Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 07:40:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332745 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 23, 2007, 14:01:58 »



Ахам, но един познат миказа следното: "Свекървите с асъкровище, което трябва да е закопано на дълбоко!!!" Малко е черничко, но като ме ядоса мойта и все за това се сещам laugh
да гадничко си е ама някой от тях си го заслужават наистина, но нека си признаем че има наистина свекърви съкровища в дорият смисъл на думата - пример свекървата на Ели (поне това което съм чела от Ели)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юли 23, 2007, 14:06:12 »

направо като чета постовете и си представям какво биха направили ако можеха да ги прочетат


Моята и да прочете, няма да разбере, че е сбъркала!!!
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: юли 23, 2007, 14:07:44 »

моята милата е починала, съжалявам че не я познавам всички казват че щяла много да ме хареса и обикне, аз по принцип съм си избухливичка и даже и най-кротичкия човечец може да ме ядоса  Wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юли 23, 2007, 14:08:48 »



Моята и да прочете, няма да разбере, че е сбъркала!!!

е това вече  hunter но не се и учудвам лично аз като знам в какъв техен си свят живеят......... boxing
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юли 23, 2007, 14:15:22 »

тя моята е с по стари разбирания от нейната свекърва  е аз с нея много добре се разбирам нали моята е трън в очите и на двете ни laugh
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юли 23, 2007, 14:16:04 »

не мога да се оплача от моята - все пак живеем заедно и двете си имаме трески за дялане, но то кой ли няма !!! иначе много си ме гледа !! сега са на море за 10 дена и ще си дойдат в четвуртък и всеки ден ми се обажда поне по два пъти да ме чуе !!! в събота бях в Пловдив в най-голямата жега и после се обажда да ме види дали съм се прибрала нормално , че пътя бил много натоварен !! много си ме гледа тя !! дано така да бъде за напред, а за сватбата: просто тя не се спря, за да не ме ангажира с нищо, нали и мама беше с патерици , а никой не искаше да е отговорник, тя не спря да контролира нещата и не можа много много да се забавлява !!!! smile но пък всичко беше перфектно и изненада ни беше скроила - ЗАРЯ аз много ги обичам !!! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юли 23, 2007, 14:17:25 »

тя моята е с по стари разбирания от нейната свекърва  е аз с нея много добре се разбирам нали моята е трън в очите и на двете ни laugh

Аз съм така със свекъра на свекито, дядото на милото!!!  yahoo Чак съжалявам, че баба му на милото  е починала отдавна!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юли 23, 2007, 14:18:19 »

моята не се държи така гадно, може би защото е имало една такава свекърва, която и правила забележка ако преместо дори и една вилица в лошия смисъл !!! просто е било кошмарно и не иска да се чуствам и аз така, тъй като в момента се ненавиждат !!! за това се моля и занапред нещата да са си така добре, както сега !!! smile
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юли 23, 2007, 15:15:55 »

И аз да се включа. На моята свекърва свекървата (тоест бабата на душито по бащина линия) е страхотен човек. Толкова си я обичкам и тя така ми се радва винаги и е адски добра. А тази моята свекърва само плюе по нея и само разправя каква била зла и властна с нея навремето  Oh my ... Аз това като го чух и направо онемях, може ли такава наглост... Тя е случила на свекърва мечта, която и на мравката път прави, а само се оплаква и плюе по тази добра жена. То бива, бива нахалство, ама нейното направо прелива чашата понякога и ми иде да  hysteric
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юли 23, 2007, 15:18:00 »

prin4ipessa
да не би твоята свекърва да има нещо в предвид за нейната свекърва за което вие да не знаете  и затова така да се получава?!!!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юли 23, 2007, 15:20:08 »

Нямам представа, но доколкото я познавам, женичката е страшно добра и мила и затова си мисля, че това което приказва свекърва ми не може да е реално  nea а някаква долна инсинуация.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юли 23, 2007, 15:22:00 »

prin4ipessa
ако мен питаш разбери първо каква е истината, вместо да се настройваш с/у нея
 good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: юли 23, 2007, 15:25:57 »

prin4ipessa
ако мен питаш разбери първо каква е истината, вместо да се настройваш с/у нея
 good

И аз така мисля!!! good Може да е права свекърва ти, може и да е както ти казваш!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юли 23, 2007, 15:32:15 »

хората си сменят лицата пред другите !!! и моята така наречена баба /майка на баща ми/ с която не си говорим от 8-9 години пред другите  е света вода ненапита, но пред майка ми е била вещица направо, а колко злини на мен ми енаправила ужас sad !!! така, че не приемай всичко за чиста монета !! smile може и свекърва ти да е права като млада да е имала проблеми !:)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юли 23, 2007, 15:33:58 »

а на мен ми се струва, че етърва ми се опитва да ме настрои срещу свекито!!!!!! Постоянно приказва, че и било тежко да гледа 2 деца( те са с няма и 2 г. разлика), а свекито въобще не искала да ги гледа и т.н. Майка и не работи и и помага!!!!! Свекито е идвала у нас  веднъж (понеже живее в друг град)за 8 месеца, а у тях почти всяка събота и неделя!!!!!! И взема понякога голямото да се грижи за него!!!! И сега се чудя дали наистина етърва ми има основание да се оплаква, защото аз от свекито лошо не съм видяла, а я познавам от 5 г. crazy
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines