Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 00:34:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332507 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юни 06, 2007, 17:25:42 »

браво, галчос - това е супер
ние никога не сме преспивали дори под един покрив и не искам и да знам какво ще е чувството
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #316 -: юни 06, 2007, 17:28:56 »

така се стекоха обстоятелствата, че лекинко се нанесох у тях,но нали имаше място - в началото не ме усещаха много много smile но си я чувствам много близка и се разбираме добре, наистина се надявам да не е вярна приказката, че като се оженим нещата се променят, никак не ми се иска. а най-хубавото е, че и двете майки се разбират много добре, даже 2-те семейства, даже си излизат и без нас и казват,че даже им е по-добре
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юни 06, 2007, 17:33:06 »

Лелелеел, галчос, това, което пишеш ми се струва като приказка!!! girl_impossible Пожелавам ти всикчо да си остане така хубаво и след сватбата ви!!! good Все пак имало на този свят и всестни свекърви!!! Bravo
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: юни 06, 2007, 17:35:27 »

майчице, колко много и завиждам, права е булечка, че звучи като в приказка.
размечтах се girl_in_love
дано отношенията ви за напред продължат да се затоплят
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #319 -: юни 06, 2007, 17:42:31 »

дано,дано, че би било жалко....опитаха се мъничко да се намесят за сватбата, но се ограничихме само до финансовата част от въпроса smile
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #320 -: юни 06, 2007, 22:46:52 »

завиждааааааааааааааааам! Bravo
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #321 -: юни 07, 2007, 08:41:16 »

не завиждайте smile или поне не много. ужасно се притеснявам да не се обърнат нещата след сватба, но поне знам, че мога да разчитам на подкрепа от проекто-съпруга
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юни 17, 2007, 10:18:58 »

При мен си е едно и също и преди и след сватбата!Може би това се дължи на това че преди сватбата ние с милото си живеехме заедно от около 5 години.
Още в самото начало като заживяхме заедно , моята СВЕКИ беше ужасна!Постоянно идваше и правеше разни интриги от сорта на /взима метлата и почва да мете , или пък хваща на милото дрехите и почва да ги пере ама подбира само неговите дрехи и т.н./демостраций дразнещи дори и свекър ми.Но милото адски много я реже и тя вече не смеее.Сега от време на време само като отидем у тях на гости и след като се навечеря се измъква под предтекст че не й е добре и отива и си ляга за да може или аз или етърва ми да вдигнем масата и да измием чинийте.
Иначе не злослови против мен напротив даже най-триумфално разказва напред назад колко много ни обича и мен и етърва ми и как сме й като дъщери! pleasantry
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юни 17, 2007, 11:32:54 »

 muhichka, хубаво е, че мъжа ти я е отучил от тези неща, но дано тези приказки, които говори за теб и етърва ти, не са само показни  pardon
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: юни 18, 2007, 07:46:04 »

Здравейта, отдавна не се бях включвала в тази тема, нооооооооо СВЕКИ СЕ ПРОЯВИ  angry. Вчера си дойде майка ми от Италия и вечерта ходихме у Свеки на гости. И тя като почна да философства кое как трябвало да бъде, и аз както бях пила една ракия laugh и като и казах, че каквото аз кажа това ще става и оная онемя. И майка само ме буташе под масата да мълча, ама на мен така ми беше дошла музата  yahoo. А милото вика на майка ми спокойно остави ги да се надприказват  pleasantry. Та така стана и ясно, че каквото аз кажа така ще е, а и майка каза,че винаги се съобразява и не се меси и ще бъде както младите искат. pleasantry
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юни 18, 2007, 07:53:37 »

леле ти си я разбила направо,хубаво че е твоето мило те подкрепя.и аз така ми се иска понякога да кресна,ама нали винаги се опитвам да запазя благоприличен тон и все се опитвам да действам по хитрия начин,така малко бавно я обеждавам в моите възгледи,но накрая успявам Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юни 18, 2007, 09:34:18 »

и аз тази седмица ходих на мама на гости и видях и свекито, казах и колко души да покани, за мое щастие прие нещата много спокойно, даже ми доди музата да и кажа: " Не се притеснявай, ако някой ти се сърди че не си го поканил, всяко чудо за 3 дни!!!!!" засега водите са спокойни good
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #327 -: юни 18, 2007, 09:53:34 »

Здравейте , момичета !
Все поглеждам към тази тема и се каня да споделя и аз със вас,как се разбираме със свекървата и свекъра, но все се отказвам. Вчера стана нещо ,което неможах да премълча и имам нужда да го споделя с някого. hysteric Понеже засега живеем при тях ,преди да се оженим и преди да забременнея нещата бяха направо идеални. Нямаше никакви проблеми помежду ни и много се разбирахме. Love girl Когато някои ме питаше разбирате ли се със свекитата , аз винаги отговарях: "Да , те са много добри хора и не се месят и не се бъркат в живота ни. Нито си налагат мнението ..." и т.н. Казвах го , защото наистина беше така.  След като им казахме че ще се женим и като бях бременна , нещата започнаха постепенно да се променят. Но откакто се роди Теодора "играта" загрубя. PUGILISM А вчера направо беше "върха на сладоледа". Оставили сме Теодора в легълцето й  Baby и сме разтворили вратите, за да можем да вечеряме заедно и да я чуваме какво прави. По едно време тя започна да "църка" , и готова вече да заплаче. Свекървата я взе при нас в кухнята и по едно време свекъра вика:"... я й дай малко бира...". Подаде чашата към свекито и вика "Топни й пръстчето да го оближи да си куса малко бира..."  =OНие със Светльо (мъжа ми) само гледаме до къде ще стигне простутията му. ohah sad Свекървата хвана ръчичката на Теодора и каза "Няма !" А той пак "...топни го малко , да опита  както тати..." (между другото той много се гордее с това , че е дал на сина  си 100-150гр червено вино и бира , когато е бил на почти две години , и как го е напил и се смеел и си удрял главичката в корема му)  SUICIDE. Аз накрая не издържах да му гледам простащината и му казах :"Как ще дадеш алкохол на бебе !?" И тогава вече млъкна. Тя е само на 4 месеца.... То бива , бива ...,ама чак пък толкова малоумни хора..., не съм очаквала ,че ще живея някога с тях под един покрив. За другите неща не ми се разказва сега , че като се сетя и  Oh my ...  Boy cry искам още сега да си събера багажа и да се върна при прабаба ми. Там може да е по-тясно и да ми е по-трудно с малко дете и възрастен човек на 90год , но поне ще съм по-спокойна за детето си.
« Последна редакция: юни 18, 2007, 10:04:23 от Ianka » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юни 18, 2007, 10:28:44 »

егаси бъзика!!!!!!! тея хора в гората ли живеят? Какво казва милото по въпроса? Мисля че трябва с него да си поговорите за тези неща, все пак са му родители, той би трябвало да знае път към сърцето им, но преди всичко детето си е първо ваше, така че вие най-добре знаете как да си го гледате....... good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: юни 18, 2007, 12:16:27 »

Скъпа Ianka,
от все сърце ти желая много скоро да се отделите и да възпитаваш детенцето както ти си пожелаеш, а до тогава не си мълчи, а си казвай каквото не харесваш.
нека знаят, че няма да търпиш такива неща, все пак ти си майката и ти решаваш какво да прави сладкото малко съкровище, да е живо и здраво, отгледано от една щастлива мама give_rose
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines