Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 19:26:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332358 пъти)
 
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 30, 2007, 13:08:29 »

Ами аз освен да се похваля с моята, няма какво друго да кажа. Ние си живеем отделно, те са супер хора, обикновено ходим на обяд в неделя там, ако не е започнал вече плажният сезон де. Супер се разбираме и с двамата.До този момент - 4 години - нямам оплаквания за нищичко. Не се месят излишно, всеки си живее гживота, но ако решим да искаме помощ или подкрепа са насреща на 100 процента. И всичко това в същата сила важи и за моите родители и моето момче.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: май 30, 2007, 13:10:32 »

Ами аз освен да се похваля с моята, няма какво друго да кажа. Ние си живеем отделно, те са супер хора, обикновено ходим на обяд в неделя там, ако не е започнал вече плажният сезон де. Супер се разбираме и с двамата.До този момент - 4 години - нямам оплаквания за нищичко. Не се месят излишно, всеки си живее гживота, но ако решим да искаме помощ или подкрепа са насреща на 100 процента. И всичко това в същата сила важи и за моите родители и моето момче.
едно голямо  Bravo Bravo Bravo на тях тогава. Защо ли повечето не са от този тип  Girl_sing
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 30, 2007, 13:39:23 »

Да, наистина. Може би не е за пренебрегване и факта, че моето момче има брат с 10 години по-малък от него, още е ученик и още си има нужда от вниманието на родителите си, така че те не се почувстваха изоставени от големия в пълният смисъл на думата. Не им се опразни къщата един вид. Но не е само това, просто хората са свестни.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: май 30, 2007, 13:41:33 »

иха, да не е абитуриент, тя и моята леля е свеки с малко синче?! Мин. лято сватбарка беше това лято абитуриент изпраща!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 30, 2007, 13:42:20 »

Да, наистина. Може би не е за пренебрегване и факта, че моето момче има брат с 10 години по-малък от него, още е ученик и още си има нужда от вниманието на родителите си, така че те не се почувстваха изоставени от големия в пълният смисъл на думата. Не им се опразни къщата един вид. Но не е само това, просто хората са свестни.

Браво на твоите свекър и свекърва, само това мога да кажа!!! good

А иначе не мисля, че ако имат по-малкодете ще се държат иначе! И моята свеки има още един по-малък син, но пак си е свек*рвище-чудовище!!! А да не говорим, че близо 10 години е живяла в Гърция и не се е интересувала от децата си!!!  crazy
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: май 30, 2007, 13:43:24 »

Благодаря ви милички за подкрепата - и аз да разкажа продължнието на моята история.Вчера така бях набрала, че не издържах и казах всичко на милото, много се ядоса, направп на можеше да повярва, защото тя пред нас всеки път като ни види обяснява колко много се радвала, че сме се намерили.Вярва ми безрезервно, и каза, че направо ще я направи на нищо.Обясних му, че не ми е това целта, а просто искам да бъдем съвсем открити един с друг и трябваше да знае за какво става дума , защото наистина чашата преля, всичко друго можех да премълча, но не и това, казах му да я предупреди да не ме обсъжда и да не си отваря устата, че такъв скандал ще и спретна, че бедна и е фантазията. Просто не мога да разбера какво съм и направила, че говори такива измислици.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: май 30, 2007, 13:44:41 »

Благодаря ви милички за подкрепата - и аз да разкажа продължнието на моята история.Вчера така бях набрала, че не издържах и казах всичко на милото, много се ядоса, направп на можеше да повярва, защото тя пред нас всеки път като ни види обяснява колко много се радвала, че сме се намерили.Вярва ми безрезервно, и каза, че направо ще я направи на нищо.Обясних му, че не ми е това целта, а просто искам да бъдем съвсем открити един с друг и трябваше да знае за какво става дума , защото наистина чашата преля, всичко друго можех да премълча, но не и това, казах му да я предупреди да не ме обсъжда и да не си отваря устата, че такъв скандал ще и спретна, че бедна и е фантазията. Просто не мога да разбера какво съм и направила, че говори такива измислици.

Браво на теб и на половинката ти!!! Bravo Bravo Bravo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: май 30, 2007, 13:48:51 »

Благодаря ви милички за подкрепата - и аз да разкажа продължнието на моята история.Вчера така бях набрала, че не издържах и казах всичко на милото, много се ядоса, направп на можеше да повярва, защото тя пред нас всеки път като ни види обяснява колко много се радвала, че сме се намерили.Вярва ми безрезервно, и каза, че направо ще я направи на нищо.Обясних му, че не ми е това целта, а просто искам да бъдем съвсем открити един с друг и трябваше да знае за какво става дума , защото наистина чашата преля, всичко друго можех да премълча, но не и това, казах му да я предупреди да не ме обсъжда и да не си отваря устата, че такъв скандал ще и спретна, че бедна и е фантазията. Просто не мога да разбера какво съм и направила, че говори такива измислици.
  Bravo Bravo Bravo на момчето ти! Щом застава зад теб, не се притеснявай, всичко ще е наред  good Все пак той държи повече на теб и ти трябва да си спокойна и сигурна в него  good
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #293 -: май 30, 2007, 20:57:33 »

Леле момичета, като чета направо ме хвана срам аз за какви неща се оплаквам само на милото. За сега нямам подобни проблеми с бъдещата ми свекърва. При мен проблема е, че прекалено много се стреми да ми угажда, че чак се държи с мен като с малко дете. Постоянно върви след мен да проверява дали съм си обула пантофки, да не ми духа от прозореца, все ми гледа в чинията колко ям и ми бута още ядене и т.н. (няма да продължавам, че край няма), едва издържам. Но нищо не казвам за да не я засегна. Въпреки че не вярвам в искреността и. Все си мисля, че след сватбата ще си покаже рогцата, но ще се опитам да не съм толкова черногледа.
А на вас милички направо не знам какво да ви кажа, само се чудя как може да има такива злобни хора.

Абе и при мен вече 7-ма година ми се гледа в чинийката и къде са ми чехличките и до скоро за всичко ми се угаждаше,но това не пречи 150 човека за събитието да и се струват малко  shok  и да се тръшка всеки път когато се зачекне темата  hysteric  ( и други такива подобни)
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 31, 2007, 14:50:20 »

Ох,колко познато ми звучат тези неща -и това за чинийката и пантофките,и това за гостите!!!Въпреки,че моята не е лоша/поне засега/ понякога имаме по някой друг дълъг и сериозен разговор!!! pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: май 31, 2007, 14:55:33 »

Ох, момичета, и мен ме гледаше така свекито, ама сега е ужас!!! beating

Сеща се за сина си само, ако има нужда да й помага з аизхвърляне на боклуци или нещо подобно - ето сега например си прави ремонт в банята и някой трябва да й изхвърли боклука и на кой да се обади, ми на сина си, разбира се!!! Направо hysteric

А днес брат ми има продукция (свири на тромпет) и щяхме да ходим заедно, ама свекървището като се обадило и моичкият търчи!!! hysteric

Толкова ми е кофти, всикчи хубави моменти ни съсипва тая жена Cray cray Cray
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: май 31, 2007, 16:41:44 »

Аз си нямам свекърва, защотот майката на милото е починала преди 15 години, но имам свекър, който не обичам въобще. Сега, когато бяхме с милото в Щатите го видях за първи път. Мислех си , че Крис преувеличва за него, но съжалявам , че не му повярвах. Та той ме посрещна много добре, първоначално. След , което през цялата седмица, докато бяхме с него, той не спря да говори за пари и само за пари. Това са най-важните неща в живота му. И един ден преди да отидем в Колорадо , той започва да ме разпитва за нашите планове да се местим да живеем в Щатите. И ведин момент обяви, че той е против, защото тук в България съм имала стабилна работа и , че САЩ са в Депресия. Всичко това прозвуча, все едно аз много напирам да живея там, а всичко това го правя заради него, защото той тук се депресира от факта, че не може да си намери работа и му е много трудно с езика.
Както и да аз му казах, че това е наше решение и той няма право да се бърка. От този ден до края на целия ни престой там, той не пропуска да се заяде и с мен и с милото. Най-голямата простотия, която никога няма да му простя, защото това против собствения му син, са вчерашните новини. Снощи Криси му се обади, за да му каже как върви подготовката, естествено никакъв интерес. Съответно го питал отново за нашите планове и му казал, че изисква много средства. Естествено Милото му казало, че все пак има някакъв доход и очаква всеки момент наследството от дядо си ( дядо му почина преди няколко месеца и той и чичо му са единствените преки наследници). И знаете ли баща му какво казал, че той щял да вземе половината. А той може да го направи, защото милото и баща му имат обща банкова сметка. Можете ли да си представите, как собствения му баща може да се държи така с него....И това е само, за да ни контролира. Моя баща никога не би постъпил така с мен....
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: май 31, 2007, 16:43:13 »

Най много ме е яд,че съм се зблудила по отношение на свекъра, та той даже няма да дойде на сватбата Oh my ...
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: май 31, 2007, 16:45:46 »

ох, Мири, мисля, че в Щатите това е нормално и хората са такива не са готови на всичко за децата си както нашите родители Girl_sing Girl_sing Girl_sing
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: май 31, 2007, 17:14:19 »

Може би, но все пак не е и почтенно, на какво основание.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines