Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 04:40:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332627 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юли 21, 2007, 21:42:27 »

Абе Булечка, тая твоята свекърва защо все ви иска пари бе Oh my .... Нали беше женена за грък толкова ли няма, че не ви оставя на мира
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юли 21, 2007, 22:28:18 »

Абе Булечка, тая твоята свекърва защо все ви иска пари бе Oh my .... Нали беше женена за грък толкова ли няма, че не ви оставя на мира

И аз това се питам, но никой не ми отговаря!!! pardon crazy Ама на нея все не й стигат парите!!! И се чуди от къде да си набави явно!!! beating
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юли 21, 2007, 22:32:00 »

не е така, не е проблемът в това, че не й стигат (защото се съмнявам, че е истина), а в това,ч е се опитва да отрови живота на сина си и твоят също. Виждайки, че има ефект, продължава да го прави  pardon Според мен единственото решение е да не ти пука, Булечка  good Много е трудно, знам ( личен опит  smile  ), но се получава с повечко усилия  Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юли 21, 2007, 22:34:57 »

Явно е и това, но честно казано вече не ми пука особено вече tease

Благодаря ви за подкрепата, момичета!!! kiss2 girl_in_love
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #379 -: юли 22, 2007, 01:17:14 »

Булечка беее, аз ти казах, ама пак да ти река, що не и теглиш една майна на тази твоята свекървичка... мълчиш и и се връзваш само и после тормозиш себе си. Не се виждайте, не и позволявай да идва у вас и не разговаряйте с нея и за нея - все едно е умряла...
А що се отнася до съпругът ти - остави го да пуска картички, все пак му е майка, недей да го ограничаваш в това отношение... толкова, доколкото тебе реално не те засяга...мисля аз поне де... girl_impossible
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юли 22, 2007, 07:13:54 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... Леле Булечка , потресена съм!И аз като другите момичета мога единствено да те посъветвам да не й обръщаш внимание , колкото и да ти е трудно да повярваш , че цяла 1  заплата на мъжа ти отива при нея вместо на теб да ти купи нещо с тези пари!
Дано да ги е поискала назаем и да ви ги върне в по-голям размер , ей така ако не от уважение то поне от благодарност!  girl_wink Не се отчайвай мила , като имаш такива проблеми споделяй ги за да ти отминат бързо лошите мисли!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юли 22, 2007, 12:08:32 »

Абе Булечка, тая твоята свекърва защо все ви иска пари бе Oh my .... Нали беше женена за грък толкова ли няма, че не ви оставя на мира

И аз това се питам, но никой не ми отговаря!!! pardon crazy Ама на нея все не й стигат парите!!! И се чуди от къде да си набави явно!!! beating
Булечка мила,тази жена толкова ли не може да направи един подарък за бебо като не си иска парите!Пък за какво са и толкова на нея,нали родителите уж за децата си живеят?А твоето мило какво казва?Ще й давате ли парите?Егати жената вместо като баба /за първи път ли ще става баба?/ да се радва,тя............Леле знам че има такива хора,ама аз ако съм на твое място въобще никога няма да разговарям с нея.Мъжът ти да си прави каквото иска,той й син..........
Само това не можах да разбера
обичам те като мое дете!!!" 
girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: юли 22, 2007, 20:17:05 »

Ееех, момичета, мога смао да съм щастлива, че ви познавам, макар и виртуално само, някои от вас и да ви кажа едно ГОЛЯМО благодаря з аподкрепата и милите думи!!! kiss2 kiss2 kiss2

silverarrow, да каза ми и вече съм казала, на милот, че чашата на търпението ми към майка му е преляла няколко пъти и няма сила, която да ме накара да си комуникирам с нея и това е!!! Може и да му е болно и мъчно, но това е положението, аз не мога и не искам да съм лицемер!!! Искам да съм си сспокойна и да сме добре с бебо!!!

muhichka мила, не, не иска парите на заем, а да й ги върнем, въпреки, че сме й ги спестили поне два пъти, защото сме й правили услуги..., но ще се оправим само да сме си заедно и да сме живи и зрави!!!

fiibi_bg , свеки ще става баба за първи път, моят мъж е първородния й син (на когото вече 2 години подред забравя да честити рождения ден)!!!


Само това не можах да разбера
обичам те като мое дете!!!" 
girl_impossible girl_impossible girl_impossible

А това е обръщение към сина й Oh my ...
« Последна редакция: юли 22, 2007, 20:18:51 от Bulechka_TS » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юли 22, 2007, 20:24:16 »

Ех момичета, аз все забравям да се похваля с моята свекърва. Не съм очаквала такова добро поведение сватбата. Ни звук, ни стон. Просто перфектно ненатрапчиво присъствие. И след сватбата не спря да повтаря колко добре било всичко организирано, колко вкусна била храната изобщо как всичко било Супер. А тя иначе един капацитет.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юли 22, 2007, 20:29:15 »

Ех момичета, аз все забравям да се похваля с моята свекърва. Не съм очаквала такова добро поведение сватбата. Ни звук, ни стон. Просто перфектно ненатрапчиво присъствие. И след сватбата не спря да повтаря колко добре било всичко организирано, колко вкусна била храната изобщо как всичко било Супер. А тя иначе един капацитет.

Bravo Значи има и свестни свекита!!! Много се радвам за теб, мила Голди!!! girl_in_love
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юли 22, 2007, 23:09:44 »

"обичам те като мое дете"????????  crazy Лелеееее, Булечка тая е тотално изперкала!!! Ама как може така нагло да ви иска пари! Вместо тя да помогне с нещо за бебчо, тя да иска пари... Oh my ... Е, не... Това предполагам, че го прави, за да те дразни. Ако беше толкова закъсала щеше да поиска парите като поговори насаме със сина си, а не когато и ти си там! Ти опитвала ли си се да говориш с нея? Ако не си, вече е време да го направиш! Не може само да пазиш благоприличие и да не й обръщаш внимание...тя ти се е качила на главата.
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: юли 22, 2007, 23:26:23 »

Аз за моята бъдеща свекърва мога да кажа само хубави неща. Винаги ме е посрещала в дома си както подобава и когато съм в тях не ми дава много много да шетам. Прави ми дребни подаръчета от време на време, дотолкова доколкото може да си позволи. Свекъра и тя са много земни хора, свеки може да не е толкова интелигентна, но е добър човек по характер и обича да помага. Преди няколко години, докато ние с милото бяхме гаджета, изтеглиха заем и му купиха апартамент срещу тях, а това на мен не ми допада много, но сме решили, че е временно решение и че по някое време ще се изнесем и ще си купим друг. Аз съм на мнение, че колкото по-далеч живееш от родители, толкова си по-добре. Но засега мога да кажа, че се разбираме добре, надявам се това да продължи и след сватбата. Те вече ни гостуваха, след което и тя покани моите родители в тях и ги посрещна като скъпи гости. Има голямо желание да станат приятели с моите родители и полагат усилия за това. Така че нещата засега вървят добре и аз съм много доволна от свеки и свекъра. Дано и все така да продължава.
Не се меси в организацията на сватбата, но определено е загрижена и аз го оценявам. А преди да си купя рокля е дала на милото почти двойният размер пари, а тя наистина не е от най-евтините...
« Последна редакция: юли 22, 2007, 23:33:57 от summer_sky » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юли 23, 2007, 08:20:12 »

Булечка направо нямам думи, а този израз че го обича като нейно дете ми звучи да не казвам как !!! ако на мен майка ми ми го каже, сигурно ще се разсърдя !!!!!  cray не и обръщай внимание, гледай се бебчо да сте добре и си поговори добре с мъжа ти , за да се изясните относно нея, тъй като тя му е майка и винаги ще одисва на акъла !!!! smile явно е доста злобничка !!! smile

за моята свеки макар,ч е живеем все още заедно мога да кажа само хубави неща ! те в момента са на почивка със свекъра и ги чакам с нетърпение, за да гледаме снимките и двд-то заедно !!! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юли 23, 2007, 09:27:01 »

"обичам те като мое дете"????????  crazy Лелеееее, Булечка тая е тотално изперкала!!! Ама как може така нагло да ви иска пари! Вместо тя да помогне с нещо за бебчо, тя да иска пари... Oh my ... Е, не... Това предполагам, че го прави, за да те дразни. Ако беше толкова закъсала щеше да поиска парите като поговори насаме със сина си, а не когато и ти си там! Ти опитвала ли си се да говориш с нея? Ако не си, вече е време да го направиш! Не може само да пазиш благоприличие и да не й обръщаш внимание...тя ти се е качила на главата.

Опитвала съм да й кажа някои неща, но тя или не разбира или така се прави, все е като "света вода ненапита" laugh crazy beating
Категорично отказах вече да се срещам с нея по какъвто и д а еповод и даже на изписването живот и здраве не я искам и милото ще трябва да се съобрази смен!!!

Ели, аз все гледам  да не й обръщам внимание, за да сме добре с бебчо, но понякога ми идва да я застрелям!!! bad

Абе, най-важното е ние с милото и бебчо да сме си добре и заедно!!! Dance heart

Иначе тя ни разведе, още преди сватбата, искаше да обсъждаме каво би станало "като се разведем, ако се разведем" - това й бяха първите думи crazy Милото тогава я скастри много здраво и тя млъкна!!! Явно наистина малко злобее, но не виждам за какво??? Както и да е, който лошо мисли и прави след време му се връща!!! good

Благодаря за подкрепата, момичета!!! kiss2 kiss2 kiss2
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #389 -: юли 23, 2007, 09:48:59 »

А аз си живея с моята и за сега всичко е супер, допитва се повече до мен, отколкото до сина си, а и знае че при мен има женска подкрепа...дано всичко се задържи
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines