Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 09, 2024, 09:33:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 330861 пъти)
 
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #210 -: май 23, 2007, 09:17:09 »

искам публично да се оплача от свекърва ми и от свекър ми ,защото през тези 6 месеца,през които аз организирах сватбата,те не си мръднаха пръста.Всичко свършихме аз, мама и татко.Не знам какво бих правила,ако не бяха те :womanfuy:Родителите на милото нищо не знаеха за сватбата освен в кой ресторант ще бъде P-(Не помогнаха нито за менюто,нито за допълнителното безалкохолно и бира,нито дори когато ние два дни бутилирахме домашна ракия в задния ни двор sad
А сега като мина сватбата все пускат някакви тъпи коментари от сорта на "ако бяхме викнали еди кой си да пее...", "тоя ди джей не си заслужи парите" и най-тъпото - "на вашите маси имаше мин.вода,а на нашите НЕ"(имат предвид масите на моите роднини Girl_hide)
Направо не знам да се смея ли,да плача ли Cray
А свекърва ми понеже е страшно притеснителна и се ужасяваше от момента в който трябва да ни посрещне в ресторанта още щом застанахме пред тях веднага ни захрани,даде ни чашите и го направи толкова бързо,че ди джея не можа да каже почти нищо,а какот знаете трябва да се кажат няколко думи =]Цял живот съм чакала да чуя тези думи (бяхме ги обсъдили с ди джея),а то всичко беше за няколко секунди cray
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: май 23, 2007, 09:26:46 »

Много съжалявам, че ти е развалила един от моментите на сватбата, но съм сигурна че огорчението ти е било отместено от купона, който е станал след това, нали така. Хора има всякакви, не се връзвай излишно, защото тя никога няма да разбере какво ти е причинила, но нервите са си само за твоя сметка. Така че щади си ги за по-важни неща и гледай от добрата страна, щом не се е ммесила за това, няма да го прави и за други и това си е един вид спокойствие.А нали си имаш майка, която ти е партия, за какво ти е още една! Споко!Повече усмивки е нещата се забравят.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 23, 2007, 09:35:43 »

junglegirl^84, споко мила, инка е права, няма смисъл да се ядосваш, всичко се връща!!!!!!!
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #213 -: май 23, 2007, 09:38:37 »

ами да прави сте,но моментът вече мина cray
на всичкото отгоре през цялата сватба почти не танцува,а аз много се притесних,че не й е харесало :angry:Но пък какво да направя - не може да се угоди на всички pardon
За сметка на това се разбирам със свекъра Wink
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: май 23, 2007, 09:41:04 »

ооо аз очаквам на нашата сватба да се получи същото!
и моята свекърва не се  занимава с нищо, а накрая ще има претенции!
Ама какво да ги направим, свекърви  pardon
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: май 23, 2007, 09:42:56 »

ами да прави сте,но моментът вече мина cray
на всичкото отгоре през цялата сватба почти не танцува,а аз много се притесних,че не й е харесало :angry:Но пък какво да направя - не може да се угоди на всички pardon
За сметка на това се разбирам със свекъра Wink


миличка по-добре е , че не ти се е месила ! вярно човек има нужда от помощ по някой път !! но пък представи си следното: за всичко да ти се меси и дава мнението и най-лошото да се налага - тогава май ще се скарате !! така, че да не ти пука !! дразги и коментари винаги има !!!! smile гледай с мъжа ти да се разбирате и това  ееее !!! smile
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #216 -: май 23, 2007, 09:44:49 »

е да но човек винаги има нужда от малко помощ Cray
както и да е - пожелавам ви при вас всичко да мине добре girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: май 23, 2007, 11:53:53 »

ами да прави сте,но моментът вече мина cray
на всичкото отгоре през цялата сватба почти не танцува,а аз много се притесних,че не й е харесало :angry:Но пък какво да направя - не може да се угоди на всички pardon
За сметка на това се разбирам със свекъра Wink

И при мен беше точно така, даже беше с една "умряла" sad физиономия и взе, че се нацупи, защото моята половинка танцува с майка ми, а с нея не и тя чрез няколко човека си поиска и тя танц с него!!! Абе, добре, че не се меси!!! Bravo junglegirl^84, права си мила, няма как да се угодина всички!! Важното е на теб всичко да ти е било по сърце!!! yahoo

Хайде сега и да се похваля малко с мойто свеки, като има хубаво д аси го кажа, че за сега това е първото хубаво нещо!!! Казах ме й преди някооко дни за бебето и тя толкова се зарадва, че предложи да отидем двете и да ми купи дрехи за бременни!!! Bravo Bravo Bravo Утре ще ходим и ще разкажа, ако  ;)има какво, де!!!
« Последна редакция: май 23, 2007, 11:55:50 от Bulechka_TS » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: май 23, 2007, 12:06:40 »

и аз мисля, че нашата сватба ще е абсолютен провал в това отношение.
и моите свекър и свекърва са същите.
затова си казвам - и да не намерим ресторант - няма страшно поне няма да могат да ми развалят сватбата, защото такава няма да има tease tease
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: май 23, 2007, 12:10:14 »

Ееееее Иве, бъди над тези неща. Как така няма да има сватба. Може да смените датата все пак. Важните в този момент сте вие дватамата и никой друг. Това, че те ще стоят и ще си мърморят хич да не те засяга. Като искат да не се повеселят на сватбата на сина си техен си проблем не твои. В крайна сметка ти си гледай твоите родители, той неговите. Те ще се изложат не вие, така че това не е повод да си разваляш настроенитео.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: май 23, 2007, 12:12:43 »

и аз мисля, че нашата сватба ще е абсолютен провал в това отношение.
и моите свекър и свекърва са същите.
затова си казвам - и да не намерим ресторант - няма страшно поне няма да могат да ми развалят сватбата, защото такава няма да има tease tease
ivaiva
ейййййй, я стига hunter
остави ги да си живеят, а вие си правете каквото искате
няма заради тех ти да нямаш сватба
опитай се да не им обръщаш внимание - аз така правя и ми е мнгоооо добре
направи го и ти !!!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: май 23, 2007, 12:13:09 »

Ееееее Иве, бъди над тези неща. Как така няма да има сватба. Може да смените датата все пак. Важните в този момент сте вие дватамата и никой друг. Това, че те ще стоят и ще си мърморят хич да не те засяга. Като искат да не се повеселят на сватбата на сина си техен си проблем не твои. В крайна сметка ти си гледай твоите родители, той неговите. Те ще се изложат не вие, така че това не е повод да си разваляш настроенитео.

Иве мила, goldi е напълно права!!! good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: май 23, 2007, 12:16:11 »

права си,
ето и сутринта се видях със свекъра и като му казах, че ако не намерим ресторант - няма сватба и той каза.
ами то така ще е най-добре и без друго сега само сватба ми е на главата, с тоя ремонт и тези погребения тая година /на свекървата родителите поцхинаха в последните 6 месеца и двамата/?

що за глупост - бабата и дядото, толкова искаха да се уженим и толкова ни обичаха cray
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: май 23, 2007, 12:18:29 »

абе я да си гледа работата твоя свекър
важното е 4е ти и твоето момче искате сватба
няма начин да не се случват лоши неща - живот
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: май 23, 2007, 12:23:11 »

Божеееееее и заради това, че свекъра ти е казал така ти се ядосваш. Аз ако бях на теб щях да се нахъся повече, малиииии направо така щях да се амбицирам, а не да се отчайвам. Ох, чак взех да подскачам на стола от кеф, като прочетох това. Ако бях на теб щях да им разкажа играта, ама както аз си знам - те каквото кажат - аз обратното. diablo diablo diablo
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines