Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 00:22:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 332483 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юни 19, 2007, 06:48:09 »

Ianka, мила, разбирам точно за какво говориш!!! Племенничката на свекито роди преди около година и се случва същото на всяко едно събиране  girl_impossible аз там не мога да се меся, защото не ме касае, въпреки че от време на време откачам и се обаждам......  pardon но съм казала на половинката, че в момента, в който свекърът направи нещо подобно с нашето дете(живот и здраве), няма да го види за много дълго време  diablo не бих търпяла да се отнасят така с детето ми и съм способна да предизвикам и война без да ме интересува кой ще ми се сърди после  good Ianka, поздравявам те, че не си си замълчала и си се намесила, за да предотвратиш тази глупост  Bravo
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: юни 19, 2007, 07:01:19 »

Лелее,Яни...съветът ми е-намесвай се твърдо винаги в такива ситуации,както си направила в този случай,за да не позволиш на простотията и своеволията да придобият заплашителни размери... bad
Ние сме си отделно и сигурна затова сравнително се разбираме със свекетата,но съм сигурна,че ако бяхме заедно щеше да има сблъсъци POMPOUS Живяли сме преди,но тогава още нямахме дете и рядко се засичахме,но на етърва ми определено не й беше комфортно в тази ситуация известно време-с бебе и свекърва накуп...брррр tease
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #332 -: юни 20, 2007, 13:02:25 »

Благодаря ви за подкрепата  air_kiss air_kiss air_kiss

егаси бъзика!!!!!!! тея хора в гората ли живеят? Какво казва милото по въпроса? Мисля че трябва с него да си поговорите за тези неща, все пак са му родители, той би трябвало да знае път към сърцето им, но преди всичко детето си е първо ваше, така че вие най-добре знаете как да си го гледате....... good
Xixixi... може и в гората да са живяли...    crazy tease  ...знам ли...Милото за много неща се е застъпвал за мен и им е казавал много неща в очите , баща му млъква и си взема поука , а майка му като се нацупи  girl_cray3 все едно светът се върти около нея. Още като се местихме при тях мъжо много не искаше , защото ги знае що за хора са и им знае номерата , но другият вариант беше да отидем на квартира , а имахме заем за изплащане и затова предпочетохме да останем малко при тях. Малко, малко и то стана вече година и половина  scratch one-s head Сега ще се местим , но няма да е веднага , защото има да се направи малко ремонт и после ще има адиос  dance свекита Tongue
По принцип съм импулсивна и първо действам-после мисля и става една... PUGILISM Затова докато сме при тях гледам да си държа езика зад зъбите , но те направо те предизвиквам и не се издържа.

......  pardon но съм казала на половинката, че в момента, в който свекърът направи нещо подобно с нашето дете(живот и здраве), няма да го види за много дълго време  diablo не бих търпяла да се отнасят така с детето ми и съм способна да предизвикам и война без да ме интересува кой ще ми се сърди после 
И аз съм казала , че ако направят някоя глупост ще съжаляват цял живот и ще виждат много рядко внучето си , а може и да не го видят вече , в зависимост от простутията която ще направят.
Като се сетя как съм ревала  cray когато малката се роди и  diablo свеки не  искаше да я къпем, щото не й било паднало пъпчето  Oh my ... .Душичката не я бяхме къпали две седмици hysteric и аз накрая не издържах и почнах на всички да казвам , че баба й не ще да я къпем белким се усети ,каква грешка прави. След това като беше на два месеца ми прави изречения , че трябвало вече да я къпем по рядко около 3 пъти в седмицата ,а всяка вечер да й мием само дупето. mega_chok От къде й се раждат тези идей чак да й се чуди човек. Но видя ,че няма да стане и почна да се пазари да съм я къпела през деня , а вечер само дупенцето  POMPOUS И не мога да я разбера какво точно иска. Хем не иска да я къпем , а като почнем да й правим банята и тя там първа кипра.


Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 20, 2007, 13:22:50 »

Ох, незнам тези "животни-севкървите", явно нямат оправия!!! beating Макар че все пак до голяма степен си зависи от човека, но като цяло са за beating beating beating
Моята до момента нищо не е попитала да помогне за бебето, освен да пита на кого ще го кръстим hysteric Направо не знам как да с еоправям с нея вече, то ни с добро, ни с лошо става!!! Ама като ми прикипи и ми падне пердето да види тя как няма да й кажа за изписването - живот и здраве - защото тогава ще е първа писта, щом е за хвалене и гордост... beating
Но да сме живи и здрави, момичета и да сме си добре с нашите си половинки, това е най-важното!!! good И да си отстояваме правата, че кой знае какво "гениално" нещо ще им щукне crazy
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #334 -: юни 20, 2007, 13:47:14 »


Моята до момента нищо не е попитала да помогне за бебето, освен да пита на кого ще го кръстим hysteric

Това е затишие пред буря...   werewolf Като вълци в овча кожа са ... huhhuh.gif
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юни 20, 2007, 13:51:56 »


Моята до момента нищо не е попитала да помогне за бебето, освен да пита на кого ще го кръстим hysteric

Това е затишие пред буря...   werewolf Като вълци в овча кожа са ... huhhuh.gif

Ахам!! beating Направо са заИ все пак не е ли най-важно бебето и майката - в частност - да са живи и здрави, а не толкова чие име ще носи бебето??? Oh my ...
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #336 -: юни 20, 2007, 14:19:35 »

...И все пак не е ли най-важно бебето и майката - в частност - да са живи и здрави, а не толкова чие име ще носи бебето??? Oh my ...
Така е Bulechka_TS , но нали трябва да има за какво да се хвалят после. pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юни 20, 2007, 14:57:00 »

...И все пак не е ли най-важно бебето и майката - в частност - да са живи и здрави, а не толкова чие име ще носи бебето??? Oh my ...
Така е Bulechka_TS , но нали трябва да има за какво да се хвалят после. pleasantry

Ха, ми то само така с хвалене и от разстояние е най-лесно и удобно!!! Ама... beating
Активен
anastasia6339
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


глупости правят само умните,останалото са ежедневи


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юни 22, 2007, 06:09:41 »

Ау момичета аз сега видях тази тема.
Ох аз не см много за оплакване ама......
Да Ви попитам момичета някоя от вас да има свкърва шопкиня?
Ако незнаете какво е нахлство и простотия просто се запознайте с някоя такава от район до София ама не повече от 60 км.
Аз почти нямам проблеми с майката на мъжа ми само защото не я пускам у нас.
Тя е абсолютно неграмотна,като казвам това е в буквалният смисъл има завършен 8-ми клас.
За десете години в който сме заедно със сина й съм видяла.....Така съм се опарила от нейните идиотщини,че....
Няколко пъти ми е правила такива номера,че всеки път като се сетя ме хваща бяс.Но пък аз се научих да действам от позицията на по-силния(синът й живее у нас и аз определям правилата).А как лъже тази жена,ужас  angry
Преди 2 год си купишме нов телевизор(струваше колкото сега ми струва свтбата) и тя доведе на Мацето сестра му да и купи той ботуши щото те нямали възможност(те искам да кажа,че тя е женена и има две големи деца на 15 и 13 год.А на мен майка ми точно беше починала няколко дни след това я домъкна да й купуваме ботуши и моя каквато е патица веднага беше готов да тръгва.Ама аз направих такъв скандал 
че сигурно са ме чули в Искрец.Тя нямалал възможност да си купи,ама тя не работеше и си лягаше в 00.00 ч и ставаше в14.00,че много и се спяло,а пък мъжът й
от цялата му огромна заплата от250.лв на първо мяста в потребителска му кошница за семейството слагаше първо пари за захар за ракия и после за цигари а за друго няма.После един път ни поканиха на гости на Дунава и те си спяха в техните кревати,а на нас ни бяха дали два кревата за двете деца,баща ми който е с изкуствена става,за мен и Мацето нямало  и ние двамата спахме на земята ама без нищо само с по едно одеало.
Друг път беше в болница и нямала пари да си плати лечението и ми вика ти вземаш наем аз съм ти свекърва трябва да платиш да не натоварвам Ленчето,е кажете това нормално ли е .После се домъкна в къщи и ми казва ама на вас ви е пулен хладилника все е дно тя ми ги дава тези пари да си го пълня,а бе направо ...
А ЛЕ ЛЕ КОЛКО ДЪЛГО СТАНА!ИЗВИНЕТЕ!
« Последна редакция: юни 22, 2007, 06:18:45 от anastasia6339 » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 22, 2007, 09:49:56 »

освен дупе да ти е яко, друго не мога да те посъветвам в случая!!!!!!! crazy
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юни 22, 2007, 11:51:29 »

anastasia6339 моя съвет към теб е да я държиш колкото се може по-надалеч от вас и да ограничите семейните срещи с нея до минимум. Тя може да не е много образована, но явно е достатъчно хитра, за да ви използва и изнудва. Не й се връзвай за нищо на света!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юни 22, 2007, 12:01:40 »

лелееее
моята свекърва е цветеееееее
Цитат
anastasia6339 моя съвет към теб е да я държиш колкото се може по-надалеч от вас и да ограничите семейните срещи с нея до минимум. Тя може да не е много образована, но явно е достатъчно хитра, за да ви използва и изнудва. Не й се връзвай за нищо на света!
подкрепям това мнение
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юни 22, 2007, 12:24:51 »

и моята бъдеща свеки е меко казано цветенце butterfly :love-g:страхотен човек
но аз имам една теза,че две семейства под един покрив не могат да живеят Speech колкото и добри да са хората,ако дойде някой у нас и ми размести нещо ставам boxing PUGILISM независмо майка,баща,свеки и т.н.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юни 22, 2007, 14:28:11 »

Току що разбрах нещо,което наистина ме изкара извън кожа..... :hysteric:просто наистина не съм била толкова бясна.Досега съм се въздържала от коментари в тази тема, единственоот уважение към милото, но това просто преля чаша, имали сме сблъсъци, но сега просто не могат да си представят какво ги чака.
Сватбата ни беше в С-ски и съответно фотографът също е от та, веднага след сватбата се върнахме в сф, след това заминахме, както и да е не си бях виждала нито снимките нито Dvd-то. Сестрата на милото не беше на сватбата, защото по-това време беше в USA, и не могла( според нейните думи) да си дойде, което обаче не и попречи 1 сед. след това да си пристигне. Под предлог, че и било много мъчно, че не успяла да дойде на сватбата, се тръснала при фотографа да разглежда снимките, преди даже ние да знаем, че са готови. Това ме издразни много и тогава и казах, съвсем културно, че не мисля че е редно, преди ние двамата да сме видяли снимките от собствената си сватба, тя да го прави. Още малко щеше  да се разреве от обида  cray( айде театралните пиески на др. място) Сега обаче каква е изненадата, мамето отишла да вземе вчера вече готовото DVD, каква била изненадата й обаче пускайки го. По време на цялото DVD се появявали нейни снимки (на сестрата diablo) и даже имало монтирани клипчета shok в които представяте ли си, тя се изявявала.... tease......и все такива мили родни картинки.... cray
Предполагам, че двечките (майка му и сестра му) са ходили при фотографа и са му занесли всички тези снимки и клипчета с нейно участие, защото иначе той от къде ще ги има....възниква тук въпрос. Втория въпрос е защо въпросният фотограф си е позволил такива волности ( но предполагам, понеже те се познават, оная да е отишла да му повлиява по някакъв начин *crazy*то иначе няма как....).Аз все още не съм видяла въпросното видео...но от сега се чувствам огорчена и омерзена. В собственото ни видео, главните действащи лица са съвсем други.... crazy
Кажете как да постъпя, има ли нужда въобще да се занимавам? (но ако си замълча, те ще си помислят, че и за напред ще могат да си правят подобни изненадки)
Толкова ми е гневно, че чак не мога да мисля трезво.... diablo представяте ли си.................... Oh my ......направо..... crazy.....нямам думи....наистина......!!! shok shok shok
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: юни 22, 2007, 14:33:01 »

Миличка, според мен трябва да идеш при фотографа и да си поискаш да ви направи НОВО ДВД, но този път не монтирано!!! А на свеки да й кажеш илипоне покажеш, че по така не може да си прави каквото "гениално" й щукне beating crazy с ВАШИТЕ неща!!!! good
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines