Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 16:37:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333131 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: август 27, 2007, 12:46:26 »

Не Марийче, не дойде cray
А аз си мислех, че преиграва и просто така си е говорил  crazy Oh my ...
Е, щом така е решил  pardon
Важното е че вие сте си изкарали хубаво и не съжалявай за нищо - той е изпуснал!  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: август 27, 2007, 12:56:12 »

Ехоооооо, здравейте милички! Малко включване от мен! Сватбата мина и замина като миг, беше прекрасна и аз толкова се забавлявах. А за свекъра да кажа, че не го преклоних. Но съм толкова горда от моя вече съпруг - такова спокойствие и увереност излъчваше през цялото време. Това беше най-важното и достатъчно за мен.
проблема си е лично негов и ще тежи на неговата съвест!!!!!  Bravo че сте си изкрали страхотно, а за друго да не ви и пука!!!!!!! Отвръщайте с усмивка на всичко и всички и се обичайте!!!!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: август 27, 2007, 12:57:40 »

изобщо да не ви пука *THUMBS*и без него е било страхотно не го мислете гледайте напред и се обичайте топва е най-важното give_rose
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: август 27, 2007, 13:07:11 »

важните сте вие двамата мила, не го мисли повече! И щом сте си изкарали хубаво значи всичко е супер!Пожелавам ви дълъг и усмихнат семеен живот!Бъдете много щастливи  Dance
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: август 27, 2007, 13:40:40 »

наистина не го разбирам свекъра ти, но както си е решил - все пак синът му се жени !!!!! вче какво ли не очавам от възрастни хора като дечица са и само ни ядосват smile
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #530 -: август 27, 2007, 18:34:14 »

Миличка наистина важното е че сте си изкарали супер- браво и Честито  give_rose give_rose give_rose Гледайте само напред в бъдещето, а какво ще е то зависи само от вас  Wink
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #531 -: август 28, 2007, 09:12:01 »

Мила yanna ,

излишно е да казвам ,че съм потресена от постъпката на свекър ти ,но ти недей се ядосва и недей го мисли повече!
Важното е , че си успяла да се забавляваш и да се насладиш на този прекрасен ден!
Още веднъж Честито скъпа Госпожо , желая ви много семейно щастие! give_rose
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: август 28, 2007, 10:09:14 »

Yanna, мила всички са прави - не се ядосвай. Само свекър ти е загубил от това, че не е присъствал на сватбата на сина си. Важното е вие да си се разбирате и обичате с твоето мъжле. А аз едно честито не получих от моя свекър, който също не дойде, но и не беше поканен (това вече е друга тема и няма да ви досаждам със сем. глупости).
Бъдете винаги влюбени и се подкрепяйте!  give_rose
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #533 -: август 28, 2007, 11:31:42 »

И аз се присъединявам към мнението на другите , да не се притесняваш и ядосваш , само той губи в този случай. Важното е вие да сте прекарали добре , защото това е вашият ден. Няма да разказвам за моя какво направи на другия ден , че като се сетя и.... hysteric , то мъмрене , то критики...., ама да са живи и здрави. В началото мислехме да ги поканим да присъстват в гражданското , но като видяхме какъв интерес проявяват относно сватбата и как ни помогнаха (точно никак и дума не обелиха по въпроса) затова решихме направо да ни чакат в механата. И двамата с мъжо не съжаляваме , че направихме така. Дори стана много по-добре.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: август 28, 2007, 11:59:24 »

Eeee как е възможно да има такива родители  Oh my ..., да правиш проблеми и нараняваш сопствените си деца.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #535 -: август 28, 2007, 12:57:26 »

Eeee как е възможно да има такива родители  Oh my ..., да правиш проблеми и нараняваш сопствените си деца.
Повярвай ми има такива родители и вече си мисля, че стават мнозинство.Аз също съм силно възмутена и да е жива и здрава майка, че тя ни помага много и безкрайно много си я обичам. Пожелавам на момичетата да нямат проблеми с родителите на мъжа си или недай боже със свойте собствени!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: август 28, 2007, 20:06:05 »

Да,наистина е ужасно да не се разбираш с роднините покрай сватбата!Аз в началото на подготовката имах малък конфликт с майка и много се ядосах,та така и попаднах в болницата-получих жлъчните кризи и ми махнаха жлъчката и тогава ми беше адски гадно и не ми беше до празнуване и подготовки,дори ми се плачеше и ми беше много мъчно :'(Но слава богу този период трая много кратко и всичко си се нареди и после бях много щастлива и вече си усетих тръпката и удоволствието на подготовката.Но тогава си представих какво е да нямаш подкрепа от близките и сега разбирам всички,които също са го преживели.
И се благодаря на Бога,че не само свекито,а и всички роднини на половинката са ми безкрайно близки и много се обичаме.Дори сега вече си имам и баба и дядо,защото иначе нямам... Mad girl
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: август 28, 2007, 20:36:38 »

tonitta, радвам се, че се разбирате толкова добре със семейството на половинката ти - запазете тези отношения колкото може по-дълго.  give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: август 28, 2007, 21:05:08 »

мерси много мила!Така сме вече 8г. и дано никога това да не се промени!
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #539 -: август 28, 2007, 21:20:53 »

И аз се радвам за теб, миличка. Хуваво е, че получаваш разбиране от родителите на бъдещия си съпруг. А майчето, си остава най-голямата опора за нас каквото и да говори или прави.
Вярвам, че щом са те приели толкова добре, това ще продължи и занапред.

Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines