Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 09, 2024, 09:33:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 330860 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: май 15, 2007, 12:43:58 »

ох, благородно завиждам на момичетата, които се разбират добре със свекървите.
аз понякога се чудя - дали не е в мен проблема.
как да имаме нормални отношения с тях, май няма начин Girl_sing Girl_sing Girl_sing
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: май 15, 2007, 12:57:00 »

Незнам по принцип в кой е причината за неразбирателство със свекърви, но навярно и двете страни имат по един пръст в проблема. Ние си живеем отделно и сме си 6 точки. Ходим в неделя на обяд, като дойде лято и тръгнем по плажове и това не правим, но нямаме никакви, ама никакви проблеми. Хората са много разбрани, и моите родители и неговите, да не говорим че и помежду си много добре се разбират и купонясват даже заедно.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 15, 2007, 12:57:00 »

ох, благородно завиждам на момичетата, които се разбират добре със свекървите.
аз понякога се чудя - дали не е в мен проблема.
как да имаме нормални отношения с тях, май няма начин Girl_sing Girl_sing Girl_sing

Ааааа, проблемът в никакъв случай НЕ Е в теб, миличка!!! good В тях си е проблема, явно ги подгонва някаква дива ревност diablo, че някой има "отнема" синчето и може да ги измести beating

Аз с моята свеки НЕ комуникирам, само в много редки случаи се виждаме и така ми е добре, а тя като ме види и като вземе да налита д аме целув аи прегръща, направо ми иде  bad и все си измислям някаква причина да не се случва това, обикновено съм настинала laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 15, 2007, 13:00:34 »

Аз също не мога да се оплача от моята свекърва, но голяма заслуга за това има факта, че не живеем заедно! От самото начало семейството на милото ме приеха много добре и сега продължаваме да се разбираме (дано винаги да е така)! За сватбата, понеже си я организирахме сами тук не са се бъркали много, макар че си изказваха мнение по всички въпроси, в което няма нищо лошо разбира се! Това се отнася и за моите родители!
Винаги когато се обади по телефона иска да ме чуе и пита как съм, дори понякога говори само с мен, а милото се сърди  blum
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: май 15, 2007, 13:11:48 »

И моята така се държи с мен, готино имам предвид, но аз не прекалявам нито с нежности, нито със някакви споделянки, даже изобщо. Все пак колкото и готина жена да е ,тя ми е свекърва, не ми е приятелка. За тази цел си имам сестра, приятели и МОЯТА СИ МАЙКА, разбира се.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 15, 2007, 13:37:16 »

ами ние съшо живеем отделно, не е в това проблема, но това са едни саможиви хора, които мила Bulechka_TS, дори не ревнуват, защото не им пука за нас изобщо Girl_sing Girl_sing
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: май 15, 2007, 13:46:00 »

ами ние съшо живеем отделно, не е в това проблема, но това са едни саможиви хора, които мила Bulechka_TS, дори не ревнуват, защото не им пука за нас изобщо Girl_sing Girl_sing
Много е неприятно това.Съчувствам ти при положение че ти страдаш от това.Ако не е така, дреме ти тогава. Кофти че не можеш да разчиташ, ама ако е за добро нека да е така.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: май 15, 2007, 13:47:19 »

Ох, не знам ревнуват ли, не ревнуват ли... beating Ама, ако не искат да помагат поне да не пречат, а моята нито едното прави, нито пък другото!!! diablo Само мога да съм щастлива, че не живеем заедно!!! End
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 15, 2007, 13:50:08 »

няма какво да ревнуват  NO какви са тия глупости, че им взимаме момчето (всички свекита май така мислят  crazy crazy crazy ) Че аз да не съм й го отвлякла на другия край на планетата  huhhuh.gif луда работа - реално погледнато, по този начин просто "момченцата им" получават двойно повече любов и обгрижване от преди  smile ама няма кой да мисли по този начин  nea
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: май 15, 2007, 20:22:19 »

Лелееееееееееееееееееее, момичета. Чудото се случи.  shok  shok  shok  shok
Току що се чухме със свекито и ако знаете каква промяна има!  Oh my ...  Oh my ...  Oh my ... . Направо не мога да повярвам! Толкова е станала активна,мила и положително настроена , че..... нямам думи. Превърнала  се е в  angel
« Последна редакция: май 15, 2007, 22:19:05 от prin4ipessa » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: май 15, 2007, 20:52:11 »

пу-пу да я заплюем.......
понякога ги удрят тухлите по главата и се събуждат те!!!!! Bravo
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: май 16, 2007, 07:19:43 »

Голяма тъпня е това с проблемните свекърви, направо ми е адски смешно дори.Дано всички те се усетят в един момент, че така и своите си синове настройват срещу себе си. Щото не може да имат кофти отношение към момичето на синовете си и то да не се пренесе и върху тях.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: май 16, 2007, 08:55:02 »

Голяма тъпня е това с проблемните свекърви, направо ми е адски смешно дори.Дано всички те се усетят в един момент, че така и своите си синове настройват срещу себе си. Щото не може да имат кофти отношение към момичето на синовете си и то да не се пренесе и върху тях.


напълно си права !!! smile
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: май 16, 2007, 08:56:54 »

Мерси Ели, това трябва да го разпечатаме и да го дадем на всички жени с професия свекърва
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: май 16, 2007, 09:09:08 »

Мерси Ели, това трябва да го разпечатаме и да го дадем на всички жени с професия свекърва


Моята свекърва се държи много добре и тя самата ми е споделя, че знае какво е да си в чужда къща с лоша свекърва !!!! много си е патила и може би за това не иска, аз така да се чуствам !!! ние живеем вече 3 година под един покрив и се разбираме, до сега не е имало караници !!! дано да няма !! още 1 год. ще живеем заедно, докато направим ремонта на новото жилище !!! всеки си има трески за дялане и се иска много компромиси !!!  но като цяло е супер и много съвремена жена !!! smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines