Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:41:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332958 пъти)
 
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #465 -: август 16, 2007, 20:37:51 »

моята свекърва е много студен човек ... знаят за бебето от месец и половина и никой не се е обадил да ме поздрави или да ме пита как съм ... пък тя е майка, в един град живеем ... какво да ви кажа, ама ако ще

пп.Мими и ти не си четеш ЛС  sad
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: август 16, 2007, 20:42:27 »

мила какво да ти кажа тя и моята беше такава или поне такъв вид имаше *THUMBS*те се прикриват но как може да не те потърси все пак ти ще си майка на внучето и....милата не и обръщай внимание.да си ми жиа и здрава и да бременееш и дебелееш с удоволствие и не си мисли за свеки като се роди бебчо тя сама ще те гони да го вижда и да го гледа ама тогава ще е твой ред да не се обаждаш give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: август 17, 2007, 16:41:54 »

... не си мисли за свеки като се роди бебчо тя сама ще те гони да го вижда и да го гледа ама тогава ще е твой ред да не се обаждаш give_rose

Ааааа, тя и моята ще е така, ама няма да стане!!!  beating Много е лесно така, после като мине всичко и наготово, само за хвалене и гордеене!!! Без тия, не на мен!!! hysteric beating
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: август 18, 2007, 19:56:17 »

Ох, аз за моята свеки вече не знам какво да мисля, напоследък е станала страшно мила, загрижена и добричка, но аз все пак си имам едно наум.  crazy Ако трябва да съм съвсем искрена, много ме трогва с постъпките си и държанието си напоследък, но ме е страх да й се доверя, за да не остана излъгана и наранена накрая (както често ми се е случвало, когато се доверя сляпо на някой, който преди не ме е зачитал и уважавал и после изведнъж започне да бъде по-благ и от божа кравичка). Мисля си, че евентуално гледа чрез милото си държание да избегне евентуални конфликти преди сватбата, за което евала й правя. Много ме разчувства и друго. Като отидох да посрещна душито в Букурещ, когато се върнахме те бяха приготвили изненада и ни посрещнаха най-тържествено с питка и мед и купища подаръци. Там бяха и бабите и дядовците и си спретнахме един официален обяд като годеж. Вчера дойдохме заедно всички до София да ме искат от нашите и пак бяха приготвили сума ти изненади и настроението през цялата вечер (която пак кръстихме годеж) беше много приятно. Дано всичко си остане така, стискайте палци!  good Но все пак не знам какво да мисля (защото ми дойде много неочаквано тази изненадваща промяна) и все още ме е страх да не се окаже всичко една измама като за пред сватбата!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: август 18, 2007, 21:13:13 »

Сладурка не се притеснявай за свеки @}->--не вярвам поведението и да е предвестник за нещо лошо.понякога дори и те стават неузнаваеми разнежват се и започват да те приемат и дори обикват,все неща които ни се струват невъзможни и решаваме че дори е по-лошо така отколкото иначе(знаеш какво имам впредвид)ти си много мил и сладък човек не мога да приема че тя може да има лоши чувства към теб няма начин give_rose хайде не ти остана моминство наслаждавай му се почини добре ако си уредила вече всичко и не мисли за поведението на свеки в момента тя най-малко трябва да те интересува DANCE прави като мен никакво внимание на свекините дудни и каквото там се сетиш а щом се държи добре с теб свиркай си laugh
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: август 21, 2007, 13:34:43 »

аууу моето свеки стана много добричко give_rose
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: август 21, 2007, 13:48:24 »

При мен нещата са супер разбира ме се много тя е мила с мен ,но може би всичко това се дължи на това ,че живее ме в различни градове на доста голямо разстояние и се вижда ме рядко smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: август 21, 2007, 13:59:27 »

При мен нещата са супер разбира ме се много тя е мила с мен ,но може би всичко това се дължи на това ,че живее ме в различни градове на доста голямо разстояние и се вижда ме рядко smile
така е по-добре  good ще си ходите на гости и няма да си омръзвате
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: август 22, 2007, 12:45:17 »

И аз благодарение на това , че не живеем заедно се разбирам с моята свекърва!
Тя като цяло е много добра жена/не е злобна и дори муха не може да нарани/ и е много услужлива!
Нещата , които ме дразнят в нея са незначителни и се научих / след 6 години познанство с нея/ да не обръщам внимание на дребните кусури!
Просто така отраз реших , че има много по-лоши качества , които може да притежава един човек ,а моята свеки ГОРДО мога да кажа , че не ги притежава!
Пожелавам на всички трудолюбива , услужлива , грижлива и обичлива свекърва като моята!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: август 22, 2007, 20:36:35 »

браво мила уцелила су 11 по десететобалната DANCE аз да ви кажа сега моята свеки одеве като и казах че съм поръчала сама роклята и се разплака...леле майко това не съм очаквала тя и като я гледахме ми каза"аз ще идвам всеки път с теб че да не си помислят каква лоша свекърва да остави сама булката,а и искам да съм с теб и да давам съвети и морална подкрепа много ми е приятно'е да де ама аз и звънях като щях да поръчам включи се гласова поща и аз отидох сама не можех да чакам а и бях на работа пуснаха ме извънредно.и като и казах лелле какви крокодилски сълзи нападаха cray cray :'(на мен ми стана смещно в началото ама после ми стана едно такова милоооо
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: август 22, 2007, 21:36:20 »

prin4ipessa Според мен много свекита така се променят по различни причини,но според мен най-често ги е страх да не нараним синчетата им и като видят,че нещата са сериозни, аи връщане на зад няма и вдигат белия флаг.Та си мисля,че и твоят случай може да е такъв.Нека не ги съдим,защото не се знае какви ще сме ние.Моят съвет е да се радваш на доброто й отношение и да се стремиш отношенията ви да останат такива-от това по-добро няма!Успех!
kleo_20 Имам чувството,че свекървите най ги вземат на вътре сватбите и все искат да са навсякъде.Дано твоето свеки да не ти се е обидило,че тогава става лошо.Може би трябва да й се извиниш и да й обясниш как стоят нещата в действителност щом за нея това е било толкова важно.

И сега за моето свеки.За нея мога спокойно да кажа,че вече 8г. си имам истинска приятелка!Много е добричка и от първия ден ме прие като свое дете,за което винаги ще й бъда благодарна.Излизаме на кафе и на пазар,винаги ми прави страхотни подаръци,а сега когато майка беше на работа по време на операцията ми тя беше неотлъчно до мен и ме преобличаше и ми държеше ръката!Бях с нея и за роклята,когато нямаше с кого да отида и ми вдъхна кураж.Е и тя се меси малко за сватбата,но и това е от добри чувства сигурна съм!Изобщо много съм щастлива,че извадих такъв късмет с нея,а и с останалите членове на семейството му! girl_in_love
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #476 -: август 22, 2007, 21:41:00 »

Миличка да е жива и здрава свекърва ти и цял живот да ви се радва и обича все така girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: август 22, 2007, 21:42:55 »

Мерси много мила!И аз на това се надявам!И пожелавам същите отношения на всички ви,защото свекървите са разваляли не един или два брака Mad girl
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #478 -: август 22, 2007, 21:49:13 »

 kiss2 girl_in_love give_rose Мерси миличка.
А което си е вярно си е вярно- аз и по- рано съм казала моята е направо бонбонче  smile За нищо не се е месила, само от време навреме казва по- нещичко, ама то не се брои. Много си е добра жената да е жива
и здрава give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: август 22, 2007, 21:51:48 »

Ами тогава CHEERS за всички добри свекърви!Боже, както е тръгнало скоро цял фен клуб ще им направим!Това се свекърви все пак!На къде върви светът!? laugh laugh laugh tease
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines