Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 12, 2024, 05:09:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: класация.........  (Гласуването приключено: февруари 20, 2008, 22:08:14 )
Свекървата на Bulechka - 18 (23.7%)
Свекървата на kleo - 31 (40.8%)
Свекървата на  prin4ipessa - 6 (7.9%)
Свекитата на ivaiva - 5 (6.6%)
Свекървата на Мая - 2 (2.6%)
Свекървата на goldi - 5 (6.6%)
Свекървата на digita - 1 (1.3%)
Свекървата на didi_vla1983 - 4 (5.3%)
Свекървата на  danieIa - 1 (1.3%)
Свекървата на avva_stz - 2 (2.6%)
Свекървата на bibsi - 1 (1.3%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата?  (Прочетена 323784 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 14, 2007, 14:32:54 »

Ох да ви кажа страшно ме мъчи тази мисъл,че трябва да наричам друга жена освен майка ми -МАМО!!!Незнам как ще го направя, а ще трябва да го направя!!!Не че не се разбирам със свекърва ми и че не я чувствам близка,но....мнооого ще ми бъде трудно!!! Girl_sing
Деси, ако не искаш да й казваш мамо, не е нужно, никой не може насила да те накара да го правиш   good  а ако свекито се разсърди, момчето ти трябва да те подкрепи и да и обясни как стоят нещата  smile не се притеснявай, мила, а и не се насилвай да правиш нещо, което не ти е присърце  good
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 14, 2007, 17:02:52 »

искам да се оплача т моята свекърва.
по-незаинтересован човек от нея няма, може би само сжекърът я бие по този показател.
уж те ще предложат къде да направим сватбата, къде да ушием роклята, а всъщност това са само приказки и нищо не се прави. само се коментира, че каквото сме решили, не е добре.
дори не сме обсъждали дали и как ще участват в разходите за сватбата.
не ми се говори, а ми се плаче като се сетя.
такива хора не съм срещала през живота си, супер саможиви, все едно не става дума за техния син.
 cray cray cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 14, 2007, 17:06:51 »

Ивайла, не е само при теб така!!! NO
Моята свеки също беше така, добре, че бяха моите родители girl_in_love, че иначе сигурно нямаше да има сватба!!! cray Свекито само даде пари, като никаза, да внимаваме, че и за нея да останат(тя се омъжи за трети път 2 седмици след нас) и не си мръдна пръста з анищо с нашите се запозна като дойдоха да ме взимат и нищо не донесе нито дори едно цвете!!! crazy
Ивайла, не с епритеснявай не си само ти, но това едва ли те успокоява, тук ние ще помагаме с каквото можем!!! good
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: май 14, 2007, 17:08:23 »

искам да се оплача т моята свекърва.
по-незаинтересован човек от нея няма, може би само сжекърът я бие по този показател.
уж те ще предложат къде да направим сватбата, къде да ушием роклята, а всъщност това са само приказки и нищо не се прави. само се коментира, че каквото сме решили, не е добре.
дори не сме обсъждали дали и как ще участват в разходите за сватбата.
не ми се говори, а ми се плаче като се сетя.
такива хора не съм срещала през живота си, супер саможиви, все едно не става дума за техния син.
 cray cray cray

Не се притеснявай, мила! Не си само ти така! При нас е същото! End
Не са си мръднали пръста за нищо. Само казват "ами щом сте решили!" или "ами щом си ги харесвате!"
Това от една страна е добре, но е толкова апатично  girl_impossible
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 14, 2007, 17:20:43 »

ей, тва е не ги разбирам тези хора,
и при мен е така, добре, че са мама и татко Girl_sing
screwball squirrel, поне приемат това, което сте избрали, а при мен сигурна ли си , че точно тази рокля искаш, защо ти е това, защо ти е онова, като не става едикойси ресторант - намалете гостите.
аз, ще те заведа при една дизайнерка, наша позната, тя ще ти каже за твоята фигура какво е най-добре. А в същото време моята свеки нищо не разбира нито от шеф нито от кройка нито от материя.
аз зная какво е добре за моята фигура, но тя все да каже нещо. И поне да ме беше наистина завела, нищо подобно.
нямам думи hysteric
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 15, 2007, 10:17:18 »

ivaiva ,много съжалявам мила!!!Това сигурно е много гадно,тази незаинтересованост!!!Мен дори би ме обидила!!!Аз за щастие нямам такъв проблем,в смисъл че свеки е много дейна в тези неща даже понякога прекалено!!! :laugh:Ама се оправяме!!!
А няма ли някакъв начин да поговорите с тях,имам в предвид ти и твоето момче!!!Да им кажете,че имате нужда от помощ и подкрепа в такъв момент!!!Та ако родителите не помагат в такъв момент кой да го направи!?! Girl_sing
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 15, 2007, 10:23:20 »

моята свеки вчера ми е купила от Илиянци: диадема и колие с обеци за сватбата  DANCE DANCE!!! много са хубави !! и чанта ми е купила, макар че се разбрахме че не искам !! е понякога си  е такава- самоинициативна, но не мога да се оплача !! поне имаме еднакъв вкус !!!  smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 15, 2007, 10:29:54 »

Ехааа браво на нея. Много се радвам, че се разбирате. Поздравления.  Bravo
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 15, 2007, 10:35:06 »

ели, блазе ти.
деска, опитваме се, но те не правят нищо по-въпроса. Казват, че няма проблем и не е вярно, че не са заинтересовани и т.н.
не мога да се разправям с тях. Cray
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 15, 2007, 10:35:18 »

Ехааа браво на нея. Много се радвам, че се разбирате. Поздравления.  Bravo
Ели завиждаме ти благородно, дай боже всеки му такава свекърва girl_wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 15, 2007, 10:39:43 »

а и моето е разбрано, дава парички като има, за съвети не я търсим, тя си ги дава пак де, сега помага на етърва ми за бебетата, ама добре че съм аз да я светна, че внуците и иамт нужда от гружи, иначе не е лоша!
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 15, 2007, 11:01:00 »

здравейте момичета ,
Аз също мога да се похваля че съм случила на свекърва  DANCE Разбира ме се  и  много ми помага, мога да кажа само мили неща.Още в самото начало ме прие много добре и до днес се рабираме идеално girl_in_love
Проявява голям интерес около организацията на сватбата , изказва лично мнение по различните въпроси , но никога не се опитва да ми го налага , а също така винаги пита за моето мнение по въпроси касаещи и мен  lol
С две думи късметлиика съм  DANCE
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 15, 2007, 11:06:38 »

Моята бъдеща свекърва не ми се меси около подготовката. Обсъждаме с неговите родители само неща, които касаят и тях, а иначе всичко около украси и всякакви други неща само ги уведомяваме кое как ще бъде  и няма сърдити.То ако вземем всичко да координираме с всеки, аз трябва по 3-4 пъти да ходя до всяко едно място за да могат всички всичко да видят преди да се купи или уточни.Не става така. Аз на работа не ходя ли, или пък тя. Досега не е скръцнала че я пренебрегваме, дано така и да си остане. Иначе е супер свястна жена.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: май 15, 2007, 11:07:42 »

Ейййй, имало и свестни свеките значи,  Bravo Bravo Bravo!!!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: май 15, 2007, 11:19:52 »

има  good и аз моята си я харесвам и не се оплаквам от нея - много е мила и се грижи да ми угажда  Wink  виж със свекъра(както съм писала и преди в тази темичка) положението е малко по-различно, но....ще се оправят нещата  beating
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines