Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 22:34:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 333499 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #645 -: октомври 10, 2007, 22:00:57 »

Молим! @}->--Пак заповядай,а и всички,които имат какво да споделят!Аз също ще споделям,ако има нещо интересно освен хвалбите за моето свеки laugh girl_wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: октомври 10, 2007, 22:07:36 »

Аз се разбирам добре с  *db*свекито *db*мразя я тая дума много е гадна.Ние се разбрахме да сме си приятелки,аз си имам една майка и толкова,тя не иска да ми е свекърва а приятелка и аз естествено това исках...радвам се....
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #647 -: октомври 10, 2007, 22:09:05 »

Ееее Тони, нали трябва да има и някой да се похвали със съкровището си (така моята кума нарича свекърва си, но и тя не в добрия смисъл  laugh). Дай боже всеки му такива злата като твоята, на Ина и на куп други момичета.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: октомври 10, 2007, 22:26:31 »

Хахааа  laugh, сега като прочетох за съкровището се сетих за един виц, който бях прочела някъде из форума и много му се накефих (разбира се, накефих се, защото особено добре се връзва с пиратския мотив на сватбата ни, да не си помислите че е заради друго  girl_wink  Me). Та вица (то по-скоро е сентенция) беше следния "Свекървата е безценно съкровище, което трябва да бъде заровено най-малко 2 метра под земята"  priest Падам си по черен хумор какво да се прави  pardon angel
Хихи, сега се сещам, че даже предложих на душито да скрием някъде майка му (като скрито съкровище), за да се върже с пиратската сватба, ама на него май не му беше много смешно.  tease Ама нищо де, аз поне си се смях  laugh.
И в тази връзка още един виц, че ми тръгна на вицове.

"Три женени приятелки си говорят.
-Моята свекърва я погребахме на страхотно място - тишина, цветя, слънце!
-И ние погребахме свекървата на чудесно място - поточета, зеленина, прохлада!
Третата набира свекърва си по телефона:
-Какво правиш майко?
-Ами тука мотам се.
-А ти се мотай, мотай се! Те хубавите места вече ги заеха, а ти още се моташ!"
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #649 -: октомври 10, 2007, 22:29:16 »

 laugh laugh :laugh:Ще ги разкажа на моята!Мила така ми харесваш много повече...явно си се поуспокоила!Добре,че си намерила начин girl_wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #650 -: октомври 10, 2007, 22:31:05 »

Мила така ми харесваш много повече...явно си се поуспокоила!Добре,че си намерила начин girl_wink

Не съм намерила начин, намерих подкрепа (най-вече в твое лице  kiss2 )
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #651 -: октомври 10, 2007, 22:32:18 »

Всъщност и ти ми подейства по същия начин! give_rose(момичета имахме "задкулисен разговор" на 4 очи shok laugh)
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #652 -: октомври 10, 2007, 22:40:51 »

Бени, ще ме умориш от смях с тези вицове.  laugh  laugh  laugh
А така разсънете ме сега, че да се чудите после кака да ме изгоните да си лягам.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: октомври 10, 2007, 22:44:02 »

А ти се мотай, мотай се! Те хубавите места вече ги заеха, а ти още се моташ!"
laugh laugh laugh
Милото беше заспал на дивана, но аз така се изцепих да се смея...че той стреснат стана и каза.."Ще пия чай евентуално"....(сънувал нещо)...при което аз го погледнах така... tease и пак смях.... laugh laugh
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: октомври 19, 2007, 10:06:32 »

Ами ние не се разбираме никак. Не си говорим и това е  tease
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: октомври 19, 2007, 11:12:35 »

Ами ние не се разбираме никак. Не си говорим и това е  tease
Oh my ... Oh my ... Oh my ... ти сериозно ли....тя поне загриженост за бебчето не проявява ли...айде ти си ясна..направо в такива моменти си губя речника... girl_impossible girl_impossible
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #656 -: октомври 19, 2007, 12:54:57 »

Да бе поне за това не си ли говорите?Какъв е проблема миличка?
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #657 -: октомври 19, 2007, 15:10:41 »

Аз момичета отдавна не съм влизала в тая темичка и доста имам да наваксвам.
Бени миличка, наистина е много тежко когато поискаш милото да те подкрепи, да покаже твърдо и ясно, че стои зад жена си и той нищо не направи. Ако започнеш да му напомняш често за обещанието му, той ще започне да се ядосва, че постоянно му натякваш /поне моя така прави/. Така че си мисля, че не трябва ти да подхващаш този разговор, а единствено когато той подхване темата за родителите само тъжно да казваш, че не искаш да ги виждаш/чуваш, защото са те обидили, засегнали с това или онова и да не го караш нищо да прави. Ако постоянно напомняме, те се ядосват, защото много добре знаят какво трябва да направят,но си имат своя гледна точка по въпроса, но ако сме тъжни и мълчим и не искаме да говорим на определа тема, тогава им става притеснено, защото разбират, че сме много обидени и че наистина са "сгазили лука" Нещо от рода: "много съм тъжна и наранена, но ще го преживея." и "Не искам да говоря за това, много ми е болно", подкрепено с тежки въздишки и влажен поглед дава много по-голям резултат от постоянно напомняне. / Малко късно се намесих, но реших и аз като "на всяка манджа ......."
Те мъжете смятат, че мърморенето и напомнянето на съответните задачки, което приемат като непрестанно натякване, са присъщи на всяка жена - причисляват го към вторичните полови белези май.  girl_haha

Десиславке имам чувството, че говориш за нашето италианско семейство, само дето брат му нямат дете още. Колкото пъти спомена нещо за отделно семейство, ми говорят как ще си направим кухня, ще дообзаведем хола и таванския етаж и ще се отделим. Там сме с милото и с брат му и приятелката му. Да, но те няма как да слязат долу при родителите му, така че как ще стане това отделяне ?! Къщата наистина е голяма, но е правена за две семейства - два по два са отделни етажите и с отделни входове, но в момента сме три семейства. То не можеш нищо самостоятелно да направиш нито по-така вечеря да му спретнеш, защото трябва за всички съответно да наготвиш, нито да посрешнеш с нещо по-еротично облечена.

digita не разбрах мила дали толкова те мъчи това обстоятелство или сега сте си по-спокойни. Не ме разбирай грешно, но аз имам братовчедка, която от както спряха да си говорят със свекървата много се обичат и уважават и никоя не е казала лоша дума за другата. а мъжа й е най-доволен, защото преди всяка се е оплаквала от другата, а сега не. Тя каза, че за него тя е майка, да я вижда, да й помага на село, но тя за нея е чужд човек и няма намерение да се срещат.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #658 -: октомври 30, 2007, 15:03:03 »

Таничка мила, аз тебе все те мисля,....и твоята не е лесна!Ама май голямата част от нас не сме на много по-добър хал и явно трябва да се търсят някакви компромисни варианти и това...Като не сме се родили богати да си купим отделни жилища и да си гледаме сами спокойно живота......
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #659 -: октомври 30, 2007, 15:06:58 »

Ох, момичета, какво да ви кажа, тези свекървища направо са ужасни!!! beating

Аз се бях отказала да пиша за моята, но последната й постъпка много ме обиди Cray , за пореден път, де!!! sad
На изписването ни тя дойде (беше голям зор да не пропусне момента, случайно beating ) без дори д ами поднесе едно цвете... sad , ама не че не го очаквах, но ме заболя! sad

Та вече тотално не искам да я знам!!!
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines