Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 07:13:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 317672 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 04, 2007, 23:02:14 »

Колкото и да е болно понякога, наистина, колкото по-голяма е дистанцията помежду ви (не говоря за разстояние), толкова повече се обичате. Тук важи с пълна сила принципа: "Моя дом е моята крепост"!

Абсолютно съм съгласна с теб, Sheila good Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 06, 2007, 19:49:36 »

Колкото и да е болно понякога, наистина, колкото по-голяма е дистанцията помежду ви (не говоря за разстояние), толкова повече се обичате. Тук важи с пълна сила принципа: "Моя дом е моята крепост"!

Абсолютно съм съгласна с теб, Sheila good Bravo
Да обаче за свекървата това не важи.Минава през всички препятствия само и само да стигне до синчето си и да види дали се грижат добре за него.Ял ли е,изпрани ли са му дрехите,чисто ли е?Хе хе то ако е проклетия свекървата спирачки за нея няма,ама дано на вас не ви се падат такива момичета или поне да успеете да ги държите на разстояние.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 06, 2007, 23:03:54 »

С моята бъдеща си живеем заедно. Тя обаче не довижда и съм добре от една страна. От друга елате да видите какво става  Blush
Активен
danny.ivanova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20


...завинаги двама - татко и мама...


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 15, 2007, 09:15:30 »

Прекрасно се разбираме, обичаме, уважаваме, чуваме се почти всеки ден и като цяло двете общуваме много повече отколкото мъжа ми с нея  heart heart Просто сме един тип хора и за много неща имаме общи възгледи.

И все пак-въпреки всичко-младото семейство трябва да живее самостоятелно и нищо на света не може да ме убеди в обратното  crazy crazy Тогава и да не се разбирате пак е по-лесно  good good
Че някои мами хич не се усещат  beating beating, тъй че по-далече bye bye

И аз така се разбирам чудесно с бъдещото свеки, но си ми е добре че сме си отделно както от неговите така и от моите родители. даже мисля че щеше да е по лошо ако той трябваше да търпи моите у дома. smile
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #34 -: февруари 15, 2007, 16:51:57 »

И аз така се разбирам чудесно с бъдещото свеки, но си ми е добре че сме си отделно както от неговите така и от моите родители. даже мисля че щеше да е по лошо ако той трябваше да търпи моите у дома. smile

Дани, и според мен е най-добре за младото семейство да е отделно от родители и разни други съквартиранти. Сега му е времето да сте си заедно и да имате време насаме. След това като дойдат децата- пак няма да има спокойствие. blum А това,че се разбираш със свекървата е добра новина!
« Последна редакция: февруари 15, 2007, 16:54:16 от didibaby » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 18, 2007, 02:48:35 »

Прекрасно се разбираме, обичаме, уважаваме, чуваме се почти всеки ден и като цяло двете общуваме много повече отколкото мъжа ми с нея  heart heart Просто сме един тип хора и за много неща имаме общи възгледи.

И все пак-въпреки всичко-младото семейство трябва да живее самостоятелно и нищо на света не може да ме убеди в обратното  crazy crazy Тогава и да не се разбирате пак е по-лесно  good good
Че някои мами хич не се усещат  beating beating, тъй че по-далече bye bye

И аз така се разбирам чудесно с бъдещото свеки, но си ми е добре че сме си отделно както от неговите така и от моите родители. даже мисля че щеше да е по лошо ако той трябваше да търпи моите у дома. smile
Убедила съм се че тези взаимоотношения са твърде деликатни.И това че се поставяш на негово място е много хубаво!Така винаги ще бъдете толерантни един към друг.А те родителите,дори и много да ни обичат и ние да се разбирам и с нашите и снеговите все си пречат,нали? blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 19, 2007, 10:39:30 »

Прекрасно се разбираме, обичаме, уважаваме, чуваме се почти всеки ден и като цяло двете общуваме много повече отколкото мъжа ми с нея  heart heart Просто сме един тип хора и за много неща имаме общи възгледи.

И все пак-въпреки всичко-младото семейство трябва да живее самостоятелно и нищо на света не може да ме убеди в обратното  crazy crazy Тогава и да не се разбирате пак е по-лесно  good good
Че някои мами хич не се усещат  beating beating, тъй че по-далече bye bye

И аз така се разбирам чудесно с бъдещото свеки, но си ми е добре че сме си отделно както от неговите така и от моите родители. даже мисля че щеше да е по лошо ако той трябваше да търпи моите у дома. smile
Убедила съм се че тези взаимоотношения са твърде деликатни.И това че се поставяш на негово място е много хубаво!Така винаги ще бъдете толерантни един към друг.А те родителите,дори и много да ни обичат и ние да се разбирам и с нашите и снеговите все си пречат,нали? blum

Ами, така е!!! Най-хубавото е младите да са си отделно!!! любов заедно Така никой на никой не пречи и не се бърка!!! secret
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 05, 2007, 13:29:58 »

Аз също се разбирам много добре с моята бъдеща свекърва!Тя е много деликатен и толерантен човек!Може би ,защото тя е имала проблеми със своите свекър и свекърва,а може би просто защото е добър човек!Аз в самото начало много се притеснявах как ще се разбирам с нея,но слава богу всичко е ОК! :bravo:Посрещна ме перфектно в дома си и сега временно живеем заедно!Тя прави всичко възможно да можем по-скоро да заживеем сами,защото и тя като мен си мисли,че всеки трябва да има свой собствен дом!А между другото и милото много ме подкрепя-винаги е на моя страна! heart air_kiss
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 05, 2007, 13:39:00 »

Аз също се разбирам добре със моята свекърва, въпреки че понякога влагам адски усилия.Ние с милото живяхме 3.5 год. при моите родители и всичко си беше наред, не сме имали проблеми.Но ако ми се наложи да живея със свекито незнам дали ще мога, защото сега сме си отделно и ни е много добре.Абе общо взето радвам се че не живеем нито при моите родители, нито при неговите.Но тя е майка на моя бъдещ съпруг и трябва да се уважава, няма как. Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 05, 2007, 13:47:16 »

Ама понякога колкото и да искам да уважавам моята свеки не става!!! Плачещо момиче
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 05, 2007, 14:06:11 »

Bulechka_TS  тогава просто я приемай като даденост и ни й обръщай много внимание,защата само ти ще се тормозиш!Просто се обичайте с твоя любим любов заедно и да не ти пука! danceg
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 05, 2007, 14:52:53 »

Съгласна съм с теб desislavka  и аз съм на този принцип. В началото много се впрягах. Не, че сега не ми пука въобще ама по-малко. Особенно много ме дразни вечното присъствие, но какво да се прави  Mad girl Няма миг на саме да се погушкаме и да си ходя по нощница.  hysteric
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 05, 2007, 14:58:44 »

Bulechka_TS  тогава просто я приемай като даденост и ни й обръщай много внимание,защата само ти ще се тормозиш!Просто се обичайте с твоя любим любов заедно и да не ти пука! danceg

Ами, опитвам се, опитвам се!!! Хубавото е че не живем заедно, че тогава не знам!!! girl_impossible Плачещо момиче

Съгласна съм с теб desislavka  и аз съм на този принцип. В началото много се впрягах. Не, че сега не ми пука въобще ама по-малко. Особенно много ме дразни вечното присъствие, но какво да се прави  Mad girl Няма миг на саме да се погушкаме и да си ходя по нощница.  hysteric

Юле, пожелвам ти скоро да си живеете отделно, прекрасно е, можеш да си ходиш и без нощничка, ако искаш и никой не ти се бърка за нищо!!! good girl_in_love любов заедно
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 05, 2007, 15:09:02 »

За нощничките си мислех точно това, ама викам да пиша "по нощничка" за по-прилично  kezz
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 05, 2007, 15:14:06 »

За нощничките си мислех точно това, ама викам да пиша "по нощничка" за по-прилично  kezz

 yahoo dance
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines