Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 03:13:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 322005 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 05, 2007, 15:49:22 »

МОМИЧЕТА ИСКАМ ДА ВИ КАЖА ЧЕ Е НЕВЕРОЯТНО ДА СТЕ САМИЧКИ САМО ДВАМАТА  любов заедно
ПРАВИТЕ СИ КАКВОТО ИСКАТЕ, АКО ИСКАТЕ СЕ КАРАТЕ, БИЕТЕ, ХОДИТЕ СИ ПО СОБСТВЕНАТА СИ КОЙА, .......,И Т.Н И В КРАЙНА СМЕТКА НИКОИ НЕ ТИ СЕ БЪРКА  yahoo
ПРОСТО Е НЕВЕРОЯТНО  Bravo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 05, 2007, 15:53:14 »

МОМИЧЕТА ИСКАМ ДА ВИ КАЖА ЧЕ Е НЕВЕРОЯТНО ДА СТЕ САМИЧКИ САМО ДВАМАТА  любов заедно
ПРАВИТЕ СИ КАКВОТО ИСКАТЕ, АКО ИСКАТЕ СЕ КАРАТЕ, БИЕТЕ, ХОДИТЕ СИ ПО СОБСТВЕНАТА СИ КОЙА, .......,И Т.Н И В КРАЙНА СМЕТКА НИКОИ НЕ ТИ СЕ БЪРКА  yahoo
ПРОСТО Е НЕВЕРОЯТНО  Bravo

Дааа, точно така си е, много е хубавоооооо  любов заедно
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 05, 2007, 15:56:31 »

 А ОТНОСНО СВЕКЪРВИТЕ ТО ПРОСТО ИМ Е В КРЪВТА ДА СЕ БЪРКАТ НАВСЯКЪДЕ  Плачещо момиче
АЗ ТОВА ГО НАРИЧАМ МАЙЧИНА РЕВНОСТ.
ТЕ ПРОСТО НЕМОГАТ ДА РАЗБЕРАТ ЧЕ СИНОВЕТЕ ИМ СА ПОРАСНАЛИ И ЧЕ ТРЯБВА ДА СЪЗДАДЪТ СВОЕ СЕМЕЙСТВО.
НО КАКВО ДА СЕ ПРАВИ, НО ИМА И ОЩЕ НЕЩО ЧЕ АКО ИМАТЕ И ЕТАРВА С КОЯТО ДА НЕ СЕ РАЗБИРАТЕ ТОГАВА СТАВА ОЩЕ ПО ЛОШО, ОСОБЕННО АКО ТЯ ЖИВЕЕ ПРИ ВСЕКЪРВАВИ.
КАЗВАМ ГО ОТ СОБСТВЕН ОПИТ  crazy
НО ТАКАВ Е ЖИВОТА
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 05, 2007, 15:59:04 »

Ох, поне етърва нямам!!! yahoo Имам девер, с който се разбираме чудесно и много се обичаме, той ми каза след сватбата, че сега съм му била сестричка!!! girl_in_love
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 05, 2007, 16:25:12 »

Ох добре, че сме само със свеки. pullpigtails
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 05, 2007, 16:51:07 »

Ох добре, че сме само със свеки. pullpigtails
РАДВАЙ СЕ РАДВАЙ
ЧЕ МОЯТА ЕТАРВА Е УКРАИНКА И Е УЖАСНА
ВИНАГИ ТЯ ДА Е В ЦЕНТЪРА, ВСЕ Я БОЛИ НЕЩО АБЕ КВО ДА ТИ РАЗПРАВЯМ,ЛУДИ ГИ ПРАВИ ВСИЧКИ   diablo
НО ПОНЕ АЗ ИМАМ ПОДКРЕПАТА НА СВЕКЪРА КОИТО НЕ Я ПОНАСЯ ЕТАРВАТА  Girl_sing
ВАЖНОТО Е ЧЕ НЯМА ДА ЖИВЕЯ С ТЯХ  danceg
НО ПЪК ЗА СМЕТКА НА ТОВА ЕТАРВАТА ЖИВЕЕ С ТЯХ И ЩЕ ПРОДАЛЖАТАТ ДА ЖИВЕЯТ В ЕДНА КЪЩА И ПОСТОЯННО ИЗМИСЛЯ СПЛЕТНИ ЗА МЕН Е НЕ ЧЕ МИ ПУКА АМА ЗАЩО ПАК ДА Е ТАКА.
ОФ  АЙДЕ НЯМА ПОВЕЧЕ ДА СЕ ОПЛАКВАМ  Blush
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 05, 2007, 16:59:05 »

Полужението явно е зле, но се радвай ще живееш отделно. У нас проблема е оставането на саме няма такъв момент  Mad girl Онзи ден тъкмо се зарадвахме свеки каза, че ще ходи на концерт. Прибираме се и по стълбите се бъзикаме, готвим се за  гушкане и какво да видим   look свеки в къщи  angry направо ми се приплака.  Mad girl angry Mad girl angry Mad girl angry
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 05, 2007, 17:09:51 »

Полужението явно е зле, но се радвай ще живееш отделно. У нас проблема е оставането на саме няма такъв момент  Mad girl Онзи ден тъкмо се зарадвахме свеки каза, че ще ходи на концерт. Прибираме се и по стълбите се бъзикаме, готвим се за  гушкане и какво да видим   look свеки в къщи  angry направо ми се приплака.  Mad girl angry Mad girl angry Mad girl angry
УЖАССССССССССССССС diablo
НЯМАТЕ ЛИ ВЪЗМОЖНОСТ ЗА СОБСТВЕНО ЖИЛИЩЕ ?
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 05, 2007, 17:17:10 »

Ми за сега май не.  Mad girl Плачещо момиче Болна тема. Ще живеем с нея за сега. Много скъпи са жилищата вече, нямам идея как се купува при такива цени. Кредит не смеем 20г. да плащаме не мерси.
Както и да е добре, че свеки не ми създава много проблеми. Имало е и по-лош случай в моя скромен житейски опит   Mad girl sarcastic
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 05, 2007, 17:20:19 »

Ми за сега май не.  Mad girl Плачещо момиче Болна тема. Ще живеем с нея за сега. Много скъпи са жилищата вече, нямам идея как се купува при такива цени. Кредит не смеем 20г. да плащаме не мерси.
Както и да е добре, че свеки не ми създава много проблеми. Имало е и по-лош случай в моя скромен житейски опит   Mad girl sarcastic
ОХХХ
НИЕ ЗАРАДИ ТОВА ПУСТО ЖИЛИЩЕ ПРИХОЖДАХМЕ 6 ГОДИНИ ТУ У ТЯХ ТУ В НАС, АМА НАЙ НАКРАЯ ВСИЧКО СЕ ОПРАВИ  любов заедно
ДАНО И ВИЕ СЕ ОПРАВИТЕ СКОРО И ДА ЗАЖИВЕЕТЕ САМО ДВАМЦАТА, ЧЕ КАТО ДОЙДЕ И БЕБОКА И ТОГАВА ЩЕ СТАНЕ ОЩЕ ПО ЗЛЕ  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 05, 2007, 17:20:49 »

Юле, смея да твърдя, че твоето нищо не е!!! Моята свеки като дойде спеше в нашата стая и не се махна изобщо, чак 3 дни преди сватбата, добре че заминахме на море,а после бяхме при наще (а те милите не смеят да почукат на вратат на стаята като сме там, толкова се притесняват да не ни безпокоят), така че...
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #56 -: март 05, 2007, 17:24:59 »

Юле, смея да твърдя, че твоето нищо не е!!! Моята свеки като дойде спеше в нашата стая и не се махна изобщо, чак 3 дни преди сватбата

 Oh my ... Oh my ... Ако бях на мястото на свекърва ти, щеше да ми е доста неудобно да спя с младата двойка в една стая- по-добре на дивана в хола, отколкото в спалнята.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 05, 2007, 17:25:53 »

Юле, смея да твърдя, че твоето нищо не е!!! Моята свеки като дойде спеше в нашата стая и не се махна изобщо, чак 3 дни преди сватбата, добре че заминахме на море,а после бяхме при наще (а те милите не смеят да почукат на вратат на стаята като сме там, толкова се притесняват да не ни безпокоят), така че...
ЛЕ ЛЕЕЕЕЕЕЕЕ
АБЕ ТАЯ ЖЕНА ЛУДА ЛИ Е?
АМИ ТО В ТАКЪВ СЛУЧАЙ НЯМА ДА МОЖЕТЕ ДА И НАПРАВИТЕ ВНУ4Е  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 05, 2007, 17:29:29 »

Юле, смея да твърдя, че твоето нищо не е!!! Моята свеки като дойде спеше в нашата стая и не се махна изобщо, чак 3 дни преди сватбата, добре че заминахме на море,а после бяхме при наще (а те милите не смеят да почукат на вратат на стаята като сме там, толкова се притесняват да не ни безпокоят), така че...
ЛЕ ЛЕЕЕЕЕЕЕЕ
АБЕ ТАЯ ЖЕНА ЛУДА ЛИ Е?
АМИ ТО В ТАКЪВ СЛУЧАЙ НЯМА ДА МОЖЕТЕ ДА И НАПРАВИТЕ ВНУ4Е  crazy

ООоооох, махна се тя, махна се 3 дни преди сватбата (а сватбата беше на 17.09.'06г.) и остави лудница в нас и до сега оправям последици!!! beating girl_impossible
Но поне вече сме си самички любов заедно и си правим каквото си искаме и когато си искаме blush good!!!
А за внуче хич не мисля да й казваме като стане, колкото може по-късно, че чесно казано никак не е заслужила да се радва на тази новина!!! beating beating beating
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 05, 2007, 17:30:23 »

И аз това викам. Дбре, че не е по-зле. Аз каквато съм лоша щеше всеки ден да има  slap Me POMPOUS А тя сега не смее да се скара с никого. Само в началото дето имаше малко ексцесии ама аз си държа на моето и тя свикна с мисълта, че има луда снаха.  Blush
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines