Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 06:11:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332703 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юни 23, 2007, 21:06:10 »

pleasure сложи ги на мястото тези две кокошки.Дано твоето момче да разбере колко са  crazy.Искай си истинските записи от фотографа.
anastasia6339 това чудоо - шопите наистина са голяма напаст.Особено във варианр свекърва шопкиня *db*Съветвам те с това чудо да не бъдеш отстъпчива и да си държиш на своето
Активен
anastasia6339
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


глупости правят само умните,останалото са ежедневи


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юни 23, 2007, 21:57:04 »

Фиби и аз така пробвам вече 10 г,но уви резултат никакъв.
Днес нов хит,абе тая е напълно луда Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Бяхме и дали детето за 2 дни че направо бръмнах и тя ми го връща с нейните дрехи ама и някакви нови даже ми вика по телефона,тя клипва аз званя,щото си мисля,че нещо важно сме забравили,а то да ми каже,че имало дрешки много хубави от една нейна приятелка.Аз хиляда пъти и казвам,че много мразя чужда дрехи,но да кажем сега ако са запазени иди дойди.НО има но,отварям сака и какво да видя две блузки и някакви панталонки И ДЕТСКИ ДОЛНИ ГАЩИ.После събличам детето да го къпя и какво да видя облечена пак с чужди гащи.
Ле ле ле ама тя е на 3г и 8 месеца как да й обясня,че това не е нормално и че хигиената се учи от първият ден.
Направо незнам.....
От бяс се разревах,че чак ме заболя главата.
И най-интересното е ,че синът й и казва да не се прави на ухапана ама тя си знае нейното"Оно ти,че ме учиш" Плачещо момиче ANGRY Scare
« Последна редакция: юни 23, 2007, 21:59:02 от anastasia6339 » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юни 24, 2007, 08:41:32 »

anastasia6339, направо съм потресена от това,което прочетох!!! Oh my ... Как може така да си позволява това???? Oh my ... То дрешки, хайде, както и да е, но бельо?!!! Oh my ... Направо не знам!!! beating Опитайте да й кажете с по-строг тон, знам ли? Дано има ефект!!! good

Тя и моята свеки не би ме изненадала, ако се случи нещо подобно Oh my ... beating, та от сега сме решили с милото, че тя НЯМА да гледа детето!!! good Ама да не се налага!! good!
Активен
anastasia6339
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


глупости правят само умните,останалото са ежедневи


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юни 24, 2007, 09:21:38 »

Аз много малко съм зависима(сега в момента заради сватбата),но съм го решила,достатъчно жени в квартала гледат деца.
Ако ми потрябва помощ плати си и да ти е мирна главата.
А бе незнам да ли знаеш вица за английският лорд и шопа.След обучението на осбноски и финес лорда бие телеграма и пише "Узмете си шопо он не восприима",
та и моята така.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юни 24, 2007, 10:54:13 »

сватбата си е един ден Анастасия и това ще мине и тогава вече няма да си зависима и много голяма услуга ще направиш на семейството и детето си ако я държиш настрана, "достатъчно жени гледат деца", а да си имаш гледачка не е толкова финансово напосилно както беше преди. Не и играй по свирката занапред!!!!!!!!
Активен
anastasia6339
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


глупости правят само умните,останалото са ежедневи


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юни 24, 2007, 11:42:22 »

Съгласна съм с Фанимира,
няма и никога не съм била жертва на обстоятелствата.Така,че ако ще да е непосилно скъпо , няма значение той и синът й е на мойто мнение.А бе тези около София (шопите де)многа са .......
А пък за сватбата аз по принцип съм против,но станаха 10 г да сме заедно и детето ни порасна и решох да не рискувам да стане с мен нещо и да я оставя на милоста на роднините докато баща й докаже,че й е баща (нищо,че е на негово име)
Ох пак стана много мрачно
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юни 24, 2007, 11:44:56 »

Ох пак стана много мрачно

То темата си е мрачна, така или иначе!!!

Но си отстоявай правата,а щом половинката ти е на твоя страна, значи всичко е ОК!!!
Активен
anastasia6339
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


глупости правят само умните,останалото са ежедневи


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юни 24, 2007, 11:52:31 »

Ех да можеш и от това да мога да се оплача,че да ме запишат като ПЛАКАЛОТО НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА
Ох повярвайте,аз иначе съм цветна много,ама май нещо ми куца възпитанието,щом не мога да стисна зъби и да мълча,но не аз ръчкам.....
Това все пак е може би глупава шега,но поне е с мен.
Хубав ден Ви желая,не ,че няма да съм тук но в неделя градините не работят и мойта мишка само чака да се обърна към нея и започва да иска нещо...
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: юни 24, 2007, 15:02:22 »

оххх вчера ако не беше свекито не знам какво щях да правя !!!! smile добре че беше тя иначе аз щях да си плача още сигурно без РОКЛЯ !!!!
« Последна редакция: юни 24, 2007, 15:11:31 от Ели . » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 24, 2007, 15:08:44 »

оххх вчера ако не беше свекито не знам какво щях да правя !!!! smile
Какво значи това? Я, кажи нещо повече! За роклята ли имаш предвид или нещо друго?  pardon
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юни 24, 2007, 15:12:09 »

оххх вчера ако не беше свекито не знам какво щях да правя !!!! smile
Какво значи това? Я, кажи нещо повече! За роклята ли имаш предвид или нещо друго?  pardon

писах в булчински рокли !!! да не рзводнявам темата smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юли 21, 2007, 19:33:23 »

Ох, аз моята тотално я отписвам като човек!!! beating

Просто искам да споделя с някого!!! Видяхме се преди няколко дни - за първи път от както съм бременна - това, че си поръча нещо и не ми предложи д аопитам не го броя, но това, че най нагло поиска да й дадем една заплата на милото при положение, че чакаме бебе и аз не работя не мога д аго преглътна!!! Много ме забоял и ми е много мъчно! До сега 1 ст. не е дала за бебчо - да е жив и здрав -но претенции за името име огромни, вече даже ме попита: "Ако е момченце ще се казва еди как си, НАЛИ?!!! Oh my ..." И като й казах, ч еимето не е толкова важно, а е най-важно аз и бебчо да сме добнре, живи и здрави направи такава неудобрителна физиономия, направо ми идваше да beating и малко ми Cray

Как е възможно да има такива хора? И в същото време, като си поиска парите, каза на сина си: "Аз съм ти мака и винаги ще ти помагам, обичам те като мое дете!!!" и това последното  адуми на майка мъм сина й!!! crazy

Направо съм без думи и казах на милото, че повече цялото ми търпение и толеранс към майка му са свършили!!!

Сигурно м,у е кофти, но това е положениято!!! pardon

А снощи пък направо щях да го убия и него!!! Искаше да праща картичка намайак си от почивката ни, като жест просто на уважение!!! crazy crazy crazy Oh my ... Аз категорично отказах, тя никога не ми е правила жест (дори един) на уважение, защо аз да я уважавам??? Oh my ...

Ох, стига вече, че стана много дълго, дано не съм ви отегчила, но имах нужда да споделя!!! Благодаря ви момичета!!! kiss2
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юли 21, 2007, 21:07:01 »

Булечка, не се ядосвай, мила  give_rose така вредиш на себе си и на бебчо  smile Разбирам, че ти е гадно, но се замисли - тя го прави именно с тази цел! Не й се давай!  kiss2
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #373 -: юли 21, 2007, 21:13:01 »

Bulechka, не удовлетворявай свекърва си с внимание и дори не й показвай, че си ядосана. Най-важното сега е да мислиш за бебчо! А тя сама показва що за човек е!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юли 21, 2007, 21:16:35 »

Булечка, не се ядосвай, мила  give_rose така вредиш на себе си и на бебчо  smile Разбирам, че ти е гадно, но се замисли - тя го прави именно с тази цел! Не й се давай!  kiss2

Bulechka, не удовлетворявай свекърва си с внимание и дори не й показвай, че си ядосана. Най-важното сега е да мислиш за бебчо! А тя сама показва що за човек е!

Благодаря ви за подкрепата, момичета!!! kiss2 kiss2 kiss2  Аз така съм си решила от край време, но все се надявах, че покрай бебчо може би..., но уви НЕ!!! Е, тя губи!!! А аз искам здраво и красиво бебе и ще се отдам само на хубави емоции и мисли до края Wink!!! Още веднъж много ви благодаря за подкрепата!!!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines