Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 17, 2024, 05:08:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 331945 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 29, 2007, 09:27:47 »

никой и не говори за война! те мъжете всичко усещат, макар и да не казват! така че ако между вас и бъдещата ви рода има дори и неизказани проблеми той ще ги усети и ще си го изживее по свой си неповторим начин! Например моето мило никога не го е казвал, но усещам колко му е кофти, че майка му е всеки уикенд у брат му (гледа си внуците), а на нас се обажда веднъж в седмицата и то по-често на мен, идват 2-3 пъти в годината и даже се сърдят като не се прибираме често, то и как да стане като милото работи по 6 дена! Знам, че е тъпо да се чуствам пренебрегната за такова нещо, аз не искам тя да обръща по-малко внимание на семейството на големия си син, но все пак и малкия и син понякога има нужда от подкрепа! Иначе се разбираме "перфектно" от 100 км разтояние!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 29, 2007, 12:44:05 »

Ох, тия свекита са ужасни!!! diablo Нправоим трябва един хубав бой beating (е, не на всички, де), но повечето си го търсят! beating beating beating Моята пък сега се сети да иска да й връщаме 2000 лв., при положение, че вече знае за бебето (и уж много се зарадва nea) и че аз не работя! Направо не ми гопобира акъла!!! Mad girl
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 29, 2007, 12:48:01 »

оле, Bulechka_TS, много тъпо!
нямам думи, е т'ва е егоисти, имам чувството, че го правят нарочно.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 29, 2007, 12:55:29 »

оле, Bulechka_TS, много тъпо!
нямам думи, е т'ва е егоисти, имам чувството, че го правят нарочно.

Ами не знам, а в същото време прави ремонт на банята, купува душ-кабина (за поне 500-600 лв.), мивка-шкав (за 500лв.) и все казва, че прави сметка на телефона (домашния, за мобилния не знам) окло 200 лв. и казва, че няма пари?!!!! Oh my ...
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 29, 2007, 13:13:50 »

скъпа, не се ядосвай, такива са, не знам какво ги прихваща, все едно да ги хване яд момчетата, че са ни избрали нас sad
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 29, 2007, 13:17:24 »

скъпа, не се ядосвай, такива са, не знам какво ги прихваща, все едно да ги хване яд момчетата, че са ни избрали нас sad

Иве, опитвам се д ане се ядосвам, защото знам, че така вредя и на бебчо, не само на себе си, но ме е яд, че милото й е обещал да й върне парите!!! beating

Както и да е, важното е ние да сме си добре!!! girl_in_love
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 29, 2007, 13:19:24 »

Ох, Булечка какво да ти кажа и при нас не е много розово положението.Моята свекърва като разбра за бебето първите и думи бяха - "не се изненадвам ти каквото си наумиш всичко си постигаш, така беше със сватбата така стана и с бебето".Все едно че аз сама съм го нправила без сина и.И при такива думи аз какво маго да кажа и как да се държа?Трябвало да изчакаме още година поне защото съм учела и щяло да ми бъде много трудно, не съм знаела какво означава да гледаш дете.И всякакви такива работи.Направо незнам докога ще мога да стискам зъби, защото понякога си мисля че ще ми избият балансите и ще и кажа всичко каквото имам за казване.Пък междувременно това ще и е първото внуче, живот и здраве. hysteric
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 29, 2007, 13:22:46 »

Ох, а моята свъкърва постоянно ми досажда и намеква няма ли вече да работим за бебе. И аз и казах, че още няма още повече, че се опитва мен да изкара виновна , че аз не искам, а дефакто сина и не иска, но и да върви и да намеква е много гадно diablo
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 29, 2007, 13:23:56 »

да, Bulechka_TS, права си мисли за бебока и да не ти пука.
да сте живи и здрави - пари се изкарват girl_in_love
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 29, 2007, 13:25:04 »

Ох, Булечка какво да ти кажа и при нас не е много розово положението.Моята свекърва като разбра за бебето първите и думи бяха - "не се изненадвам ти каквото си наумиш всичко си постигаш, така беше със сватбата така стана и с бебето".Все едно че аз сама съм го нправила без сина и.И при такива думи аз какво маго да кажа и как да се държа?Трябвало да изчакаме още година поне защото съм учела и щяло да ми бъде много трудно, не съм знаела какво означава да гледаш дете.И всякакви такива работи.Направо незнам докога ще мога да стискам зъби, защото понякога си мисля че ще ми избият балансите и ще и кажа всичко каквото имам за казване.Пък междувременно това ще и е първото внуче, живот и здраве. hysteric

Ей тая твоята наистина е много нагла, как изобщо си позволява да ти говори по този начин beating
Събева и Булечка, не се ядосвайте и не им обръщайте внимание и гледайте да стоите далеч от тях, не забравяйте, че трябва да сте положително настроени защото предавате вашите емоции на бебчетата-за щстливи бебчета - усмихнати мами, а на свекървите им гледайте сейра само tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 29, 2007, 13:27:15 »

да, Bulechka_TS, права си мисли за бебока и да не ти пука.
да сте живи и здрави - пари се изкарват girl_in_love

Мерси, Иве!!! kiss2

sabeva_07, спокойномила не се ядосвай и се пази, защото така вредиш и на бебето!!! То и тя не е знаела как се гледат деца и аз не знам,но ще дам всичкоото себе си, за да съм добра майка, но това е друга тема!!!

Пък междувременно това ще и е първото внуче, живот и здраве. hysteric

Е, това направо ме уби! Щом за първото си внуче така може да каже... Просто нямам думи!!!

Но вие да сет живи и здрави и да не ти пука!!!


spirit, благодаря и аз това се опитвам да правя!!! girl_in_love
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: май 29, 2007, 14:22:59 »

Олеле момичета,направо онемях,докато четох това,което сте писали!!! Oh my ... Oh my ... Oh my ... Как може тези жени да си позволяват да ви говорят така,особено в състоянието в което сте!!!Стискайте зъби и не се ядосвайте,за да е всичко наред с вашите бебенца!!!Леле как се ядосах..бих ги beating beating beating beating
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 29, 2007, 16:49:49 »

Охх момичета, дойде време и аз да се разпиша в тази темичка. Аз нямам свекърва, тя е починала още когато милото е бил на 5 годинки - по думите на майка ми е била много добра жена. Но за сметка на свкървата, имам "маминката" на милото, която е майка на майка му.Толкова ОТВРАТИТЕЛНА, подла, гадна и лицемерна жена не съм виждала. До сега си мълчах и нищо не казвах, защото не исках да настройвам милото срещу нея, а и скоро и отрязоха крака от под коляното и ми беше мъчно, а и тя всъщност на мен само ми се подмазва и ми говори сладки приказки,а и аз съм далеч от нея.Тя тормози жената на сина си, постоянно и натяква, че живеела в нейната къща, че нямала нищо, че за нищо не ставала, че не й давала да яде - а то момичето и готви по три пъти на ден. Всеки ден и прави скандали за каквото се сети и си измисля всякакви неща.Бях чула, че прави разни изречения - имаше период от няколко месеца докато си обзавеждахме апартамента живеехме в къщата на милото, която се намира в едно селце между Златните и Албена, но тази къща половината е на майка му на моето момче, а тая дъртофела обяснаяваше наляво и надясно, че сме били живеели в нейната къща.Това нищо не е, после чух, че съм била голяма принцеса и нищо не съм харесвала и затова не сме можели да си намерим ресторант за сватбата. После още хиляди глупости, понеже ние сами си правим сватбата - каква щяла да бъде сватбата, от къде сме били вземали пари, че да си я правим сами, сигурно сме били взели от някой пък сме лъжели, че парите са наши -УЖАС - пълни измислици.А и дори да беше така, а то нее нея изобщо не я бърка, както и да е, това е най-малкото.
Днес научавам, че тая тъпанарка казала, че аз изобщо не съм била за внука и, тя му била намерила много по-хубаво момиче, ама той се хванал с мен и направил голяма грешка, аз съм го била лъжела и съм ходела с най-добрия му приятел/който между другуто е и моя най добър приятел/, била ме виждала с приятеля му да се къпем заедно в тях и съм се разкарвала гола пред него милото докато го няма!!!Представяте ли си???Това вече найсина преля чашата и мисля да не мълча повече, смятам още тази вечер да говоря с милото и да му кажа всичко.Направо съм отвратена от тази жена и изумена от това как си измисля!!!Толкова ми е мъчно, че направо нямам думи.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 29, 2007, 16:56:14 »

Олелелее, миличка spirit, направо не мога да повярвам на това, което чета!!! Oh my ... Нима е възможно една възрасна жена да говори такива неща?! Oh my ... girl_impossible

Говори с милото ти и нека знае всикчо от теб, че ако го чуе от някъде другаде... няма да е хубаво! Но дали "тази дъртофела", както я наричаш няма да отрича пред него, ако той я пита?! girl_impossible



Моята пък ни беше развела и разделила още преди да се оженим и аз си мислях, че съм единствената с такова чудовище!!! girl_impossible
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 29, 2007, 17:09:35 »

Хе хе, мила spirit, тази баба прилича на моята баба - майката на баща ми!
Тя е абсолютно същата злобарка. В моменат живее в къщи и тъй като е с изкуствена ябълка в крака постоянно казва, че не я храним и че и живеем в къщата, и всякакви такива глупости.
Знам колко е непоносимо, аз вече изобщо не искам да я виждам!
Аз почти реших проблема, след един много сериозен скандал! Мисля, че само това е решението!  Mad girl
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines