Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 02:49:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 321997 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 20, 2007, 09:46:40 »

Трудно ми е да си представя как би се почувствала майка ми, ако ме чуе да викам мамо на друга жена.... Сигурно ще и е ужас.........

 Аз мисля,че моята мама направо ще получи удар.

Моята майка пък ме кара да кажа на свекърва си майко!  Oh my ...
Ама аз не мога  pardon
Не ми идва от вътре. Не че не се разбираме, напротив, но...аз си имам една майка и татко и не мисля, че трябва да ни задължават да се обръщаме към тях с мамо и татко, когато не го чувстваш  Girl_sing
Родителите ми казаха на милото да им вика "баба" и "дядо" не можело иначе  Oh my ... направо онемях като разбрах, че искат така да им казва - не очаквах! Дори му бях забранила предварително като сме си говорели двамата как ще им казва, а мама каза, че как иначе ще ни нарича? shok
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 21, 2007, 17:14:27 »

Аз не знам още как се разбирам със свекървата си  pardon, с приятелят ми сме от 5 години заедно и през цялото това време веднъж не ме е поканила на гости, въпреки че живеем в един и същ град.
 Чак когато се сгодихме отидох на вечеря у тях.
 Сега се държи нормално, все едно ме няма  Blush, но понякога има такива изказвания, че направо се хващам за главата girl_impossible.
 Доброто в случая е, че нямаме никъкво намерение да живеем заедно, а и за нищо не се бърка (за сега).
 А свекърът ми е прекрасен, добър човек и много ми се радва  DANCE
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 21, 2007, 21:25:42 »

Цитат
Сега се държи нормално, все едно ме няма  ,
То това не е много нормално,но все пак важното е че не се бърка.А може да е човек,който трудно показва чувствата си и не може добре да контактува с хората.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 26, 2007, 23:23:29 »

 да може. Даже май е така, обаче ... не е много приятно особено като си на гости. Някак си разговорите ни са на сила и тя се съмнява във всяка моя дума. 
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 26, 2007, 23:55:11 »

а моята бъдеща свекърва си мисли че не я харесвам =]което н е етака,просто все още ми е неодобно когато си говоря с нея.......някакси не се получават разговорите,а иначе тя е добър човек :-#така и не успяхме за 3 години да преминем на по-горно ниво,не че се виждаме много често,но когато това стане....... Girl_sing
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 27, 2007, 08:59:26 »

Ние си живеем почти заедно с моите свекър и свекърва - нашият апартамент е над техния и всъщност се виждаме всеки ден Curtsey DANCE Много си ги обичам и двамата  LOVING вече мина половин година откакто сме се изнесли, но нито веднъж не сме се скарали, да си кажем лоша дума или едната да се издразни на другата. Създали сме традицията всяка неделя вечер да сме им на гости и да вечеряме заедно и ни е много готино  drinks Годеникът ми и майка му имат много силна връзка помежду си (почти колкото между мен и мама  secret ) и тя ми е казвала колко се е притеснявала да не застана между тях и да ги отчуждя... Сигурна съм, че вече ме обича и е страхотно щастлива от факта, че аз толкова обичам сина й и че се грижа за него добре  blush Знам, че мога да разчитам на нея за всичко, както и тя е сигурна, че може да разчита на мен  pardon
Положението с моите родители е същото  dirol Дори и баща ми вече си отпусна душата и ме "прежали"  girl_wink (много му беше трудно в началото...  pardon ) с тях също се виждаме всяка седмица, не пропускаме  drinks
Нито аз им казвам мамо и татко, нито той казва така на моите родители  nea
Не се притеснявам, че мога да урочасам нещата, казайки толкова мили думи за "свекито", то в крайна сметка отношенията ни зависят само от нас двете  angel
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 27, 2007, 09:42:35 »

Ита браво на вас good и на такива свекърви и свекъри като вашите-уважавам такива хора! Аз живея с моите от 2 години, но ги познавам малко след като се запознах с милото (по-малко от 5 години)и досега страшно много сме се разбирали почти във всичко - предполагам, защото сме си премълчавали и двете, когато нещо не ни хареса, но човек е длъжен да прави компромиси за да има мир и спокойствие, а и всеки човек си има дъски за дялкане и не мога да кажа че е идеалната, нито пък аз! Лично аз мисля, че двама млади трябва да живеят отделно, но засега такова нещо не се очертава при нас. Мога да кажа, че много пъти ми е било трудно да свикна с техните навици, традиции и пр., но такъв е животът! Гледам естествено да не отстъпвам и на моето! *blush*Най-трудното ми е да им кажа майко и татко, защото досега не съм им казвала нищо - дори и по име не съм ги наричала и не знам как да постъпя а времето минава и все някога трябва по някакъв начин да ги нарека, но какъв? hysteric girl_impossible
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 27, 2007, 09:45:31 »

 Ита това е страхотно *THUMBS*завиждам ти girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 27, 2007, 09:48:21 »

sabina аз не мисля 4е е задължително да нари4а6 бъдещите си свекър и свекърва майка и татко.
за мен ли4но има само една майка и и един татко и не мисля 4е моите 6те ги нари4ам така за6тото винаги когато им го казвам 6те си кривя душата, а и също така моят мъж също няма да нари4а моите родители по този на4ин въпреки 4е те го обожават както и той тях.
но всеки си знае
ако мисли6 4е с удоволствие ще ги нари4а6 по този начин тогава го направи !!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 27, 2007, 09:50:22 »

sabina аз не мисля 4е е задължително да нари4а6 бъдещите си свекър и свекърва майка и татко.
за мен ли4но има само една майка и и един татко и не мисля 4е моите 6те ги нари4ам така за6тото винаги когато им го казвам 6те си кривя душата, а и също така моят мъж също няма да нари4а моите родители по този на4ин въпреки 4е те го обожават както и той тях.
но всеки си знае
ако мисли6 4е с удоволствие ще ги нари4а6 по този начин тогава го направи !!!

аз много бих искала да ги наричм майко и татко, но просто не знам как !!!!! smile а те заслужават
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 27, 2007, 09:52:13 »

Ели
щом казва6 4е твойте заслужават и ще го казва6 от сърце тогава го направи, но ако мен пита6 попитай и твойте родители за да не ги обиди6
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 27, 2007, 10:04:01 »

sabina аз не мисля 4е е задължително да нари4а6 бъдещите си свекър и свекърва майка и татко.
за мен ли4но има само една майка и и един татко и не мисля 4е моите 6те ги нари4ам така за6тото винаги когато им го казвам 6те си кривя душата, а и също така моят мъж също няма да нари4а моите родители по този на4ин въпреки 4е те го обожават както и той тях.
но всеки си знае
ако мисли6 4е с удоволствие ще ги нари4а6 по този начин тогава го направи !!!


Много си права PETKOVA и не мисля че с удоволствие мога да кажа на някой независимо дали заслужава или не МАЙКО и ТАТКО, въпреки че в много случаи заслужават, но на този свят аз имам едни родители, а пък мисля че това е вече малко демоде, има по някои краища на България родители които настояват така да се обръщат снахите към свекъра и свекървата, но това е до гледната точка. Моите не са съгласни, както и аз и милото, но свекървата държи на тези работи и нямам представа как да я "отрежа" по-дискретно.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 27, 2007, 10:06:51 »

sabina аз не мисля 4е е задължително да нари4а6 бъдещите си свекър и свекърва майка и татко.
за мен ли4но има само една майка и и един татко и не мисля 4е моите 6те ги нари4ам така за6тото винаги когато им го казвам 6те си кривя душата, а и също така моят мъж също няма да нари4а моите родители по този на4ин въпреки 4е те го обожават както и той тях.
но всеки си знае
ако мисли6 4е с удоволствие ще ги нари4а6 по този начин тогава го направи !!!


Много си права PETKOVA и не мисля че с удоволствие мога да кажа на някой независимо дали заслужава или не МАЙКО и ТАТКО, въпреки че в много случаи заслужават, но на този свят аз имам едни родители, а пък мисля че това е вече малко демоде, има по някои краища на България родители които настояват така да се обръщат снахите към свекъра и свекървата, но това е до гледната точка. Моите не са съгласни, както и аз и милото, но свекървата държи на тези работи и нямам представа как да я "отрежа" по-дискретно.
ооо принципно и аз ще имам същия проблем понеже другата снаха ги нарича така апък как така аз няма да ги нари4ам по този начин, но нека ме питат и 6те им кажа 4е аз си има само една мама и един татко.
моята майка примерко каза на милото да не е посмял да и каже майко или бабо а и мисля 4е е права, апък и той е съгласен
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 27, 2007, 10:08:28 »

sabina аз не мисля 4е е задължително да нари4а6 бъдещите си свекър и свекърва майка и татко.
за мен ли4но има само една майка и и един татко и не мисля 4е моите 6те ги нари4ам така за6тото винаги когато им го казвам 6те си кривя душата, а и също така моят мъж също няма да нари4а моите родители по този на4ин въпреки 4е те го обожават както и той тях.
но всеки си знае
ако мисли6 4е с удоволствие ще ги нари4а6 по този начин тогава го направи !!!


Много си права PETKOVA и не мисля че с удоволствие мога да кажа на някой независимо дали заслужава или не МАЙКО и ТАТКО, въпреки че в много случаи заслужават, но на този свят аз имам едни родители, а пък мисля че това е вече малко демоде, има по някои краища на България родители които настояват така да се обръщат снахите към свекъра и свекървата, но това е до гледната точка. Моите не са съгласни, както и аз и милото, но свекървата държи на тези работи и нямам представа как да я "отрежа" по-дискретно.

именно !!!! те хората заслужават , ама аз как да го кажа !!! smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 27, 2007, 10:10:01 »

ами пробвай се веднага след сватбата
като тръгне6 да говориш на един от двамата и просто кажи думи4ката и 6те види6 как 6те те гледат изненадано  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines