Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:38:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333047 пъти)
 
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: август 24, 2007, 09:15:00 »

При мен няма свекърва, но пък си имам свекър слънце pleasantry.
Май е по зле от свекърва да ви кажа. Само ходи след мен и ми се бърка за всичко. Това се готвело така, онова не се правело така. И като почне с неговите спомени за войната..................... crazy.
Понякога ми се иска да му изкреща: Абе, човече тя войната свърши преди 60 години!!! hysteric hysteric hysteric
Към мен се обръща с ''момиче" или  с "дамата от Лондон". Голям е чешит и е по-ревнив и от майка.
Мисля си,че с жена по-лесно бих се разбрала, но с този господин  nea.
И милото като каже, защо не си говориш с него, направо ме убива laugh.
Гледам да не му влизам много в територията и да не говоря много, много.
Все пак се омъжвам за сина му, а не за него.  Yes
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: август 24, 2007, 09:24:13 »

Малеее,bibsi типична свекърва!Ужас!Тя явно не гледа на теб сериозно,а синчето й е на първо място!А щом харесва и Костов.... bad
Сигурно е ужасно,но поне мила не живеете заедно,за което трябва да се благодариш!Виж какви случаи има...
yanna и на теб май не ти е лесно...наистина със свекара е още по-неловко.Особено чешит!Ами той като ти говори за войната ти пък му говори за дискотеки и купони-всеки с възрастта си,как пък не се усеща,че отегчава!
Момичета много жалко,че точно родителите на любимите ви ви създават такъв душевен,та и физически дисконфорт... Girl_sing
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: август 24, 2007, 09:36:10 »

Моята пък е много готина....поне засега де!Много се разбирам с нея!И емного сладка!И е в Испания.....от далеко да е леко smile
да определено на моята сестра (това е сестра ми) свекито е много готино, много мила, много сладка - абе супер човек
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: август 24, 2007, 09:43:30 »

милички,
след поредните изцепки на свекъра и свекървата по отношение на сватбата 20 нови поканени - 2 седмици по-рано, милото ми обеща да не контактуваме повече с тях, освен строго служебно.
много се радвам, че няма да ме тормозят повече yahoo
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: август 24, 2007, 09:47:26 »

Еееее, и при нас 2 дни преди сватбата свекъра си кани наляво-надясно, а аз трябва да се обаждам през час в ресторанта да променям места и брой на кувертите и днес ми казва, че може да не идва защото бил стар и непредставителен beating beating beating. Голям е артист и позьор. Направо нямам думи и това само ден преди сватбата  hysteric. Абе какви са тези хора???
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: август 24, 2007, 10:00:44 »

Да,и при нас ги има тия работи с многото гости от страна на свекитата,но какво да ги правя.Даже снощи много се ядосах,че едните ще се помъкнат всички,макар да беше поканена само майката(приятелка на свекито),а тя казала"ама те и дъщерята със съпруга си и бебето ще дойдат,а аз по някое време ще си тръгна да го гледам"!!!!Егати-ние каним жената,а те идват роднините й,които явно главно ще присъстват,че тя да гледа бебето им!И изобщо това дето всички се мъкнат с деца и бебета не го разбирам!Не че не обичам децата,но това е тържество за големи и не искам глезени дечица да търчат по дансинга,да викат,да ме дърпат,а родителите им вместо да са с нас и да се забавляват да търчат след тях и накрая да си тръгнат рано,че трябва да ги хранят,къпят,преспиват и т.н.Дано не е прозвучало гадно,но от последните няколко сватби се нагледах на такива циркове,а сега май и при нас ще е така!А на поканите пишем изрично само имената на поканените!
А свекъра пък поканил и към 10 бизнес партнъори,които пък никога не ъсм ги виждала!
Но нищо не мога да кажа-те дават парите,а и много си ги обичам и държа на тях.Толкова много направиха за нас,но все пак сватбата си е наша....И постоянно ни шашкат:"Ау,дайте още капаро за ресторанта-те ще ви изиграят!";."Ау,той магазина за халките го няма,а ето го,той бил по-нагоре!";"Ау,ама как няма да имаш колие?Така голо ли?";"Ау,ама няма ли да дойдем да те вземем с гайдата?Как ще разберат съседите?";"Ау,много гадни покани-нищо не се чете,нищо не се разбира..."
Но на мен странно защо не ми пука и съм спокойна.Може би защото си ги познавам от 8г., а и знам че ни мислят доброто laugh
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #501 -: август 24, 2007, 10:32:22 »

Момичета,спокойно!Не харчете излишни нерви,то винаги ще има по някоя изцепка.Те не оценяват какво ни коства на нас цялата подготовка и си мислят,че всичко е  ей така -щрак с пръсти и готово.Да ама не.Включете на свободна и изживейте прекрасно сватбения си ден.Тогава сигурно въобще няма да се сещате за тези неща.Успех!!!! И ви целувам всичките air_kiss air_kiss air_kiss
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: август 24, 2007, 10:37:57 »

Да Ванеса права си, най-важното е да се наслаждаваме на този специален за нас ден!
А пък после ще разказваме със смях за всичките тези "изцепки". Това са бели кахъри!
И аз пожелавам на всички много добро настроение!
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #503 -: август 24, 2007, 10:38:27 »

Тези свекървилллот добри жени се превръщат в зли вещици...дано мама не стане такава.. crazy.че горкото ми братче.. yahoo beating
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: август 24, 2007, 10:42:15 »

bibsi не е задължително да стават такива.Моята въпреки всичко си е много гот и то без излишни превземки ала "Лили Иванова",просто е добра като човек,не се мъчи да си ставаме дружки или да замести майка ми,а просто си е добра по душа и без задни мисли.Така че ис зависи най-вече от самия човек.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #505 -: август 24, 2007, 10:53:47 »

Абсолютно си права..лошото е че като цяло има мн кофти свекита... Girl_sing
Ама нали ние сме си избрали тяхните прекрасни синчета...така че ще ги тъпим и тях Dance  angry DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: август 24, 2007, 11:15:20 »

 *THUMBS*любов да има!а мир колкото може girl_wink
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: август 24, 2007, 13:40:01 »

оффф, за съжаление просто някакси трябва да търпим и да се примиряваме..... Наистина ми е много трудно, но не виждам алтернативи много.А тони за твоята идея за два по-малки апартамента наистина е хубава, ама като си представя,че разполагаме с 4 стаен в центъра на Варна и да го продадем и да отидем в Кайсиева, за да можем да купим 2 по-малки това направо не си го представям...Нали съм си и малко претенциозна... А и доста особена и може би заради това толкова ме дразни свекито..а тя уж ми мисли само доброто и се грижи за нас  beating Ще видим докога ще издържа така....Засега ще стискам зъби, защото съм инат Овен!
Активен
n_tali
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #508 -: август 24, 2007, 16:06:34 »

Ами де да знам,не може без тях ,иначе нямаше да има тема където да си изплакваме болката!така че да си живеем живота! :)няма смисъл да се тормозим заради тях!и аз очаквам незнайни роднини и гости в последния момент,ама съм казала на милото да не отстъпва и да се държим заедно!
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: август 24, 2007, 16:21:10 »

Е, моя свекър днес окончателно заяви, че няма да дойде на сватбата. Не знам това демонстрация ли е или какво? Все пак се жени единствения му син  angry angry shok.
И това да ти го каже 1 дне преди сватбата, направо е ужасно, на фона на цялата истерия сега и това да мисля diablo.
Съжалявам само за милото, няма си майка сега и баща му го изоставя, абе  beating beating beating
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines