Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 20:43:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333414 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: септември 24, 2007, 09:23:46 »

Мири разбирам те напълно !!! на милото биологичния му баща, също не дойде на сватбата тъй като се чустваше обиден !!!! но все пак вторият му е супер точен и смея да кажа, че той му е истински баща !!!!

на 04.09 милото имаше рожден ден, а той даже не му се обади и колкото и да не сразбират и да е загубена връзката им като баща и син, все пак му стана криво, макар и да не го показваше !!! да не говорим и за други простотии, които просто не са присъщи за такъв човек !!!

гледайте се само вие двамата, Крис явно вече е осъзнал що за баща има, боли (всеки на негово място ще го боли), но ти си до него, остави го да си изживее болката, ще я превъзмогне заедно с теб !!!! нищо не можеш да направиш освен да си  с него и да се разбирате !!! успехи  smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: септември 24, 2007, 09:30:03 »

Ели, мога само да си представя , колкокриво му е било на милото ти, но си много права, просто трябва да ги оставим сами да изживеят болката си , ние само трябва да им показваме колко много ги обичаме.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: септември 24, 2007, 09:46:10 »

Напоследък, когато чета тази "мила" темичка и ми се иска да взема отношение, да кажа 2 мили думи на момичетата "пострадали" от съответното отношение ме обзема такъв бяс... diablo diablo diablo diablo diablo diablo че се въздържам, за да не ме изгонят от форума след това.... laugh
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #588 -: септември 24, 2007, 16:03:29 »

 най хубавото при мен е че живеем в чужбина и сме далллллеееееч от тях.свекарвата е щастлива по големия и син е на 40 год.и не е женен и няама приятелка.свекара е мноооого доволен че сина му е женен ама по доволен е от това че кумата е като него от село и че била много оправна.след сватбата се събрахме с кумовете и приятели и роднини и изгледахме диска от вечерта....свекара ме издразни с непрекъснатото повтаряне че кумата била прекрасна много била хубава само дето не изрази съжаление  че сина му се е оженил за мен.аз си траех и продалжавах да си му викам татко.наскоро имах рожден ден и свекито се обади да ме поздрави свекъра го нямаше но той  поръчал да му звъннем като се съберем с кумовете да се почерпим че искал да ги чуе тях................а не да ми честити.... crazy.така ли казах си аз на ум.... от тук нататък нека кумата да ти вика татко за мен  ще си вече АЛО laugh.Каквото повикало такова се обадило.ма да промениш манталитета на селянина се оказва мисияс невъзможна  Tc
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #589 -: септември 24, 2007, 16:11:55 »

Момичета искам да Ви кажа нещо.Не им обръщайте внимание.Защото такива хора просто не заслужават да се ядосвате заради тях и да им правите кеф с това.Обичайте си мъжа и му се радвайте.а за роднините колкото по далеч толкова по добре.
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: септември 24, 2007, 16:17:20 »

И аз съм на същото мнение като gucci. Колкото по-далеч, по-добре. Ние с моята свекърва се разбираме чудесно, може би защото почти не се виждаме и сме далеч една от друга! Чуваме се от време на време по телефона, но не ни остава да се сдъвчим  Wink Не им обръщайте много внимание!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #591 -: септември 24, 2007, 16:50:25 »

да, ама е много лесно да се каже "не обръщай внимание" когато не ти е на главата...А да ви питам като се опитвате да не ги забелязвате, а те постоянно като си натрапват  присъствието и мнението и се опитват да бъдат влиятелна част от живота ви какво щеше да ви е на вас!Не искам никого да обидя - просто казвам, че е адски трудно да не обръщаш внимание - НЕВЪЗМОЖНО!Бъдете щастливи без свекървите си и се наслаждавайте на щастието да живеете без тях!
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #592 -: септември 24, 2007, 17:12:24 »

Много важно  mesalinka  свиркай си и да не ти пука  Blush  Ако ще и Клеопатра да е избрал свекъра, мъжлето ти е избрало ТЕБ. То и кумата да беше избрал на свекито, тогава някоя друга щеше да му харесва, нали знаеш: "чуждата кокошка патка изглежда" А и много важно коя харесва, той нали трябва свекървата да си търпи.
Смея да твърдя при нас, че ако не са възхитени от мен,  то поне не са недоволни, а и с  моя свекър се шегуваме на тази тема, той все подмята, че хората от Добруджата и котка дори не си вземали /нали съм от Добрич/, а сина му жена взел, а аз му отвръщам, че там вината е негова щом сина му не е наясно с тая мъдрост, и  че ако сина му смята, че има по-хубава от мен, да ме зарязва и да си вземе нещо по-добро, но един ден ще разбере, че по-хубава няма да намери и пак ще трябва да се върне при мен.  laugh . На свекъра му трябва достоен опонент и поне засега е доволен от избора на сина си. Свекървата казва, че единствена аз му вървя по акъла и му вкарвам някакви глупости и после му гледам сеира - кой ще му дойде на акъла да ръси валериан по двора със свекър си, за да дебнат бездомните котки и да ги стрелят с въздушна пушка. /съжалявам ако се стресне някой от любителите на котки, не съм садист, просто по никакъв друг начин не можехме да защитим нашата котка от нападения, а и може да си представите като се разгонят 7-8 котака да мяучат в двора и да се опитват да влязат дори в къщи/  

Дидке наистина е много трудно, когато живееш с тях и особенно ако искат да помагат, по свой си начин, да се месят и да дават акъл. Представям си колко щяхме да се обичаме, ако бяхме отделно. Спокойно или ти ще свикнеш да слушаш и да не чуваш или тя ще започне по-малко да се меси, като види, че много не яотразявате като фактор
 
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #593 -: септември 25, 2007, 09:05:02 »

Дай Боже  tanichka да стане и то по-скоро!!! И ти не му мисли на свекъра, а и не мисля, че трябва да се правим на маймуни, за да ни харесат!Важното е мъжлето да ни харесва, обича и защитава, а дъртите да си се оправят! blum
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #594 -: септември 25, 2007, 11:10:02 »

Дай Боже  tanichka да стане и то по-скоро!!! И ти не му мисли на свекъра, а и не мисля, че трябва да се правим на маймуни, за да ни харесат!Важното е мъжлето да ни харесва, обича и защитава, а дъртите да си се оправят!  ..........-Това е така ама и от разстояние....абе май всички мъже слушат маминка лошо е ако прекалено много са замайчени както се изразяават старите хора.мама това според мама онова...като  че ли ти няамаш майка коиато също деца е изгледала.Добре че мъжа ми вече години наред е в чужбина те не са му дали нищо та не могат да се изказват без той да ги пита  Bravo АЗ се му казвам добре  не си останал при вашите а си избягал в  чужбина....тук приятелите му са супер свестни и интелигентни момчета и той доста е понаучил и се е пообразовал от средата в която живее...иначе му казвам 4е в БГ би си останал един селчо и нищо повече  laugh...И той не ми се сърди а се съгласява с мен.аз тази година се срещнах с негови приятели и казвам ви разликата е голиама колкото от земята и небето.Но за съжаление за свекъра е късно да се промени  sad ма както казах за мен той е просто АЛО laugh
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #595 -: септември 25, 2007, 11:36:51 »

Мен свекито вчера ме разби Wink За сватбата тя ми даде парички и аз си купих бижута, но не са златни, тъй като аз злато не нося Girl_hide И вчера милото като минавал през тях му казала "Ех Весито защо не си купи златни бижута за сватбата, ето сега на златото цената му се качи"???? и аз така  shok Питам го "е какво като се е качила, трябваше сега да ги продам ли  Girl_hide laugh" Направо ще падна с нея- понякога такива реплики вкарва  good А той милото вика нали я знаеш каква капиталистка е какво се чудиш Girl_hide
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: септември 25, 2007, 11:47:32 »

А той милото вика нали я знаеш каква капиталистка е какво се чудиш Girl_hide
Това доооооста ме развесели, Весиииииииии..... laugh laugh laugh
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #597 -: септември 25, 2007, 12:03:37 »

 Е, mesalinkе , след като сте толкова далече от АЛО-то, не му мисли, за няколко дни годишно, че сте се видяли, приеми го като лека тръпка от Балканите и си гледай мъжлето и нали си знаеш по женски тихо и упорито му изкорени битовите навици, които все още напомнят за село.    

Момичета съжалявам ако съм дала грешна представа, но честно казано ми е забавно със свекъра, при нас проблемите идват от отношенията на свекитата с милото и по-точно от различното им отношение към милото и брат му, което няма как да не се отразява и на мен. Никога не съм си мислела, че някой може до такава степен да дели децата си. Не може единия да ти е винаги виновен за всичко и да си много учудена като разбереш, че няма нищо общо. При нас другия брат е момчето на мама и на него винаги му се говори нежно и с молба в гласа. Колко често съм казвала репликата: "Не беше Сашо, а брат му..." и  после колко изненадана отговаря свекито, че не знаела. Ами като не знаеш не се нахвърляй върху него.  Оттам идват проблемите, милото като се скара с майка си и ми е криво да го гледам така, а и на нея не мога да й се начудя уж е умна, интелигентна жена, във всяко друго отношение е чудесна, дори и нещо да иска да посъветва, го прави културно и не си налага мнението и затова ми се иска да се отделим , за да продължим да се обичаме. Свекъра доста време от годината го няма, но когато си е тук не съм забелязала да има същото отношение като свекървата и дори един път каза на брат му, че вместо само да топли краката на гаджето си, може да им помогне малко на него и на милото.  

Веси твойто свеки да не играе на борсата, че така следи цените на златото  laugh
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #598 -: септември 25, 2007, 12:12:25 »

Мацки какво да ви кажа тя свекито е страхотна- наистина ви казвам има и други такива бисери, но аз не ги записвам и като ги изтърси направо се чудиш какво да правиш- да се смееш ли да се сърдиш ли??? Капиталистка и вика, защото за нещо свързано с пари не можеш да я метнеш- винаги ще има печалба, а за борсата трябва да и го предложа наисина- ще изкарат пари  laugh
Друг бисер- миналата година цялата рода на гости и аз викам на милото че няма да се женя още и незнам кога всъщност ще искам-може би живот и здраве след някоя и друга година (не че той припираше ) . И какво мислите свекито- ами той след няколко години може вече да не е свободен -:laugh:-а ние заедно от 3г.и 1/2!!! И след тая реплика всички първо бяха  shok а след това  laugh laugh laugh
Та такова си е моето свеки- ама аз пак си я обичам  Girl_hide
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #599 -: октомври 01, 2007, 11:38:43 »

Аз пък искам за пореден път да похваля моята-така я обичам,казвам ви!Не мога да се сетя за нито 1 обидна или язвителна реплика за цели 8г.!Даже като се прибрахме от сватбеното пътешествие и ми звъни какво да ни наготви,с какво да ни посрещне и като й позвънихме на вратата и тя с просълзени очи се втурна и първо даже мен прегърна и разцелува и после и двама ни(много се беше притеснила от дългия път,но не го показа по телефона,за да не ни тревожи!).Толкова ми стана мила за пореден път!И като си тръгвахме казах на мъжа ми(понеже се бяхме поскарали същия ден),че само заради майка му няма да се разведем laugh
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines