Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 00:23:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332487 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: май 31, 2007, 18:28:41 »

Miri, не винаги хората имат основание за своето поведение, просто го приеми като човек с болна психика и не позволявай да разваля настроението ви, все пак всеки има право на избор
и ти не си виновна, че той е избрал да се държи така със собствения си син!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 31, 2007, 18:54:46 »

Честно казано, той всъщност не може да ме засегне, но ми жал за милото как страда и как го изживява. Но пък аз му давам всичката си любов и му показвам колко много го обичам и той започна пак да се усмихва. girl_in_love air_kiss
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: май 31, 2007, 19:01:57 »

miri, точно така трябва да разсъждаваш миличка
 good good good
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 31, 2007, 19:07:36 »

Просто толкова го обичам , че всичко бих направила за него, уупс  Offtopic
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #304 -: май 31, 2007, 22:34:22 »

Ох, момичета, и мен ме гледаше така свекито, ама сега е ужас!!! beating

Сеща се за сина си само, ако има нужда да й помага з аизхвърляне на боклуци или нещо подобно - ето сега например си прави ремонт в банята и някой трябва да й изхвърли боклука и на кой да се обади, ми на сина си, разбира се!!! Направо hysteric

А днес брат ми има продукция (свири на тромпет) и щяхме да ходим заедно, ама свекървището като се обадило и моичкият търчи!!! hysteric

Толкова ми е кофти, всикчи хубави моменти ни съсипва тая жена Cray cray Cray

оффф ,мила като чета и направо ми се дорева.и аз имам такъв проблем,и най лошото е че го прави за да дразни мен,а не защото има нужда от помощ.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: май 31, 2007, 22:43:42 »

Ама наистина това свекървите нямат угодия!Каквото и да направиш все не са доволни.Но честно да ви кажа момичета,много зависи какви са вашите момчета.Пожелавам ви на всички,мъжете ви да си ви гледат и глезят и разбира се да помагат и на майките си ,но не за сметка на вас.Те свекървите с техните номера са пословични.Важното е мъжете ни да не тичат при тях за всяка поза,прищявка и по всяко време и най-важното да защитават нашите интереси!
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 01, 2007, 12:09:17 »

На 100% съм съгласна с теб  fiibi_bg !!!И аз мисля,че най-важното е да имаме подкрепата на нашите момчета и абсолютно открити отношения с тях!!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 01, 2007, 12:33:16 »

Ох, момичета, и мен ме гледаше така свекито, ама сега е ужас!!! beating

Сеща се за сина си само, ако има нужда да й помага з аизхвърляне на боклуци или нещо подобно - ето сега например си прави ремонт в банята и някой трябва да й изхвърли боклука и на кой да се обади, ми на сина си, разбира се!!! Направо hysteric

А днес брат ми има продукция (свири на тромпет) и щяхме да ходим заедно, ама свекървището като се обадило и моичкият търчи!!! hysteric

Толкова ми е кофти, всикчи хубави моменти ни съсипва тая жена Cray cray Cray

оффф ,мила като чета и направо ми се дорева.и аз имам такъв проблем,и най лошото е че го прави за да дразни мен,а не защото има нужда от помощ.

Светли, така е мила, но какво да правим? Аз вече гледам да не й обръщам никакво внимание, защото самомите нерви се хабят, а тя си живее живота от спокойно пре спокойно!!!

На 100% съм съгласна с теб  fiibi_bg !!!И аз мисля,че най-важното е да имаме подкрепата на нашите момчета и абсолютно открити отношения с тях!!!

И аз съм много съгласна с казаното!! good
« Последна редакция: юни 01, 2007, 12:35:21 от Bulechka_TS » Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #308 -: юни 02, 2007, 18:36:32 »

И аз така все си викам,че вече няма да се ядосвам,няма да и бръщам внимание,да прави каквото си иска...ама в един момент bad чашата прелива и избухвам и си го изкарвам само на момчето ми.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 03, 2007, 09:43:27 »

И аз така все си викам,че вече няма да се ядосвам,няма да и бръщам внимание,да прави каквото си иска...ама в един момент bad чашата прелива и избухвам и си го изкарвам само на момчето ми.
лелееее, все едно аз съм го казала  shok и аз така, за да не е карам с тях, обикновено си изливах целия яд на половинката, а той какво ми е виновен????  nea Решила съм обаче направо на тях да им казвам като не съм съгласна с нещо( и го правя вече де), за да може да няма скрито покрито. Така е много по-добре  good и май има ефект  diablo
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #310 -: юни 03, 2007, 09:53:56 »

аз не мога да се разбера с нея.тя не е човек,да не разбере ами като някакъв олигофрен намила само нейното и прави квото си е наумила.Изобщо толкова много съм обидена на тази жена и изобщо не изпитвам никакво уважение,защото не го заслужава,спазвам добрия тон само заради Тошко,иначе при други обстоятелства beating Толкова много пъти ме е обиждала и дразнила нарочно но не като пич в лицето,ами някакви тапи намеци и подхвърляния пред сина и ,а той понеже си носи розовите очила и иска всичкида сме щтастливи дори не забелязва че това е недобронамерено към мен.Стига че се превърна в монолог и се ядосах blum
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юни 03, 2007, 15:21:24 »

офффф........не мога да го разбер това животно наречео "свекърва" ( как звучи само а...??)не ми се подхваща даже темата.... Mad girl Mad girl Mad girl
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #312 -: юни 06, 2007, 17:02:44 »

тая темичка май я позабравихме:)аз като не съм виждала свекърва ми вече 1 седмица и не съм и набрала достаъчно:)smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юни 06, 2007, 17:19:01 »

да и аз така, сега ще видим как ще се произнесат двамцата със свекъра като разберат, че сме резервирали снощи без да ги уведомим предварително - ще има коментари свят ще ми се завиее, ама не ми пука pardon
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #314 -: юни 06, 2007, 17:22:55 »

ние с моята живеем заедно, все още, верно, в къща сме, но все пак....вече 3 години...невероятна жена, много се надявам да не се променят отношенията ни след сватбата. проекто мъжа се хили, че е по-вероятно него да изхвърлят, отколкото мен...smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines