Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 16:35:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333119 пъти)
 
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #510 -: август 24, 2007, 18:46:51 »

Милички наистина трябва да престанем да си вдигаме нервите за тези неща, че така до никъде няма да стигнем  Girl_hide То нали знаете никога не можем да угодим на всички-  а само се тревожим и ядосваме и наистина после виждаме че е било за глупости  Girl_sing И на мене ми сервираха гости в последния момент, карах се с баща ми, карах се с майка ми ама какво да се прави  Girl_hide Свекитата и те се опитаха ама ние отбихме атаката нежно и те хората се съгласиха  Wink
yanna миличка не се ядосвай- дп колкото е възможно това, говорете пак с човека, ако нищо не стане бъди до твоя любим и се наслаждавайте на прекрасният ден в който вие сте най- важни  give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: август 24, 2007, 19:59:47 »

Мила yanna това наистина е ужасно грубо и невъзпитано от негова страна!И мисля,че на мъжът ти това няма как да му хареса,а наистина ще му скапе до някъде празничното настроение.Мога само да кажа,че съжелявам и се надявам любовта ви да ви помогне да преодолеете този неприятен момент!
Бъдете щастливи въпреки всичко,макар да знам,че има ли такива дразги щастието да не е пълно,но и къде го дават така?Май само в Рая,а ние не сме ангели.... girl_wink give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: август 24, 2007, 20:04:01 »

не мога да повярвам как е възможно та той му е син родно дете ohmyтова е невероятно как може да има такива хора *crazy*мила не се ядосвай не остана и време за това!!!бъди до мъжлето си той има голяма нужда от теб сега и се наслаждавайте на прекрасната си сватба и на съвместния живот!!!!не мисли за баща му и античовешката му постъпка!!!спокойно @}->--весела сватба и многогоогоог щастие и за двама ви DANCE
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: август 24, 2007, 22:34:15 »

Благодаря ви милички Клео, Веселушко и Тонита за подкрепата и разбирането. Само тук наистина мога да споделя всички мои емоции покрай сватбата. Толкова ми станахте близки и толкова ще ми липсват тези писания след утре. Ее, надявам се да се вкюча скоро в другите теми и да се похваля  yahoo DANCE.
Съжалявам за отплесването  give_rose
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: август 25, 2007, 23:52:04 »

Малеее,bibsi типична свекърва!Ужас!Тя явно не гледа на теб сериозно,а синчето й е на първо място!А щом харесва и Костов.... bad

Какво лошо има да харесваш Костов  crazy
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: август 26, 2007, 07:01:18 »

Не мисля,че точно тук му е мястото да спорим на политическа тем.Просто съм изразила някакво лично мнение.По принцип съм против всякакви крайни пристрастия за които и да са политици.По-скоро съм привърженик на "Приказка за стълбата",ако ме разбираш какво имам предвид.
Съжелявам,ако съм наранила нечии убеждения!
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: август 26, 2007, 09:15:55 »

Мила yanna ,

искрено се надявам следващият път като влезеш тук да се похвалиш ,че свекър ти все пак е размислил и е дошъл на сватбата ви и се е представил отлично и достойно! NO give_rose yahoo

Много те моля да кажеш дали моите надежди са били напразни!
Наистина стискам палци!!! good good good

Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #517 -: август 26, 2007, 14:12:23 »

yanna миличка можеш да разчиташ за всичко. Много се надявам всичко ама всичко да бъде наред и да бъдеш една много щастлива и спокойна булка , защото това е един от най- хубавите моменти и той няма да се повтори  CHEERS Изживей го по най- прекрасния и истински начин и когато се върнеш, се надявам разказът ти за преживяното да е пропит с щастие и радост  girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: август 26, 2007, 17:23:55 »

сладурка мила веселушка е права и можеш да разчиташ за всичко на нас.надявам се сватбата да е била най-незабравимия и страхотен миг Bravo give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: август 27, 2007, 08:13:37 »

Милички,
и аз все така:
ок!, мир да има, но това не може да продължава дълго.
трябва да им се покаже, че не могат да ти се качват на главата.
Моите свекър и свекърва нищо не са направили за нас, не зависим от тях и просто смятам, че трябва да разбера, че не могат да ни се налагат.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #520 -: август 27, 2007, 08:25:04 »

Подкрепа пълна от мен ива!! crazy
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: август 27, 2007, 12:36:52 »

Ехоооооо, здравейте милички! Малко включване от мен! Сватбата мина и замина като миг, беше прекрасна и аз толкова се забавлявах. А за свекъра да кажа, че не го преклоних. Но съм толкова горда от моя вече съпруг - такова спокойствие и увереност излъчваше през цялото време. Това беше най-важното и достатъчно за мен.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: август 27, 2007, 12:38:53 »

Ехоооооо, здравейте милички! Малко включване от мен! Сватбата мина и замина като миг, беше прекрасна и аз толкова се забавлявах. А за свекъра да кажа, че не го преклоних. Но съм толкова горда от моя вече съпруг - такова спокойствие и увереност излъчваше през цялото време. Това беше най-важното и достатъчно за мен.
Искаш да кажеш, че свекър ти не е дошъл на сватбата?  Oh my ... Ама въобще ли?  crazy
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: август 27, 2007, 12:40:14 »

Не Марийче, не дойде cray
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: август 27, 2007, 12:46:12 »

Няма значение миличка!важното е ,че вие сте си изкарали добре!звучиш ми страхотно!И да ти кажа,според мен всяко зло за добро...А ако беше дошъл и само се цупеше и нареждаше и ви скапваше настроението?
Честито още веднъж и на добър път! Bravo @}->--Искам да ти кажа,че като те слушам как сте изкарали ме поуспокои,че и мен вече ме тресе...
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines