Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 03:01:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 322001 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 27, 2007, 10:12:15 »

абе 6том наистина ти се иска да ги каже6 тогава те сами4ки 6те излязат от устата ти
успех
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 27, 2007, 10:12:42 »

sabina аз не мисля 4е е задължително да нари4а6 бъдещите си свекър и свекърва майка и татко.
за мен ли4но има само една майка и и един татко и не мисля 4е моите 6те ги нари4ам така за6тото винаги когато им го казвам 6те си кривя душата, а и също така моят мъж също няма да нари4а моите родители по този на4ин въпреки 4е те го обожават както и той тях.
но всеки си знае
ако мисли6 4е с удоволствие ще ги нари4а6 по този начин тогава го направи !!!


Много си права PETKOVA и не мисля че с удоволствие мога да кажа на някой независимо дали заслужава или не МАЙКО и ТАТКО, въпреки че в много случаи заслужават, но на този свят аз имам едни родители, а пък мисля че това е вече малко демоде, има по някои краища на България родители които настояват така да се обръщат снахите към свекъра и свекървата, но това е до гледната точка. Моите не са съгласни, както и аз и милото, но свекървата държи на тези работи и нямам представа как да я "отрежа" по-дискретно.
ооо принципно и аз ще имам същия проблем понеже другата снаха ги нарича така апък как така аз няма да ги нари4ам по този начин, но нека ме питат и 6те им кажа 4е аз си има само една мама и един татко.
моята майка примерко каза на милото да не е посмял да и каже майко или бабо а и мисля 4е е права, апък и той е съгласен


Ти направо ще ме убиеш ROFL :bravo:Все едно ми четеш мислите - при нас е същото - едната снаха й казва майко защото нейната майка така искаше и сега се получава малко кофти - една ще й казва майко а пък другата не - няма да го понесе! %)А пък моите родители когато им казахме че ще се женим първите думи на майка ми бяха "да не си посмял да ми кажеш бабо - аз съм Стефи" - естествено в шеговита форма - и той също беше много доволен а и сам вижда че така е много по-добре, но при майка му - май няма да се получи - уви!?!?!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 27, 2007, 10:16:01 »

sabina
абе кво ти пука бе, ако не те разбере тогава нека съпругат ти да поговори с нея
можеби твоите свекър и свекърва са възрасни от вашите и затова държат на това, за разлика от твойте
поне при нас е така, моите са по млади и по луди и мислят като нас за разлика от неговите
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 27, 2007, 10:17:37 »

лично моят баща се сърди на кака ми, че не го нарича "татко"!!! smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 27, 2007, 10:19:33 »

лично моят баща се сърди на кака ми, че не го нарича "татко"!!! smile
ееее ама за6то пък трябва да се сърди
според мен това са стари разбирания
ами зна4и моми4ето не го 4увства като такъв, но мисля 4е пък няма ни6то обидно
по добре ли ще е да го казва със сведена глава и да я прерязва сърцето  Плачещо момиче
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 27, 2007, 10:29:17 »

Не знам момичета - всеки го разбира по своему, но все пак живеем в 21 век и нещата се променят едва ли не всяка секунда. Те може да искат и да ни кичат с пари както едно време :sarcastic:Мисля че най-добре е човек да седне с тях и да поговори как ще е най-добре и за двете страни, но аз все не мога да се престраша да го започна! sad
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 27, 2007, 10:31:45 »

за тях е доста тежка съвременна ситуация, ако са по-възрастни !!! така, че .... кой както го усеща и разбира !!!!   би ми се искало да си поговорим с моята свекърва и да се разберем !!! smile
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 27, 2007, 10:35:40 »

 аз не бих казала на свекъра и свекървата - майка и татко  Girl_sing Вече си имам родители, а на тях също има кой да им казва майка и татко, така че ... Дори не ми е минавало през акъла.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 27, 2007, 10:41:28 »

И аз като Ели искам да им кажа и те го заслужават,но.......просто незнам как да го направя!!! Girl_sing
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 27, 2007, 10:43:20 »

И аз като Ели искам да им кажа и те го заслужават,но.......просто незнам как да го направя!!! Girl_sing
6те му дойде времето 6том има6 желание  girl_wink
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 27, 2007, 10:51:28 »

Ох, незнам ....като си говорих с милото за това и той каза,че щели сме да го обърнем нещо на майтап и аз просто да го кажа!!! :girlsigh:Ама на него му е лесно да го каже,защото той няма такъв проблем!!!Той се обръща към нашите на име и така ще си остане!!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 27, 2007, 10:53:54 »

Ох, незнам ....като си говорих с милото за това и той каза,че щели сме да го обърнем нещо на майтап и аз просто да го кажа!!! :girlsigh:Ама на него му е лесно да го каже,защото той няма такъв проблем!!!Той се обръща към нашите на име и така ще си остане!!!
ами тогава и ти ги наричай по имена
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 27, 2007, 10:56:32 »

Ох, незнам ....като си говорих с милото за това и той каза,че щели сме да го обърнем нещо на майтап и аз просто да го кажа!!! :girlsigh:Ама на него му е лесно да го каже,защото той няма такъв проблем!!!Той се обръща към нашите на име и така ще си остане!!!

Щом ти е толкова трудно, може би изобщо не трябва да го казваш. Струва ми се, че дори първия път да се престрашиш, ще трябва да се престрашаваш и всеки следващ път, докато не ти стане навик
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 27, 2007, 11:00:09 »


[/quote]
Щом ти е толкова трудно, може би изобщо не трябва да го казваш. Струва ми се, че дори първия път да се престрашиш, ще трябва да се престрашаваш и всеки следващ път, докато не ти стане навик
[/quote]
ДА И АЗ МИСЛЯ ТАКА
НО ПО-ДОБРЕ Е ДА ИЗЛИЗА ОТ СЪРЦЕТО, А НЕ ДА СТАВА НАВИК
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 27, 2007, 18:49:08 »

аз съм предупредила половинката, както и неговите родители, че всеки един от нас си има родители и САМО на тях ще казва мамо и татко. Аз на свекърва ни и свекър ми ще им казвам на име, както и любимият на моите родители. Все пак всички имат изключително звучни и хубави имена!!! Освен на моите родители, не казвам мамо и татко на никой друг..... и го заявих съвсем ясно и категорично.  smile така че по този въпрос ние вече сме се разбрали  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines