Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:50:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333075 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: август 22, 2007, 22:29:00 »

и аз това се чудя на къде вървим и ние със светът :laugh:ама какво да направин като те с всеки ден ни учудват и удивляват Oh my ...
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: август 22, 2007, 23:29:53 »

реших и аз да излея малко мъка тука...
значи по прицип аз обожавам майката на съпруга ми като жена-догодина прави 50 но изглежда на 40.това е жена с такъв дух че може да ти скрие шапката.мога да си говоря с нея с часове(първия път когато се запознахме решихме да не е по стандартния начин вкъщи на вечеря и да ме разглеждат като някакъв предмет).тя ми се обади(въпреки че сина и тогава въобще не беше в българия)и ме покани да излезем да обядваме някъде из града.аз се изкефих максимално от вниманието и.седнахме в един ресторант в 2 и излязохме в 8 вешерта.много беше хубаво.и оттогава неразделни.споделяла сам с нея даже за бившите ми гаджета и какво ли още не.подаряваше ми подаръци абе изобщо радвах се на вниманието и.много си пасваме като характери-тя е дива като мене и борбена.изглежда винаги добре-от косата до педикюра.и тука е момента да напиша едно голямо НО
с течение на времето аз опознах не жената илияна а майката илияна и направо настана война.почна да ни се бърка в отношенията.почна да си показва номерцата.обаче както ви споменах и аз не съм много лесна и я свалях на земята вс път.един път даже научих реплика която е казала за мен-аз на нея колко яйца и ябълки сам и дала тя на тебе(на мъжа ми дефакто)кво ти е дала.тогава 3 месеца не и говорих и тя си знаеше защо.
като свекърва е ужасна като приятелка е супер-аз питам сега това какво е.хем знам да внимавам с нея,хем ми е кеф понякога в компанията и.единствено се радвам че не живея с тях ше тогава не знам.имам много случки с нея но...последната е вчера-трябваше едва ли не да и давам един куп обяснения защо искам сама да си направя късметчетата за хвърляне на сватбата.абе шашава работа
 crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: август 23, 2007, 08:11:02 »


абе шашава работа
 crazy
дааа, шашава е, аз вече доста се пообърках!!!!!! можеш ли да разбереш свекитата... понякога изразяват любовта към синовете си и готовността си да помогнат по много странни начини!!!! опитвай се да обръщаш внимание само на човека в нея и да се дразниш по-малко от глупавите и постъпки, но и да си имаш едно наум за нея!!! искрено се надявам, че като не и се връзваш на глупостите ще и писне в един момент и ще се осъзнае!!!!! дано се осъзнае скоро!!!!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: август 23, 2007, 08:24:47 »

Миличка при теб и свекито ти работата намирисва на "опознай врага от близо", а това е нечестна игра!Внимавай с нея!случала съм за подобен случй и мисля,че това положение е много по-лошо от открита война! beating
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: август 23, 2007, 09:22:34 »

Ако има десетобална система за свекърви, то тогава моята е 15 точки. Никакви проблеми с нея, даже се разбираме супер добре. Много ми е весело с нея като съм и с баща му на Петър.Те и двамата е разбират много добре и с моите родители и изобщо всичко е 6 точки. И така си е от самото начало без нещо да се промени и на милиметър по какъвто и да е повод.Имаме им подкрепата за всяко нещо което правим и което решим да споделим, разбира се,  blum  blum  blum . Не ни се бъркат за абсолютно нищичко и изобщо какво да ви кажа, мечта е това.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: август 23, 2007, 09:24:48 »

ina_lemon значи ставаме 2 Bravo :bravo:това наистина е много хубаво и важно за нас!Дано да сме си все така! yahoo
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: август 23, 2007, 09:32:58 »

Бройте и мен към тоста за добрите свекърви!!! CHEERS
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: август 23, 2007, 14:30:15 »

Аз нямам свекърва ,защото тя е починала преди 15 години, но свекъра е .... diablo опитва се да подлива вода на собствения си син , да го ощетява по всякакъв начин. Към мен се държи добре, въпреки ,че се опита да ме направи да изглеждам глупаво и се забавляваше за моя сметка. Втората му съпруга е сравнително сърдечен човек, но тя е винаги на едно мнение с мъжа си и общо взето не е много забавно с тях.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: август 23, 2007, 14:47:09 »

моето свеки днес ни покани на вечеря Wink
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: август 23, 2007, 16:54:44 »

много благородно ви завиждам, че имате невероятни свекърви...Но най-верочтно не живеете с тях и не ви го пожелавам никога!!!!!!!Това е най-големият ад на света!!!!!!!!! Oh my ... Oh my ... Oh my ... Може да е най-добрата жена на света, но живееш ли с нея и сина и става ужас!!!!!!!!!!!!За съжаление съм принудена да търпя това, защото нямаме парички за собствено жилище, тя е вдовица и апартамента е голям и няма как да я оставим сама  bad И за нея всичко на този свят е сина и! Не е лош човек, даже изобщо, много е мила, добре се държи, но повярвайте ми адски е досадна! не спира да говори! навсякуде се вре! лигави синчето си сякаш той е на 8!, че и на мен иска да ми сваля звезди но адски се улива - все гледа дали съм яла,какво съм яла, кога съм яла, защо..., студено ли ми е, как съм облечена!!!!!!! Ако ме види да ям мед без да съм и казала че обичам мед отива и купува 10 буркана!!!! и ме преследва с лъжицата "Виж купила съм ти мед, яж много е полезен", ако ми има нещо друго се купуват всякакви билки и ми се врът в носа с обяснението колко било полезно еди си кое и какво трябва аз да пия или правя!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Как се живее така???????? Чуе ли  че някой отключва врата застава от вътре и започва да говори без още да си влязъл без значение дали си ти изморен, изнервен ядосан, дали имаш други грижи на главата и изобщо да искаш да видиш точно нея или по-скоро чуеш още преди да си влязъл!!!!!!!!! Cray Cray hysteric SUICIDE Милото все й се кара за всичко това, а тя все му отговаря и хич не й пука и даже сама се базика "аз знам че съм досадна,ама чакай да ти кажа...." От всичко това накрая ние с милото се караме заради нея!Най-много да се разделим заради това Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Освен ако не спечеля от тотото пари или някой не ми подари апартамент (подчертавам нямаме богати роднини) незнам до къде ще се стигне.....Моля ви помогнете ми....
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: август 23, 2007, 18:34:24 »

Мале миличка чета и се чудя да се смея ли или да плача-това е ужас!Много добре те разбирам,защото майка ми е такава.Много я обичам и сме си приятелки,но прекалява с грижите си за нас и слава на Бога,че не живеем с никой.Това е най-голямото наказание за младите да живеят с възрастни :angry:И най-гадното ми е,че няма как наистина да ви се помогне освен един начин ,но ме съмнява да се съгласи свекито ти,а и мъжът ти-да се продаде голямото жилище и да се купят 2 по-малки апартамента.Това е.Иначе дори и квартирата ми се вижда за предпочитане пред това чудо.Та вие ще се изпокарате накрая с мъжа ти!Няма как да ти кажа спокойно и че всичко ще се оправи,или да не й обръщаш внимание,защото знам,че е кофти!Успех все пак! give_rose
Активен
n_tali
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #491 -: август 23, 2007, 18:36:02 »

Моята пък е много готина....поне засега де!Много се разбирам с нея!И емного сладка!И е в Испания.....от далеко да е леко smile
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: август 23, 2007, 20:31:58 »

Диди леле това звучи ужасно  Oh my ... Дано намерите решение  good Успех мила  give_rose Натали, голям късмет имаш  smile Ние с мойта се разбираме засега и дано така да продължи ! Ще живеем в една къща, но на различни етажи и всеки ще си е отделно lol)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: август 23, 2007, 21:21:33 »

майко мила слушам и чак не мога да повярвам какво чета ohmyмила няма ли какво да направите за да се оправят нещата може ли такова нещо тц тц тц направо ми се скри шапката...
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #494 -: август 24, 2007, 09:00:40 »

Ужас....но те разбирам напълно......Майката но моето мило...е направо ужасна.Тя е на 65 и направо е откачена....Непрекъснато ностройва Тони...ей така по заобиколния начин.кКато отидем на гости, направо ме побърква..."Защо не ядеш,ама нещо да не ти харесва".....ама отврат.....и всеки път готви любимите манджи на синчето....нищо че аз не обичам.Непрекъснато му се цупи защо не минава след работа през тях....ама това ама онова....Винаги когато звъни вкъщи почва да се извинява че ни безпокои....Като отидем у тъх си почва за Костов и партията му,тя членува там...абе.....нямям думи....В началото когато заживяхме заедно бяха адските проблеми...как така ще живеем заедно...той бил още млад--а той е на 24--могло да стане нещо и после моята майка да и чука на вратата.....Абе някак съпер тъпотии.
  Развали ми бала....бях я поканила....и и звънна ден преди товаа да разбера дали ще дойде....-и тя като почна от там едни извинения как не билаа желана,как не искала да се натрапва....как ми била купила постер-плакат, (а аз съм художник) и как го била подарила на някакво дете ,защото се била отказала....абе тя като заговири и се заизвинява,почва да реве...без никаква причина...и направо откачам......винаги тя е страдащата........
Не искам да ви отегчавам повече.....но тази жена,колкото и интелигентна и възпитана да е....с мен се държи отвратително....ама е лукава и нищо директно не казва...
ааа да.....най-голямата и глупост беше.....идин ден бях в тях и дойде една нейна приятелка ...и тя каза запознай се тука с едно приятелско детенцеее..... diablo diablo
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines