Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 02:05:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 321796 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 05, 2007, 17:31:56 »

Юле, смея да твърдя, че твоето нищо не е!!! Моята свеки като дойде спеше в нашата стая и не се махна изобщо, чак 3 дни преди сватбата, добре че заминахме на море,а после бяхме при наще (а те милите не смеят да почукат на вратат на стаята като сме там, толкова се притесняват да не ни безпокоят), така че...
ЛЕ ЛЕЕЕЕЕЕЕЕ
АБЕ ТАЯ ЖЕНА ЛУДА ЛИ Е?
АМИ ТО В ТАКЪВ СЛУЧАЙ НЯМА ДА МОЖЕТЕ ДА И НАПРАВИТЕ ВНУ4Е  crazy

ООоооох, махна се тя, махна се 3 дни преди сватбата (а сватбата беше на 17.09.'06г.) и остави лудница в нас и до сега оправям последици!!! beating girl_impossible
Но поне вече сме си самички любов заедно и си правим каквото си искаме и когато си искаме blush good!!!
А за внуче хич не мисля да й казваме като стане, колкото може по-късно, че чесно казано никак не е заслужила да се радва на тази новина!!! beating beating beating
ВАЖНОТО Е ЧЕ ВЕЧЕ СТЕ СИ САМИЧКИ И ЩЕ И ХОДИТЕ САМО НА ГОСТИ А ОТНОСНО ВНУЧЕТО ХАЙДЕ ДЕИСТВАИТЕ ДЕ  Curtsey
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #61 -: март 05, 2007, 17:32:50 »

Аз точно поради тази причина държах апартаментът ни да е поне с 2 спални и 2 бани, така който и да ни дойде на гости автоматично отива в другата спалня. По принцип нито моите родители, нито неговите ще се съгласят да спят с нас в една стая, но пък имаме приятели на които не им пука къде спят и вече са се паркирвали до нас на пода в спалнята.  ROFL crazy
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #62 -: март 13, 2007, 13:49:15 »

Аз с мойто свеки се разбирам перфектно... може би защото живеем отделно от тях.
Иначе аз не й се докарвам, не желая да имат хората някаква грешна представа за мен че сам едва ли не света вода ненапита..........
Имам приятелка, която не пуши пред свекито си.... не я знам как издържа.
А и всеки характер рано или късно си лъсва
Една приятелка ми сподели, че отношенията със свекито й много се променили след раждането на детето.... не на добро
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 17, 2007, 23:16:10 »

Съвети за снахата и сина

Предоставете на свекървата възможност да се изявява и „изживява" в точно определена дейност в семейството, като се интересувате дали тя желае това.
Внимателно поставете границите. Снахата не бива да се намесва при конфликти между майка и син.
Уважавайте се взаимно, но отстоявайте твърдо времето, в което като съпрузи желаете да сте сами.
Никога не поставяйте ултиматум: „Или аз, или тя!" Такова решение може да предизвика у сина не само колебание, но и семеен разрив.
Не допускайте изгода в отношенията. От една страна, да приемате помощ (гледане на децата или гладене на прането), а, от друга, студено пренебрежение по други семейни въпроси.

намерих го тук
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 19, 2007, 09:53:42 »

моята бъдеща свекърва много се промени в положителен аспект от както разбра 4е ще се женим  girl_wink за което се радвам много  yahoo

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 19, 2007, 15:33:05 »

Да се включа и аз за свекървата.Честно да ви кажа ние сме доста далече и се виждаме три четири пъти в годината и аз почти не общувам с нея.А и не ми е приятно защото няма за какво да си говорим адски сме различни.Ама като чувам на някой момичета какви свекърви имат мойта е цвете.Друг е въпроса че за нищо не мога да разчитам на нея ама не ми и пречи което е по важно.Тя не е от приказливите и е малко смотана.Ама нали се виждаме рядко това е хубавото.Колкото по рядко толкова по добре-това ми е мнението за свекървите.Виж със свекъра се разбираме ама и често сме на различно мнение но човека се съобразява.Аз не съм и перфектната снаха де.Хич не мълча.Ама нали знаете те не се избират роднините.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 19, 2007, 16:23:58 »

аз постоянно чета тази тема и всеки пат като искам да се похваля от моето свеки се замислям да не предизвикам дявола и всичко да се промени sad
но както и да е реших че на суеверия няма да вярвам
и така моето свеки е супер яка жена.страшно много ме уважава приема всяко мое искане и решение,няма празник на който да не ми се обади и да не ми подари подарък и все са някакви много яки дрешки.доста неща по сватбата ги варши заедно с моето майче защото ние сме на 300 км от варна.заедно си пафкаме по цигарка понякога и вообще се разбираме супер,въпреки че нямаме кой знае колко общи теми но се намира за какво да си говорим за 2-3 часово гости на месеца :)Но въпреки всичко се радвам че не живеем заедно защото няма да понеса някои да ми се меси в домакинството.
и ми е много тежко че не мога да си пречупя езика и да кажа "майко" но просто не мога.
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #67 -: март 19, 2007, 16:59:02 »

и ми е много тежко че не мога да си пречупя езика и да кажа "майко" но просто не мога.

 Ох,все едно аз съм го казала-същата работа.Мисля че никога няма да се почувствам готова да кажа такова нещо на свекърва си.Аз имам една майка и тя е най-хубавото нещо в живота ми  beating  .Мислите ли,че е задължително(по-скоро "правилно")да казвате на свеки:"мама"?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 19, 2007, 17:02:15 »

според мен това са остарели бабешки истории от едно време.
аз на моето свеки и казах "майко" на годежа и на един неин рожден ден.но мисля сериозно да си поговорим да и викам по име защото ми е много неприятно да не се обращам никак  а сигорно и на нея не и е много радостно
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #69 -: март 19, 2007, 17:06:06 »

и ми е много тежко че не мога да си пречупя езика и да кажа "майко" но просто не мога.
Аз имам една майка и тя е най-хубавото нещо в живота ми  beating  .Мислите ли,че е задължително(по-скоро "правилно")да казвате на свеки:"мама"?
НЕ!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 19, 2007, 17:26:42 »

аз също имам много добра и наперена свекърва - много и се възхищавам, защото е борбена жена и знае какво иска и как да го постигне , живеем вече три години заедно, може и още една докато се преместим в новия апартамент !!!!!! вярно, че има и дразги, и аз се дразня и сигурно и тя !!!! но е така , дори и собсвтените си родители да живеешш !!!!!! всеки си има лошите моменти !! мога да кажа, че много си споделяме, дава ми много ценни съвети, купува ми много неща и много ме обича, сега организираме сватбата, даже тя е по-запалена от мене хи хи хи  smile smile smile !!! всичко е в рамките на нормалното ! надявам се в скоро време да се усмеля да я нарека "майко" !!!! тя заслужава  !! smile girl_wink
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #71 -: март 19, 2007, 18:37:20 »

Аз на собствената ми майка и говоря по име, та на свекито ли да викам мамо...........Аз си и викам по име.
Имам един въпрос.... защо никой не обсъжда това дали момчетата да викат мамо на тъщите си, ми само ние да викаме мамо на свекитата........
Свекито ми е много готино, но това не я прави моя майка
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 19, 2007, 18:43:31 »

Правилно Yana_Bah . Ами на моят бъдещ съпруг моите родители сами му казаха, че може да им вика както иска. Ако иска както до сега по имена, ако не бабо и дядо. И той им вика по име. Той си ги познаваше още преди да станем гаджета докато бяхме приятели. И така си остана с обръщение по име.
Докато моята свеки не я знам дали още се надява да и кажа мамо???? Аз май нямам такова намерение. Няма как.  pardon Ще и викам по име все някой ден. То и милото и казва по  име понякога така, че ще е по-лесно.
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #73 -: март 19, 2007, 18:47:51 »

Трудно ми е да си представя как би се почувствала майка ми, ако ме чуе да викам мамо на друга жена.... Сигурно ще и е ужас.........
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #74 -: март 20, 2007, 09:36:19 »

Трудно ми е да си представя как би се почувствала майка ми, ако ме чуе да викам мамо на друга жена.... Сигурно ще и е ужас.........

 Аз мисля,че моята мама направо ще получи удар.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines