Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 18:48:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333332 пъти)
 
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: август 31, 2007, 08:32:16 »

Аз вече хич не я чувам,ама наистина така се научих.Тя си говори ама какво казва не чувам blum,кимам мисля си мои работи,пък и я виждам рядко.Но беше време когато беше страшно.Но за щастие вече нещата са добре.Дано така да остане.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: август 31, 2007, 09:11:35 »

И аз се научих и отдавна не я слушам мила какво говори!Пък и да я чуя н че иам значение, правя си каквото аз си искам!Просто е супер дразнещо, когато живеете заедно да мрънка за всяко нещо и все да е намесена и компетентне за всичко Spam ...... независимо дали я слушаш или не!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: септември 01, 2007, 13:48:17 »

Аз добре, че не живея със свекитата, но пък често милото ходи да ги види, понеже живеем в един град и аз ходя с него/не че искам, ама заради уважение към него/ и много се дразня всеки път. Все като отидем все го карат нещо трябвало да се свърши и т.н, все акъли и аз направо откачам, а милото ми вика прави се че не чуваш, те си говорят той все едно не ги е чул и не се ядосва. Време е и аз вече така да почна да правя, че инаме много си натоварвам нервната система, а и си изкарвам всичко на милото, пък той не е виновен, че родителите му са такива bad
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: септември 12, 2007, 17:35:58 »

Oh my ... Ужас е!!! Мъча се да не се вживявам, но не се получава angry.
Във всички се меси. Даже в началото беше решила, че трябва тя да направи сватбата - на 300км от София?!, защото иначе щала да се чувства като гостенка?!
Имам такива смешни и жалки истории с нея, че ако ги разкажа всички, трябва да отворя нова тема в този форум. Приятелките ми си мислят, че преувеличавам при положение, че даже спестявам неща smile.
Доброто в цялата работа е, че е доста далеч и се чуваме веднъж седмично.
След два месеца е сватбата и имам още много материал да събирам sad.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #559 -: септември 12, 2007, 21:03:39 »

Миличка не се ядосвай от сега- те свекитата са такива, кога без да искат кога умишлено ни засягат или ядосват  Girl_hide Ти не и обръщай много внимание (доколкото е възможно),а  и нали е надалече- имаш по- важни неща за които да мислиш (и по- хубави  girl_in_love). А и защо тя ще казва къде ще е сватбата- това трябва да си го решите вие  girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: септември 12, 2007, 21:10:42 »

за свекитата или добро или нищо като за знаете кои хора  *THUMBS*аз съм се убедила вече моята ме изважда извън нерви само като и видя мазната муцуна и ми иде да я  beating beating P-(засиля в някоя стена.но казах си стига nea няма да се ядосвам и да се тормозя.мъжлето ми ме обича и за мен това е най-важното!няма да обръщам внимание на мрънкането и недоволстването като не е на кеф и не и е сгодно защото тя е несгодна като лев опиняк(това е цитат)врата е там и там и да си заминава и ще я наричам мамо или маме или майко или майче или каквоот и там да е некога в миналото завбъдеще *crazy*да си гледа двамата за мен тя е "ти" и  "ей" и  нищо повече!край аз свърших поучете се от мен милички и не си слагайте на сърчицата невинни свекарси глупости
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #561 -: септември 13, 2007, 08:52:47 »

шапка ти сваля сладка, че вече се чувстваш така, че като знам как й се нервираше и ти..... good браво дано наистина винаги така се чувстваш и дано и всички останали тормозещи се булки го преживеят така!!!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: септември 13, 2007, 10:06:56 »

Милички мисля,че човек като се напати достатъчно и в един момент вече нищо не може да го изненада и опари!Много жалко,че наистина отношенията ви са такива,защото е чудесно да се разбираш със семейството на половинката...А иначе е едно напрежение.Аз вчера излизах със свекито и хапнахме и после в тях гледахме снимки,жената извадила снимки и за нас,и за нашите-винаги мисли за всичко и е толкова внимателна!Имам чувството,че не мога да й кажа "майко",но като че ли все повече започвам да я чувствам като такава... girl_in_love
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #563 -: септември 13, 2007, 11:51:15 »

И аз да споделя, моето "свеки" е страхотна... Абсолютна кариерстка, която бяга маратони, и три-бони (май така се казва, 2км плуване, 45км с колело, после 16 км бягане)... не се меси въобще, и е много мила. Не мога да кажа че е най-добрата майка на света, но може би и затова е перфектната свеки!

Единствения човек който не харесвам в "новото" си семейство е едната сестра на мъжа ми... тя е абсолютна пепелянка.... адски гаден човек е! Към мен се държи добре, но като цяло към хората е гадна! Дано гените и няма да се прехвърлят на нашите деца, че ще бъде много много лошо  beating Тя беше единствения човек на сватбата ни който допринесе леко негативност...
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #564 -: септември 13, 2007, 12:30:20 »

Мила аз щях да те питам точно за вашите отношения с новото семейство,че ми е интересно как е с чужденците?Мисля,че там е по-различно и не се бъркат толкова като тук,по-самостоятелни и дистанцирани са...Но може и да греша.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #565 -: септември 13, 2007, 18:22:41 »

Много се разбира ме със семейството, адски свестни хора са и са си културни... Преди една година живяхме заедна за почти 2 месеца и беше без никакви проблеми, дори ако си бях при мойте родители щеше да е по-тежко  laugh Някак си те са хора които си гледат техния живот, което е хубаво и лошо, няма е същата близост която аз имам с моите родители, но за едни свекъри това си е прекрасно!

Не ни се месят, но едва ли ще търчат да ни гледат децата един ден laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #566 -: септември 14, 2007, 01:01:42 »

Аз със тези хора никога повече не искам да се виждам! Все съм виждала някой да насочва толкова злоба към някого, но никога не съм си мислела, че съм човек, който заслужава толкова злоба да бъде насочена към него! И не съм предполагала, че съществуват нормални родители, който изгарят от нетърпение да развалят брака на момчето си, когато той е съвсем пресен...  Cray Питам се защо и кому е нужно, но знам че въпросите ми никога няма да получат отговор. А толкова ми се искаше поне мъничко да ме харесат и обикнат или поне да се престорят, че няма да остана завинаги "чуждата" в семейството...  Cray
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #567 -: септември 14, 2007, 08:02:16 »

Не се натъжавай,звучиш много натъжена,а не виждам да има някой който заслужава ти да си тъжна.Те свекървищата и аз не мога да ги разбера защо изгарят от желание момчетата им да са сами и нещастни.Ама то май и те не знаят.Не се ядосвай и не разрешавай тяхната лошотия да застане между вас двама,че това е страшно.Ако вие двамата се разбирате никой друг няма значение дали те харесва или не.
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: септември 14, 2007, 08:41:38 »

Така е мила prin4ipessa, натъжаваи !Наистина никоя от нас не заслужава държанието на свекървите ,но за съжаление повечето се държат без причинно така.Не трябва да си тъжна от този факт.Обичаите си се двамата и не им обръщаи внимание.
Аз моята бъдеща свекърва даже нямам желание да я чувам и по телефона и не го и правя.Скъса нервите на моето момче покрай сватбата.И всеки ден осъзнавам все повече каква щастливка съм ,че живеем в различни градове.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: септември 14, 2007, 08:49:17 »

Мила prin4ipessa много се натъжавам като чета такива неща!И аз не мога да си представя как е възможно да ъсществуват такива хора!Лошото е че много бракове се разпадат именно заради такива неща и за това моля те не им се поддавай!Дано и мъжа ти да вижда за какво става въпрос!А мила ти не беше ли писала преди време,че уж вече те приемали и се държали добре?ако е така егати лицемерието! beating
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines