Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 00:41:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332514 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юни 22, 2007, 14:36:43 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... е , направо нямам думи!!! това не е наглост, ами и аз не зная какво! girl_impossible тези жени в ред ли са???? Мое мнение е, че не трябва да си мълчиш  diablo мисля,че половинката ти ще те подкрепи  good не ги оставяй да си правят каквото си искат с ВАШИТЕ неща, защото си много права, че
но ако си замълча, те ще си помислят, че и за напред ще могат да си правят подобни изненадки
  а иначе съм съгласна с Танчето, че трябва да идеш при фотографа и той да ви направи ново ДВД! Все пак това е един наистина невероятен спомен от този ден!  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юни 22, 2007, 14:37:06 »

чакай малко сега не разбрах, получило се е все едно и тя е била на сватбата така ли?  hysteric според мен трябва да им кажеш и покажеш че това е сватбения ви диск и всички събития и лица извън сватбата не е радно да присъстват в него!!!!! кажи първо на милото и си решете двамата, но каквото и да решите не мълчете  diablo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юни 22, 2007, 14:48:31 »

pleasure аз ако бях на твое място, така щеше да ми кипне, че щях директно да отида и както съм побесняла да им избия зъбите на тези жени.  boxing Е, може ли пък чак такова нахалство! То бива, бива, ама чак пък толкоз не бива!!!  hysteric Може ли такова своеволие!  girl_impossible Просто е повече от възмутително! Тя какво си е милела, че вие ще скокнете до небето от възторг ли?  tuktuk Направо ви е съсипала хубавия спомен! А като отидеш при този подкупен фотограф му кажи, че искаш ново dvd ЗАДЪЛЖИТЕЛНО и то безплатно, защото такива изяви не са били планирани от вас и сте разочаровани от крайния резултат!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юни 22, 2007, 15:02:55 »

Тя какво си е милела, че вие ще скокнете до небето от възторг ли?  tuktuk Направо ви е съсипала хубавия спомен!
Най-лошото е, ча съм сигурна, че тя си мисли (колкото за толкова я познаам и съм я наблюдава ), че ние наистина ще откачим от възторг, заради нейното "присъствие" във въпросното видео...е кажете ми това нормална работа ли е...?(аз отдавна имам съмнения, но сега ми се потвърждават с пълна сила)
В момента съм наистина бясна, и не ми се иска да предприемам каквито и да е действие, защото обикновенно съм доста импулсивна и не мисля много много, пък и гневът не е добър съветник.. neaно това наистина не може да продължава...така. Страаашно ми е обидно, защото аз никога не съм се месила за каквото и да е и на двечките...а те моля ти виж какви ми спретват.... Oh my ... shok Oh my ...
Бррррррррр diablo diablo diablo
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: юни 22, 2007, 15:25:17 »

Леле момичета немога да повярвам как може да има такива жени. А за мойта бъдеща свеки мога да кажа само хубави неща, прекрасен човек. Двамата със свекъра са страхотно земни и интелегентни. Толкова много неща са направили и правят за нас, благодарение на тях имаме всичко и нигога не са ни се месили кое как да правим. Много ги обичам и съм сигурна че и те мен  smile. Даже няколко пъти сме ходили заедно на почивки и сме си искарвали страхотно Надявам се и за напред нещата да си останат така  DANCE
Активен
anastasia6339
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


глупости правят само умните,останалото са ежедневи


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юни 22, 2007, 15:35:37 »

Ау каква подкрепа  give_rose give_rose give_rose give_rose
Принчипеса (нали така би трябвало да се чете,ако не ще  ми позволи защотото Роберто Бенинини ми е любимият артист).
Ама мила тя не е хитра тя наистина така мисли shok shok shok
Тя наистина е  с полиран мозък.
Сега най-интересно е за сватбата как ми казва"оно аз неам пари" и "я съм ти свекърва,оно така требе я да ви захраним неможе баща ти,он нищо,че помага повече",има и друг бисер "е оно да поканите стрина....и някакъв си ЛЕЛИН....
Направо ъъъъъъъ думи нямам ние си плащаме абсолютно всичко да последното зрънце жито тя ще ми каже кой да каня.
Издъни телефона да звъни защо на сестра му нямало покана,ама за тази принцеса-парцалеса на крака да отида да й я занеса.
Яко е нагла.
Оххххххх толкова пъти в прав текст й казвам,недей да идвах у нас,тя не.
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юни 22, 2007, 15:36:14 »

Това, което казваш е чудесно MALENA.
Аз също не съм в лоши отношения с нея. Не ме дразни и не ме ядосва, но ми тежи, че не ме забелязва. Сякаш ме няма в къщата. Не разговаря с мен. Сутрин дори не ми казва добро утро. Аз се опитах да стана близка с нея, но нещо не ми се получава. Но поне не се караме, не мога да искам нищо от нея.
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юни 22, 2007, 17:16:29 »

oх,моми4ета,много ви съ4увставам,за тези ,които не са случили на свекита.
с мойта що годе се понасяме,докога ли,незнам.още като бях бременна се коментираше постоянно как 6тяла да идва да помага ,туй онуй,добре,ама роди се малката и тя майка ми беше  първа взе си жената отпуска за 2седмици и идва у дома(с милото живеем отделно от вси4ки),покрай мене,то аз и друго не искам,нито да се готви ,ни нищо,просто иксах някой да има покрай мен да не съм сама с бебето,докат моя е на работа.до тука добре,свърши отпуската на майка и тя тръгна на работа и дойде ред на свеки да идва да помага,е да,ама не,дойде 1ден и на другия си замина,щото й било ску4но,нямало какво да прави,а аз исках само да не съм сама,и дет се вика до един магазин да мога да отида,или да излзеза с приятелка на кафе за 30мин.и на другия ден си замина на село.ми прав й път,няма да я вържа ,я.така,и иде ми един ден тя,и таман 6те къпем бебето,аз се дръпнах 6тотот я къпем с мъжо,и сега няма 100 души да я къпят оставих тя (кат изявява желание)и моя да я къпят ,аз да не се пре4кам,окъпаха я,и дойде ред на опбли4ането,и аз я хванах да си я обли4ам,и таз патка ми се вре из ръцете да помага и тя,аз обли4ам камизолката,а тя долни гащи,и познайте как се обли4а така  Oh my ...,и аз на няколко пъти й казах ,остави аз 6те я облека,и тя си прави оглушки и накрая хвърлих дрехи и вси4ко и я оставих сама да я дообле4е,тя пък се разсърди и каза''ми що не ми каза ,6тях да се одръпна'' beating,егати и смотаноото,тя глуха ли е ,изкара се жертва.а бе ужас,сега наближава кръ6тене на детето,и с моя сме решили да й купим златна гривна с пло4ка подарък от нас за малката,а свеки вика от нея да е,е да ,ама аз казах 4е няма ,от нас 6те е ,те да купуват друго,и купихме я ние с моя,кат се разбрахме последно с свеки 4е гривната е от нас,и по телефона се обади един ден,и кат й казахме 4е сме купили гривната ве4е,и се възмути''е нали 6тяхме ние да я взмеме'' hysteric.офффффффф,нензма как 6те се развият нещата по-нататък,добре 4е не живеем заедно,жалко 4е ,4е милото много не я реже,а понякога се кара на мен. Cray и затова избягвам конфликти,ама кат се изкаже свекито  дет не трябва и ми иде да беснея.ама май най-добре е да се правя на глуха,да си говори на сртените.а догодина ни е сватбата(ако има такава де),и ако вземат нещо да ми се бъркат тогавааааааааааааааа..... :hysteric:да му мислят ,4е инак  става лошо,а милото да гледа на коя страна ще е ,щото ай не ме защити ,ще има сватба ,ама друг път.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юни 22, 2007, 18:14:29 »

pleasure, това, което прочетох направо ме изуми  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Как може такава наглост - на видеото от вашата сватба да се слагат клипчета с хора, които не са били там без вашето съгласие  crazy crazy crazy
Ако бях на твое място веднага бих се обадила на водеооператора и да му кажа, че ако наистина е направил това, да прави ново ДВД, защото такова не искам и не съм искала  diablo
А за скандала след това със свекървата и зълвата (май такава се води) е ясно, че ще го има  beating Дано мъжа ти те подкрепи обаче, за да си останеш глас в пустиня  crazy
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юни 22, 2007, 18:19:58 »

Толкова съм бясна,  }:->че  даже незнам как да подходя, не ми се иска да се карам тях искам да ги SUICIDE SUICIDE SUICIDE....наистина...!!А милото, ако застане на тяхна страна...просто не е познал с кого си има работа beating
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юни 22, 2007, 18:23:14 »

Толкова съм бясна,  }:->че  даже незнам как да подходя, не ми се иска да се карам тях искам да ги SUICIDE SUICIDE SUICIDE....наистина...!!А милото, ако застане на тяхна страна...просто не е познал с кого си има работа beating
А той знае ли за това тяхно своеволие?
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юни 22, 2007, 18:36:12 »


А той знае ли за това тяхно своеволие?
Той все още не знае, пък и аз не искам да го нападам без доказателства (това ми е от правото деформация... pardon) утре мамето, ще идва насам и ше донесе видеото. Мисля да седнем да го гледаме, иначе преди това..просто не върви да се караме, без да знаем точно за какво.... nea
Но незнам точно как ще увладея яростта си до утре... :hysteric:това което са направили е повече от вмешателство...това направо си е изземване на функции..... diablo
« Последна редакция: юни 22, 2007, 18:36:58 от Bulechka_TS » Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: юни 22, 2007, 22:04:21 »

Мисля, че знаеш какво да направиш когато си пуснете видеото утре.  angry beating
Не бива да позволяваш такива своеволия и не само сега а във всяко отношение.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юни 23, 2007, 09:34:11 »

Ауууууууууу ужас pleasure Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...!
Чак ми идва да дойда и да ти помогна със скандала , който трябва да вдигнеш!
Щом от сега си прави такива самоеволия представям си какво ще бъде след това!
Не позволявай в никакъв случай да си безгласна буква!Бъди смела в предприетото
начинание и им покажи , че не могат да си играят с теб така beating!
УСПЕХ!!!!!!!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юни 23, 2007, 12:38:54 »

Oh my ... леле как може да има такива хора Oh my ... като толкова иска да е на видеото да е дошла beating beating beating правилно си  постъпила като си премълчала,първо го изгледай и тогава ги  beating beating beating beating ще имаш поне явни доказателства crazy crazy *crazy*за мен тези хора не са наред с главата crazy най-добре ако са ти опропастили сватбата да отидеш и да искаш нов диск без сестрата на мъжа ти,все пак не се жениш всеки ден Mad girl
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines