 21:14:22 »

момичета завиждам ви благородно за отношенията със свекитата ви Bravo
аз с моята все повече и повече не се разбирам вчера например идвам у милото и те понеже чистеха къщата след ремонт и дочувам от другата стая майка му "аз ще изчистя прозорците то се е видяло че няма кой тя като  е такава!!"така ми стана гадно така плаках cray cray :'(и понеже съм тъпа и добричка патка на другия ден и се извиних че не съм могла и няма да мога защото съм от сутрин до вечер на работа!!! момичета така ми стана криво не могаа да повярвам че е такава нищо
Оххххх мила тя още ли продължава да те дразни  diablo Еееее не мога да ги разбера, но чак да се извиняваш...прекалено...тя да не би да не знае, че ти си на работа от сутрин до вечер... *db*Миличка, така ми се иска да не се разтройваш...не и сега, когато ти предстоят толкова хубави вълнения....
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: октомври 10, 2007, 10:26:39 »

Милата ми Клео!Как е възможно така да те тормози в този миг!А и как да ти кажа да не й обръщаш внимание като знам,че и аз съм същата чувствителна и все гледам да не нараня някой... cray
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: октомври 10, 2007, 10:29:41 »

tonitta я бягай да коментираш аватари, ние с тебе в тази тема не сме на място много с нашите свекърви слънца.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: октомври 10, 2007, 10:31:34 »

kleo_20 ,от всичките твои постове които съм чела ми се струваш жизнерадостно и добро момиче!!!Не позволявай на никого да те променя .... give_rose
Сега аз дави кажа малко за отношенияга с моето ново семейство....Както вече съм писала по-напред аз не се оплаквам от моята свекърва!Тя е добър човек,грижи се за мен,купува ми някакви неща от време на време и мисля,че вече напълно ме е приела!!!НО...винаги има едно но нали знаете!!!Това,че все още живеем заедно ще ме побърка...Нищо не ми прави жената,напротив готви ни,гледа ни и т.н.,но просто имам нужда от собствено пространство,от местенце където аз да съм господарката,така да се каже!!! blush Сигурно тези,които живеят с родители ще ме разберат!!!Просто всеки трябва да си има своята крепост,която да подреди както иска и да се чувства там наистина вкъщи!!!А моята свекърва понякога ми казва,че има чувството че не се чувствам у дома си....и може би донякъде е права,просто защото засега си нямам собствено кътче,където да сготвя нещо на мъжа си и да го изненадам с вечеря на свещи например!!! Незназнам дали се изразих ясно,но идеята ми е че те са различно поколение със свои си разбирания и няма начин,колкото и мили и добри да са понякога да не се получават дразги,особено когато делим една къща с тях!!!
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines